Zegary

Szukaj na blogu

 Mamy 6 produktów
 • 58,65 zł 69,00 zł -15%

  Retro zegar w kolorze żółtym. Zegar z elementów metalowych. Stosunkowo ciężki. Zasilany jedną baterią typu AA. Wymiary 35cm x 35cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 25,49 zł 29,99 zł -15%

  Niezwykle efektowny i bardzo dekoracyjny zegar ścienny. Posiada on tarczę w kolorze szarym oraz liczby w kolorze białymJego dużym atutem jest bardzo czytelny cyferblat, dzięki któremu można odczytać godzinę nawet z dużej odległości. Uniwersalny i prosty wygląd sprawia, że będzie modnym i ciekawym akcentem w każdym pomieszczeniu.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 39,99 zł

  Niezwykle efektowny i bardzo dekoracyjny zegar ścienny Grand Hotel Paris. Jego dużym atutem jest bardzo czytelny cyferblat, dzięki któremu można odczytać godzinę nawet z dużej odległości. Uniwersalny i prosty wygląd sprawia, że będzie modnym i ciekawym akcentem w każdym pomieszczeniu.Średnica 35cm.

  Na magazynie
 • 39,99 zł

  Niezwykle efektowny i bardzo dekoracyjny zegar ścienny z laminowanymi dodatkami. Jego dużym atutem jest bardzo czytelny cyferblat, dzięki któremu można odczytać godzinę nawet z dużej odległości. Uniwersalny i prosty wygląd sprawia, że będzie modnym i ciekawym akcentem w każdym pomieszczeniu.Średnica 35cm.

  Na magazynie
 • 39,99 zł

  Niezwykle efektowny i bardzo dekoracyjny zegar ścienny w stylu LOFT. Jego dużym atutem jest bardzo czytelny cyferblat, dzięki któremu można odczytać godzinę nawet z dużej odległości. Uniwersalny i prosty wygląd sprawia, że będzie modnym i ciekawym akcentem w każdym pomieszczeniu.Średnica 35cm.

  Na magazynie
 • 28,22 zł 33,20 zł -15%

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 6 of 6 produkty
Potrzebujesz pomocy?