Susz ozdobny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Susz ozdobny

Susz ozdobny to naturalne elementy dekoracyjne które mogą Państwu posłużyć jako dodatek do kompozycji florystycznej.
Wystarczy odrobina wyobraźni, dobór odpowiednich artykułów, jednym z takich popularnych w ostatnim czasie jest mech dekoracyjny. Nasza firma prezentuje Państwu 3 różne odcienie mchu. Mech jest na tyle uniwersalnym, naturalnym doda...

Susz ozdobny to naturalne elementy dekoracyjne które mogą Państwu posłużyć jako dodatek do kompozycji florystycznej.
Wystarczy odrobina wyobraźni, dobór odpowiednich artykułów, jednym z takich popularnych w ostatnim czasie jest mech dekoracyjny. Nasza firma prezentuje Państwu 3 różne odcienie mchu. Mech jest na tyle uniwersalnym, naturalnym dodatkiem, że można go barwić na inne kolory.
Nasze susze importowane są z innych regionów Europy tj. Austrii oraz Holandii, dzięki czemu ich jakość jest bardzo wysoka.

Więcej
 Mamy 36 produktów
na stronę
 • 7,99 zł

  Mech florystyczny naturalnyStosowany jest w szeroko pojętej florystyce. Jego zastosowanie jest nieograniczone, w szczególności w technikach rękodzielniczych. Można nim również ozdabiać powierzchnie płaskie np. ściany.Prezentowany chrobotek jest naturalny, w kolorze w którym pierwotnie rośnie.Cena dotyczy 50g chrobotka. Kolor natura/biel.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Mech florystyczny w kolorze ciemnej zieleniStosowany jest w szeroko pojętej florystyce. Jego zastosowanie jest nieograniczone, w szczególności w technikach rękodzielniczych. Można nim również ozdabiać powierzchnie płaskie np. ściany.Cena dotyczy 50g chrobotka. Kolor Moss Green.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Naturalny mech suszony w kolorze złotymMech jest wysuszony, idealny do kreatywnego tworzenia.Opakowanie 50g.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Mech florystyczny w kolorze jasnej zieleniStosowany jest w szeroko pojętej florystyce. Jego zastosowanie jest nieograniczone, w szczególności w technikach rękodzielniczych. Można nim również ozdabiać powierzchnie płaskie np. ściany.Cena dotyczy 50g chrobotka. Kolor Green.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Suszony mix owoców. Wykorzystywany w szeroko pojętej florystyce, przede wszystkim podczas świątecznej dekoracji. Naturalny zapach suszu sprawi, że dekoracja nabierze dodatkowego charakteru. Opakowanie zawiera 100g w mixie.

  Na magazynie
 • 7,19 zł 7,99 zł -10%

  Susz ozdobny w postaci grzybów, czerwoneJest to niewątpliwie ciekawy dodatek wykorzystywany w szeroko pojętej florystyce.Opakowanie 4 sztuki około 120g. Wymiary kapeluszy grzybków od 18cm do 25cm. Wielkości grzybów wysyłane są losowo.Kapelusz: rozpostarty.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 6,29 zł 6,99 zł -10%

  Susz ozdobny w postaci grzybów (naturalny kolor) Idealne do jesiennych dekoracji, jako ozdoba wianków.Dodatkowo mogą się sprawdzić w różnych kompozycjach z okazji Halloween. Jest to niewątpliwie ciekawy dodatek wykorzystywany w szeroko pojętej florystyce.Opakowanie 4 sztuki około 120g. Wymiary kapeluszy grzybków od 18cm do 25cm. Wielkości grzybów wysyłane...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 8,99 zł 9,99 zł -10%

  Susz ozdobny w postaci grzybów w kolorze białym (white wash) Idealne do jesiennych dekoracji, jako ozdoba wianków.Dodatkowo mogą się sprawdzić w różnych kompozycjach z okazji Halloween. Jest to niewątpliwie ciekawy dodatek wykorzystywany w szeroko pojętej florystyce.Opakowanie 4 sztuki około 120g. Wymiary kapeluszy grzybków od 18cm do 25cm. Wielkości...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 4,94 zł 5,49 zł -10%

  Suszone grzyby w kolorze białym (white wash) Idealne do jesiennych dekoracji, jako ozdoba wianków, czy również przydatne podczas strojenia sali. Dodatkowo mogą się sprawdzić w różnych kompozycjach z okazji Halloween. Jest to niewątpliwie ciekawy dodatek wykorzystywany w szeroko pojętej florystyce.Opakowanie 50g. Średnia grzybków 5-8cm.Kapelusz lejkowaty.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,59 zł 3,99 zł -10%

  Grzyby w postaci ozdobnego suszu malowane w kolorze czerwonym.Prawdziwe grzybki, świetne jako jesienno-zimowa dekoracja.Przydadzą się każdemu floryście do tworzenia wyrobów własnych np wianków świątecznych. Opakowanie zawiera około 50g. Średnica kapelusza grzybków od 4 do 10cm.Kapelusz: lejkowaty.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 6,29 zł 6,99 zł -10%

  Grzyby w postaci ozdobnego suszu malowane w kolorze srebrnym.Prawdziwe grzybki, świetne jako jesienno-zimowa dekoracja.Przydadzą się każdemu floryście do tworzenia wyrobów własnych np wianków świątecznych. Opakowanie zawiera około 50g. Średnica kapelusza grzybków od 4 do 10cm.Kapelusz: lejkowaty.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 6,29 zł 6,99 zł -10%

  Grzyby w postaci ozdobnego suszu malowane w kolorze złotym.Prawdziwe grzybki, świetne jako jesienno-zimowa dekoracja.Przydadzą się każdemu floryście do tworzenia wyrobów własnych np wianków świątecznych. Opakowanie zawiera około 50g. Średnica kapelusza grzybków od 4 do 10cm.Kapelusz: lejkowaty.

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 36 produkty
Potrzebujesz pomocy?