Pudełko Na Koperty

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Pudełko Na Koperty

Pudełko na koperty ślubne to również ciekawy dodatek którego nie może zabraknąć. Podczas gratulacji przed kościołem Państwa goście na pewno będą chcieli obdarować Państwa kopertami, a w nich? no właśnie :-) góra kasy i nie tylko! Więc i pudełko na koperty musi być ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i praktyczne, tak żeby nikt niepowołany po ...

Pudełko na koperty ślubne to również ciekawy dodatek którego nie może zabraknąć. Podczas gratulacji przed kościołem Państwa goście na pewno będą chcieli obdarować Państwa kopertami, a w nich? no właśnie :-) góra kasy i nie tylko! Więc i pudełko na koperty musi być ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i praktyczne, tak żeby nikt niepowołany po jego zamknięciu nie mógł dostać się do środka. Dodatkowym atutem prezentowanych pudełeczek jest oczywiście cena. Wysoka jakość za odpowiednią kwotę, to wszystko łączy w sobie właśnie happenings.pl.

Jakie pudełko ślubne na koperty wybrać?

Wybór pudełka na koperty ślubne to nie lada wyzwanie. Niby to tylko pudełko, ale jednak pudełka mają różne wzory i różnie się prezentują. Załóżmy, że nasze wesele dekorujemy w stylu vintage. Pudełko ślubne na koperty to również dekoracja na ślub i warto mieć to na uwadze, a tego typu pudełko w stylu vintage również Państwo u nas możecie kupić. Do pudełek polecamy również: etui na płyty CD, etui na pieniądze,długopis ślubny, księgę gości weselnych, kieliszki do wódki ślubne, kieliszki do szampana, ślubne pudełka na ciasto oraz na alkohol, etykiety na wódkę, wiele innych artykułów zachowanych w tym samym wzorze. Pudełko na koperty ślubne od happenings.pl to gwarancja wysokiej jakości połączonej w parze z niską ceną. Na pewno się Państwo nie zawiodą na naszym produkcie :-) Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na pozostałe produkty.

Jak to wygląda w praktyce?

Pudełka są z grubej tektury, a w dodatku pewne wzory są laminowane. Co to oznacza? Dzięki gramaturze 350-400 pudełko jest masywne. Mamy pewność, że nie rozleci nam się w rękach pod wpływem ciężaru pieniędzy które otrzymamy od naszych wspaniałych gości :-) Laminat ochroni nasze pudełko przed deszczem. Tektura pod wpływem wody nie zrobi się miękka, nie musicie się Państwo martwić o warunki atmosferyczne. Każda koperta zostanie sucha i nietknięta.

pudełko ślubne na koperty

Więcej
 Mamy 11 produktów
Pokaż 1 - 11 of 11 produkty
Potrzebujesz pomocy?