Pudełka na ciasto weselne i alkohol

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Pudełka na ciasto weselne i alkohol

Pudełko na ciasto weselne to bestseller wśród produktów które mogą Państwo u nas znaleźć. Do wyboru bardzo dużo ciekawych wzorów z pięknymi wierszykami. Nasze pudełka na ciasta posiadają ergonomiczną rączkę za pomocą której możemy swobodnie przetransportować nasze wyroby cukiernicze. Oprócz pudełek na ciasto dla gości weselnych oferujemy także n...

Pudełko na ciasto weselne to bestseller wśród produktów które mogą Państwo u nas znaleźć. Do wyboru bardzo dużo ciekawych wzorów z pięknymi wierszykami. Nasze pudełka na ciasta posiadają ergonomiczną rączkę za pomocą której możemy swobodnie przetransportować nasze wyroby cukiernicze. Oprócz pudełek na ciasto dla gości weselnych oferujemy także naklejki na opakowania do ciast. Jeżeli dokonaliście już Państwo zakupu zwykłych przezroczystych pudełek na ciasto, warto je ozdobić taką właśnie etykietą na ciasto weselne. Na pewno taki drobny szczegół podkreśli ważność Państwa uroczystości. Oprócz kolorowych wzorów z napisami prezentujemy Państwu białe pudełka o gramaturze 350. Zwykłe czyste pudełka na ciasto weselne są aktualnie numerem 1 wśród pudełek na ciasto. Oprócz tego, że są uniwersalne, to poprzez brak nadruku są dużo tańsze. Kolor? Biały. Kojarzący się ze uroczystością ślubną. Praktyczne, eleganckie, tanie. Minimalizm jest w modzie, warto się pochylić na tego typu pudełkiem ;-)

pudełko na ciasto weselne

Pudełka na ciasta - jakie obciążenie wytrzymają?

Często zadajcie nam Państwo pytanie odnośnie tego, czy pudełko ma w środku tekturową wkładkę. My odpowiadamy, że nie ma. Wtedy w słuchawce słyszymy zaskoczenie, dlaczego?!.. Już tłumaczymy. Gdybyśmy sprzedawali pudełka o gramaturze poniżej 300 siłą rzeczy musielibyśmy zaproponować tego typu rozwiązanie, żeby uchronić się przed licznymi skargami. Nasze pudełka ślubne są na tyle wytrzymałe, że można do nich spakować nawet 1 kilogram ciasta!Od spodu składamy je z czterech części, dzięki czemu mamy gwarancje, że żaden okruszek nie wyleci z pudełka nie mówiąc już o cały spakowanym cieście.

Ile pudełek powinniśmy zamówić 10, 20, 100, może 200?

To wszystko zależy od tego ile planujecie mieć państwo ciasta na swoim weselu jak i jaka będzie liczba gości. Zazwyczaj proponujemy dwa, trzy pudełka na rodzinę. Pudełko na ciasto spełnia również funkcję pudełka na wszelkiego rodzaju pożywienie. Więc jeżeli zastanawiamy się nad spakowaniem udka z kurczaka które nam zostało po weselu, zróbmy to :-)

Pudełka na alkohol

to totalny must have! Na pewno Państwa goście będą zachwyceni po otrzymaniu podarków w formie ciasta czy alkoholu w ozdobnym pudełku. Wzory pudełek na ciasto pokrywają się ze wzorami pudełek na alkohol, ale także innymi artykułami tj: tablice rejestracyjne na auto do ślubu, etykiety na wódkę weselną. Dodatkową zaletą naszych pudełek jest to, że są one najzwyczajniej w świecie praktyczne i trwałe. Nie musicie się Państwo obawiać, że ciasto lub butelka alkoholu wypadną przez spód pudełka. Wszystko jest wykonane z tektury 350g.

Posiadamy w swojej ofercie również drewniane pudełka na alkohol do których idealnie pasuje wino. Takie wino z kolei mogą wręczyć goście Państwu Młodym jako prezent wraz z kwiatami i $$$ :).

pudełko na alkohol weselny

Więcej
 Mamy 4 produktów
Pokaż 1 - 4 of 4 produkty
Potrzebujesz pomocy?