Kategorie

Szukaj na blogu

Hit sezonu ślubnego 2023/2024 - Okulary z naklejkami!

Opublikowany: 2023-08-01 20:04:43
Kategoria: Inspiracje

Hit sezonu ślubnego 2023/2024 - Okulary z naklejkami!

Znacie już hit tego sezonu? Oto on! Okulary w kształcie serca z naklejkami!

Okulary z naklejkami to świetny pomysł na oryginalny element zabawy podczas wesela. Mogą stanowić nie tylko praktyczny gadżet dla gości, ale także przyczynić się do stworzenia wspaniałej atmosfery. Oto kilka wskazówek, jak zrobić okulary z naklejkami na wesele:

Materiały, które będą Ci potrzebne:

 • Zwykłe okulary przeciwsłoneczne lub okulary w formie serduszka (możesz zakupić okulary w sklepie typu Vision Express lub online).

 • Naklejki w wybranym motywie weselnym, np. inicjały pary młodej, data ślubu, wesołe napisy itp.

 • Dodatkowe elementy dekoracyjne, jeśli chcesz ozdobić okulary (np. kolorowe wstążki, brokat, perełki, cekiny itp.).

Kroki do wykonania okularów z naklejkami:

 1. Wybierz odpowiednie okulary: Wybierz okulary, które będą pasować do tematu wesela i gustu pary młodej. Możesz wybrać klasyczne przeciwsłoneczne lub bardziej nietypowe w kształcie serca lub pilotki.

 2. Naklejki: Zamów lub przygotuj naklejki z motywami weselnymi, które chciałbyś umieścić na okularach. Mogą to być np. inicjały pary młodej, data ślubu, słowa "Love", "Mr & Mrs" itp. Naklejki możesz zamówić online lub przygotować je samodzielnie, wykorzystując drukarkę plotterową.

 3. Przygotowanie okularów: Jeśli potrzebujesz, oczyść powierzchnię okularów, aby naklejki dobrze się przykleiły. Upewnij się, że okulary są suche i wolne od tłuszczu.

 4. Naklejanie: Ostrożnie naklej wybrane motywy na okulary. Upewnij się, że naklejki są przyklejone równo i bez fałd.

 5. Dekoracje dodatkowe (opcjonalnie): Jeśli chcesz dodać dodatkowe ozdoby, jak wstążki, brokat lub kryształki, teraz jest odpowiedni moment, aby je przykleić. Upewnij się, że są odpowiednio zabezpieczone i trwale przyklejone.

 6. Testuj i przygotuj ilość: Upewnij się, że okulary wyglądają tak, jak sobie to wyobrażasz. Przygotuj odpowiednią ilość okularów dla wszystkich gości, którzy mogą z nich skorzystać podczas wesela.

 7. Podaruj okulary gościom: W trakcie wesela, możesz podać okulary gościom, aby dodatkowo umilić zabawę. Mogą one być świetnym dodatkiem do zdjęć i świetnej atmosfery podczas przyjęcia.

Okulary z naklejkami to zabawny i pamiątkowy element wesela, który zapewni gościom dodatkową frajdę i uśmiech na twarzy. Będą stanowić nie tylko praktyczny gadżet, ale także świetną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Okulary w kształcie serca w kolorze czarnym z białymi naklejkami imiona oraz data

Dlaczego okulary z naklejkami stały się takie popularne?

Okulary z naklejkami stały się popularnymi akcesoriami na różnego rodzaju imprezach, w tym weselach, ponieważ oferują wiele korzyści i są doskonałym dodatkiem do zabawy. Oto kilka powodów, dla których okulary z naklejkami są takie popularne:

 1. Oryginalność i zabawa: Okulary z naklejkami są oryginalnym i zabawnym akcesorium, które przyciąga uwagę i dodaje uroku do wydarzenia. Goście lubią się bawić i robić zdjęcia w tego typu okularach, co tworzy niepowtarzalne i wesołe wspomnienia.

 2. Interakcja z gośćmi: Okulary z naklejkami angażują gości i zachęcają ich do wspólnej zabawy. To dobry sposób na stworzenie pozytywnej atmosfery podczas wesela lub innych imprez.

 3. Pamiątka: Okulary z naklejkami stanowią świetną pamiątkę z wydarzenia. Goście mogą je zachować jako miłą wspomnienie z wesela i powracać do nich w przyszłości, co buduje pozytywne emocje związane z tym dniem.

 4. Urozmaicenie zdjęć: Okulary z naklejkami dodają humoru i urozmaicenia do zdjęć. Zdjęcia z zabawnymi okularami na twarzach gości mogą być wyjątkowo śmieszne i niezapomniane.

 5. Personalizacja: Naklejki na okularach mogą być spersonalizowane zgodnie z motywem wesela lub preferencjami pary młodej. To pozwala uczynić te akcesoria bardziej unikalnymi i dostosowanymi do charakteru wydarzenia.

 6. Wspólne przeżycia: Okulary z naklejkami integrują gości i umożliwiają im wspólne przeżywanie wyjątkowego dnia. To doskonały sposób na zacieśnienie więzi między gośćmi i wprowadzenie pozytywnej energii na imprezę.

 7. Niski koszt: Wykonanie okularów z naklejkami jest stosunkowo tanie i prostsze do zrealizowania samodzielnie. To atrakcyjna opcja dla par, które chcą zaoszczędzić na dodatkowych akcesoriach weselnych.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że okulary z naklejkami są popularnym wyborem dla par planujących swoje wesele lub organizujących inne imprezy. To kreatywny i sympatyczny sposób na dodanie uroku i radości do specjalnych chwil.

Serdecznie zachęcamy do zakupu okularów serca z dowolnymi naklejkami z naszej oferty: https://happenings.pl/okulary-serca-naklejki-hit-20232024

Potrzebujesz pomocy?