Serwetki do decoupage

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Serwetki do decoupage

Serwetki do decoupage 33x33cm idealne do wszelkiego tworzenia dekoracji. Bardzo wyraziste, żywe kolory. Szeroka gama kolorystyczna serwetek. Serwetki znanej i renomowanej marki PAW. Sprzedawane po 20 sztuk w opakowaniu.

 Mamy 3 produktów
 • 5,99 zł

  Serwetka Imbryk 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych Pięknie będzie się prezentować z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Spaghetti 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych Pięknie będzie się prezentować z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
 • 5,27 zł 5,99 zł -12%

  Serwetka Trzy Kurki 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe, wesela czy Święta Wielkanocne. Jej wzór to wesoła kombinacja kur, łatwo będzie ja skomponować z innymi dodatkami na stół, takimi jak woreczki z organzy,...

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 3 of 3 produkty
Potrzebujesz pomocy?