Zaproszenia na urodziny uniwersalne wzory

Szukaj na blogu

Zaproszenia na urodziny uniwersalne wzory

W tym dziale znajdziecie wszystkie zaproszenia które dedykowane są na każdy rodzaj urodzin bez względu na wiek. Zaproszenia wpasują się świetnie na roczek jak i 18 czy też 12, 15, 25, 48 itd urodziny :). Niepowtarzalne wzory naszego autorstwa, w tym totalny hit - nowość! Zaproszenia z jednorożcem! Pastelowe, lub też metalizowane kolory. Druk off...

W tym dziale znajdziecie wszystkie zaproszenia które dedykowane są na każdy rodzaj urodzin bez względu na wiek. Zaproszenia wpasują się świetnie na roczek jak i 18 czy też 12, 15, 25, 48 itd urodziny :). Niepowtarzalne wzory naszego autorstwa, w tym totalny hit - nowość! Zaproszenia z jednorożcem! Pastelowe, lub też metalizowane kolory. Druk offsetowy na papierze do zadań specjalnych w macie, pół macie, satyna oraz kreda. O jakości naszych zaproszeń świadczą przede wszystkim wysokie opinie :). Gwarantujemy, że po zakupie zaproszeń nie przyjcie Wam na myśl zwrot, dlaczego? Zaproszenia w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą, każdy znajdzie zaproszenia dostosowane do potrzeb i obchodzonych urodzin!

Więcej
 Mamy 47 produktów
na stronę
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodzinki w kolorze różowym z uroczym misiem i kolorowym nadrukiem.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 0,99 zł

  Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki.Obrazek przedstawia księżniczkę.Drukowane techniką offestową dzięki czemu grafika oraz tekst nie rozmazują się pod wpływem wilgosci. Wysokiej jakości papier o gramaturze 300g, powoduje nie zaginanie oraz rolowanie się zaproszeń na rogach. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodziny dla chłopczyka.Zaproszenie z motywem pirackim!Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodzinki Zaproszenie na urodzinki, uniwersalne dla chłopca lub dziewczynki.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm. Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Zaproszenia urodzinowe niebieskie w srebrne groszki. Idealnie wpasowujące się w styl glamour. Posiadamy również kubeczki, talerzyki, czapeczki oraz pudełeczka na łakocie pasujące do owego stylu. Opakowanie zawiera 6szt. zaproszeń wraz z białą kopertą.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie z jednorożcem wzór "Brokatowy Jednorożec" Wysokiej jakości zadruk, zaproszenie w 100% pokryte tuszem. Gramatura papieru 300g! Dzięki czemu zaproszenie jest sztywne, a przy tym bardzo łatwo można je wypisać.Do zaproszenia dodatkowo samoklejąca koperta. Zamawiając np 12 zaproszeń, otrzymasz dodatkowo 12 kopert. Orientacyjny rozmiar złożonego...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie z jednorożcem Wysokiej jakości wydruk, zaproszenie w 100% pokryte tuszem. Gramatura papieru 300g! Dzięki czemu zaproszenie jest sztywne, a przy tym bardzo łatwo można je wypisać.Do zaproszenia dodatkowo samoklejąca koperta. Zamawiając np 12 zaproszeń, otrzymasz dodatkowo 12 kopert. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5cm x 14,8cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny dla dzieci wzór "bajkowy Jednorożec"Idealne dla dziewczynek kochających jednorożce!Zaproszenie jest przepiękne!Zawiera gwiazdki które przy odpowiednim padaniu światła mienią się.Piękny biały, satynowy papier połączony z wysokiej jakości offsetowym wydrukiem.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Koperta zawarta w cenie...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny z balonikami!Idealne na każde urodziny! 6, 7, 10, 12, 16, 25, 50 tke itd!Z charakterem, przedstawione w bardzo niepowtarzalnej kompozycji.Kredowy papier w kolorze czarnym, który został pokryty odpowiednio drukiem offsetowym.Prezentowane przez nas zaproszenia wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość! Rozmiar złożonego zaproszenia...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie nawiązujące do ulicy sezamkowej "Bert"Idealne dla każdego przyszłego jubilata! Na 1,3,5,10,15 czy 18 urodziny!Drukowane techniką offestową na półmatowym papierze! Piękne wyraziste kolory w stylu bajki.Unikalne i jedyne w swoim rodzaju zaproszenie.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie nawiązujące do bajki ulica Sezamkowa z postacią ciasteczkowego potworka!Humorystyczne i niekonwencjonalne zaproszenie dla przyszłego jubilata!Drukowane techniką offestową na półmatowym papierze.Zaproszenie do własnoręcznego uzupełnienia.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm. Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny czarne z cukierkami!Zaproszenie z charakterem, przedstawione w ciekawej kompozycji.Kredowy papier 300g w kolorze czarnym, który został pokryty odpowiednio drukiem offsetowym.Prezentowane przez nas zaproszenia wyróżnia przede wszystkim niepowtarzalny charakter i jakość! Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Samoklejąca...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 47 produkty
Potrzebujesz pomocy?