Serwetki do decoupage

Serwetki do decoupage 33x33cm idealne do wszelkiego tworzenia dekoracji. Bardzo wyraziste, żywe kolory. Szeroka gama kolorystyczna serwetek. Serwetki znanej i renomowanej marki PAW. Sprzedawane po 20 sztuk w opakowaniu.

 Mamy 9 produktów
 • 5,99 zł

  Serwetka Buciki dla chłopca 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas chrzcin czy narodzin maluszka. Pięknie będzie prezentować się z błękitnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy banerami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Czerwone różyczki 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych. Pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy płatkami róż.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Imbryk 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych Pięknie będzie się prezentować z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
 • 5,27 zł 5,99 zł -12%

  Serwetka Kalejdoskop  33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości. Pięknie prezentuje się z takimi dodatkami jak błękitny tiul, błękitne bądź szare wstążki.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Lilijka 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych. Pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy banerami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Picasso 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe. Pięknie prezentuje się z kolorowymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy organzą.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Spaghetti 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych Pięknie będzie się prezentować z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
 • 5,27 zł 5,99 zł -12%

  Serwetka Trzy Kurki 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe, wesela czy Święta Wielkanocne. Jej wzór to wesoła kombinacja kur, łatwo będzie ja skomponować z innymi dodatkami na stół, takimi jak woreczki z organzy,...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Ważka 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych.Niezwykły ornament ważki pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 9 of 9 produkty
Potrzebujesz pomocy?