Serwetki do decoupage

Serwetki do decoupage 33x33cm idealne do wszelkiego tworzenia dekoracji. Bardzo wyraziste, żywe kolory. Szeroka gama kolorystyczna serwetek. Serwetki znanej i renomowanej marki PAW. Sprzedawane po 20 sztuk w opakowaniu.

 Mamy 15 produktów
na stronę
 • 5,99 zł

  Serwetka Buciki dla chłopca 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas chrzcin czy narodzin maluszka. Pięknie będzie prezentować się z błękitnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy banerami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Czerwone różyczki 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych. Pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy płatkami róż.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Desery 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas chrzcin, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych. Pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy banerami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Ethnic Theme 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe . Pięknie prezentuje się z  kolorowymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy organzą.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Imbryk 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych Pięknie będzie się prezentować z różnymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy romantycznymi świecami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Kalejdoskop  33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości. Pięknie prezentuje się z takimi dodatkami jak błękitny tiul, błękitne bądź szare wstążki.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Lilijka 33x33 cm w opakowaniu 20 szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas wesela, przyjęć urodzinowych czy innych imprez okolicznościowych. Pięknie będzie prezentować się z różnymi dodatkami: motylami, wstążkami, fizeliną, girlandami czy banerami.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Picasso 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe. Pięknie prezentuje się z kolorowymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy organzą.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Piernikowa Zastawa 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich przyjęcia  urodzinowe czy wieczory panieńskie oraz wesela,chrzty i komunie. Pięknie prezentuje się z  kolorowymi dodatkami: wstążkami, fizeliną, girlandami czy organzą.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Polka dot czerwona 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich jak urodziny dla dzieci  czy przyjęcia panieńskie. Pięknie prezentuje się z kubeczkami, talerzykami, czy banerami w podobnych odcieniach kolorystycznych. To tego możemy dodać...

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Polka dot zielona 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich jak urodziny dla dzieci  czy przyjęcia panieńskie. Pięknie prezentuje się z kubeczkami, talerzykami, czy banerami w podobnych odcieniach kolorystycznych. To tego możemy dodać...

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Serwetka Polka dot żółta 33x33cm w opakowaniu 20szt. Idealnie sprawdza się w technice decoupage, jednak główne zastosowanie znajdzie na stołach podczas różnych uroczystości takich jak urodziny dla dzieci  czy przyjęcia panieńskie. Pięknie prezentuje się z kubeczkami, talerzykami, czy banerami w podobnych odcieniach kolorystycznych. To tego możemy dodać...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 15 produkty
Potrzebujesz pomocy?