Zawieszki Na Butelki Weselne

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zawieszki Na Butelki Weselne

Zastanawiasz się nad doborem etykiet oraz zawieszek na wódkę? Posiadamy jedno jak i drugie, a nawet trochę więcej zdobień Twojego alkoholu :) Grunt, to odpowiedni dobór kompozycji. Bardzo możliwe, że nie macie jeszcze wybranych zaproszeń. W naszym sklepie jest możliwość kupienia zaproszeń w tym samym kanonie co etykiety, zawieszki, akcyzy, itd. ...

Zastanawiasz się nad doborem etykiet oraz zawieszek na wódkę? Posiadamy jedno jak i drugie, a nawet trochę więcej zdobień Twojego alkoholu :) Grunt, to odpowiedni dobór kompozycji. Bardzo możliwe, że nie macie jeszcze wybranych zaproszeń. W naszym sklepie jest możliwość kupienia zaproszeń w tym samym kanonie co etykiety, zawieszki, akcyzy, itd. Wszystko zależy od gustów. My jako sklep jesteśmy do Waszej dyspozycji, dzięki czemu macie również możliwość personalizowanych etykiet czy zawieszek na wódkę.

zawieszki na wódkę weselną

Zawieszki na wódkę weselną

W swojej kolekcji posiadamy bardzo dużo rozmaitych wzorów zawieszek na wódkę. Warto połączyć np. zawieszki z akcyzami. Wszystko wtedy komponuje się w jedną całość, pokazując estetykę i elegancję podczas Państwa wesela. W naszej ofercie znajdziecie również zawieszki pakowane po 20 sztuk. Około 30 różnych wzorów z różnymi wierszykami i grafikami. Zawieszki obszerne w opis lub obrazki, wybór należy do Was. Kształt zawieszek może być kwadratowy, zaoblony po bokach i w serca. Do każdej za zawieszek dołączona jest tasiemka która posłuży za zawieszkę. Dekorację na wódkę jak widać nie muszą wcale nudne, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Etykiety na wódkę weselną

Rozmiar etykiety odpowiada kształtom większości butelek oferowanych przez producentów. Idealnie wpasują się na 0,5l jak i 0,7l. Etykiety posiadają odpowiedni klej który zapobiega ich odklejeniu podczas zmrożenia. W przypadku etykiety mamy również pełną gamę wierszyków i obrazków do wyboru tak jak ma to miejsce w przypadku zawieszek na wódkę. Etykiety na wódkę weselną sprzedajemy między innymi w komplecie po 25 sztuk lub po 50 sztuk (25 szt przód, 25 szt tył).

Więcej
 Mamy 62 produktów
na stronę
 • 3,59 zł 3,99 zł -10%

  Niedroga dekoracja butelek z alkoholem. Łatwa do zamocowania - na zasadzie naklejki samoprzylepnej. Profesjonalny druk offsetowy gwarantuje, że nadruk nie rozmaże się pod wpływem wilgoci np. ze spoconej ręki, lub lodówki. Orientacyjna wielkość 15,7 cm na 1,7 cm. 25 sztuk w opakowaniu.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety jednostronne na butelkę weselną Naklejki na butelkę weselną to idealna dekoracja ślubna. Dużą zaletą tego produktu jest łatwa i szybka aplikacja. Etykiety są odpowiednio dopasowane do kształtu butelki o pojemności 0,5l oraz 0,7l. Etykiety o wymiarach : 12,5 cm x 9,5 cm

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety na wódkę weselną Prosty sposób na udoskonalenie wystroju na weselnym stole. Wprowadź proste innowacje, które zaskoczą gości. Etykiety o wymiarach 12,5 cm na 9,5 cm idealnie dopasowują się do większości butelek dostępnych na rynku. Opakowanie zawiera 25 gotowych do użycia nalepek.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety na wódkę weselną Przemieniające zwykłą wódkę w elegancki weselny trunek naklejki na butelkę, mają wymiary 12,5 cm na 9,5 cm. Pasują one do niemal każdego dostępnego na rynku kształtu butelki, niezależnie od pojemności. Jedno opakowanie zawiera 25 gotowych do użycia etykiet.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety na butelkę weselną to jedna z najprostszych i najbardziej efektownych metod żeby dopełnić dekoracje ślubne na Twoim przyjęciu. W naszej ofercie posiadamy 16 wzorów etykiet na butelkę, które w łatwy sposób można dopasować do motywu przewodniego wesela. Każdy komplet zawiera 25 sztuk etykiet o wymiarach: 12,5cm na 9,cm. Etykiety posiadają dobrej...

  Obniżona cena
  Chwilowo niedostępny
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykieta na wódkę weselną.Wymiary 12,5 cm na 9,5 cm dostosowane są do niemal każdego kształtu i pojemności ogólnodostępnych butelek. Opakowanie zawiera 25 gotowych do użycia etykiet.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykieta na butelkę weselną. Prosty sposób żeby dekoracja była ciekawa, trwała i nie pochłaniała dużo czasu? Wypróbuj nasze etykiety na butelkę. Opakowanie zawiera aż 25 profesjonalnych etykiet z klejem samoprzylepnym ! Rozmiary etykiet : 12,5 cm na 9,5 cm. Dostępne w 16 wzorach idealnie wpasują się w wystrój przyjęcia.  

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,39 zł 3,99 zł -15%

  Etykiety jednostronne idealne dla Twojej butelki. Proponujemy komplet 25 sztuk profesjonalnie wykonanych etykiet dopasowanych do butelki na alkohol. Etykiety mają wymiar 12,5 cm na 9,5 cm. Stawiamy na jakość, nasze etykiety posiadają klej samoprzylepny który gwarantuje szybki montaż i trwałość. Możliwość wyboru z 16 wzorów w naszej ofercie.

  Obniżona cena
  Chwilowo niedostępny
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Geometryczne Serce z RóżamiŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze naszego autorstwa.Śmieszny tekst na etykietach wprawi w śmiech każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25...

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Gold FlowerŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze. Śmieszny tekst na etykietach spowoduje banana na twarzy u każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25 szt przód).

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Piękne Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Kwiatowy OgródŚliczne etykiety o niepowtarzalnym wzorze w pastelowych kolorach.Etykiety naszego autorstwa.Śmieszny tekst na etykietach wprawi w śmiech każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cm.Opakowanie zawiera...

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Etykiety ślubne tył oraz przód (50 sztuk łącznie), wzór Malowane LilieŚliczne etykiety o niepowtarzalnym, unikalnym wzorze. Śmieszny tekst na etykietach spowoduje banana na twarzy u każdego gościa :)!Duża etykieta (przód butelki): wymiary 12,5 cm x 9,5 cm Mała etykieta (tył butelki): wymiary 8 cm x 6 cmOpakowanie zawiera 50 sztuk (25 szt tył, 25 szt przód).

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 62 produkty
Potrzebujesz pomocy?