Happenings Logo
Dekoracje w stylu Wednesday - Bajkowe Halloween

Dekoracje w stylu Wednesday – Bajkowe Halloween

Data: 26 września 2023

Kategorie:

Halloween

Jeśli jesteś fanem postaci Wednesday Addams z rodziny Addamsów i chcesz stworzyć dekoracje w jej stylu na Halloween lub inną okazję, to z pewnością jest to świetny pomysł. Styl Wednesday Addams jest znany z jego mroczności, gotyckiego nastroju i ciemnej estetyki. Oto kilka pomysłów na dekoracje w stylu Wednesday:

 1. Ciemna kolorystyka: Wednesday Addams zawsze nosi czarną sukienkę i jest znana z jej miłości do ciemnych kolorów. Stwórz nastrojowy klimat, używając czarnych i ciemnych szarości w dekoracjach, jak również w kostiumach.
 2. Pająki i nietoperze: Dodaj dekoracje w kształcie pająków, nietoperzy i innych stworzeń nocnych, które są charakterystyczne dla gotyckiego stylu.
 3. Lalki lub maskotki: Umieść na widoku lalki lub maskotki z wyglądem przypominającym Wednesday Addams. To może być przyjemny akcent dekoracyjny.
 4. Ciemne kwiaty: Możesz użyć sztucznych czarnych lub ciemnych kwiatów jako ozdoby stołu lub innych miejsc.
 5. Biała kreda: Na odniesienie do słynnej sceny z filmów i seriali z rodziną Addamsów, możesz umieścić plansze z białą kredą na ścianach z dziwacznymi i przerażającymi rysunkami.
 6. Muzyka: Odtwarzaj muzykę, która pasuje do klimatu, na przykład mroczną muzykę klasyczną lub piosenki związane z tematyką Halloween.
 7. Dodatki w stylu gotyckim: Wybieraj dodatki, takie jak świeczniki, kandelabry, dzbany z czarnymi różami i inne elementy w gotyckim stylu.
 8. Biała peruka: Jeśli masz ochotę, możesz nosić białą perukę, aby lepiej odzwierciedlić wygląd Wednesday Addams.
 9. Cytaty i teksty: Umieść cytaty lub zdania kojarzące się z Wednesday Addams na dekoracjach lub na planszach.

Dekoracje w stylu Wednesday Addams są doskonałym pomysłem na stworzenie mrocznego i nietypowego nastroju na Halloween lub inny tematyczny event. Możesz dostosować te pomysły do swoich osobistych preferencji i dostępnych środków.

Dekoracje w stylu Wednesday – Bajkowe Halloween

Halloween 2023 – jakie dekoracje wybrać?

Oto kilka pomysłów na dekoracje halloweenowe, które możesz rozważyć:

 1. Dynie i lampiony halloweenowe: Nie może zabraknąć tradycyjnych dyni wydrążonych z groźnymi lub zabawnymi twarzami oraz lampionów w kształcie duchów, czarownic, nietoperzy itp. Możesz również użyć świecek LED wewnątrz dyni, aby uniknąć ryzyka pożaru.
 2. Cmentarzysko: Stwórz mini-cmentarzysko na podwórku lub przed domem, używając dekoracji w kształcie grobów, krzyży, duchów wychodzących z ziemi i roślinności w stylu martwego lasu.
 3. Sztuczna mgła: Użyj maszyny do produkcji sztucznej mgły, aby nadać tajemniczy i mroczny nastrój. To świetny sposób na stworzenie atmosfery grozy.
 4. Sztuczna krew i rany: Rozważ użycie sztucznej krwi do dekoracji na okna, drzwi lub na ubraniach manekinów. Możesz także stworzyć fałszywe rany i ślady walki.
 5. Lampa w kształcie oka: Lampa w kształcie ogromnego, czerwonego oka może być przerażająco skuteczną dekoracją, zwłaszcza w nocy.
 6. Oświetlenie halloweenowe: Zainwestuj w specjalne oświetlenie halloweenowe, które może zmieniać kolory lub wyświetlać efekty, takie jak duchy czy czarownice.
 7. Sztuczne nietoperze i pająki: Dodaj sztuczne nietoperze i pająki do dekoracji na drzewach, ścianach i suficie, aby stworzyć atmosferę Halloween.
 8. Ozdoby na okna i drzwi: Przyklej naklejki w kształcie duchów, czarownic, potworów lub innych motywów halloweenowych na okna i drzwi.
 9. Lampa Jack-o’-Lantern: Stwórz własną wersję lampionu Jack-o’-Lantern, używając lampy i specjalnego nakładki w kształcie twarzy.
 10. Muzyka i dźwięki: Odtwarzaj mroczną muzykę lub dźwięki Halloween, takie jak skrzypienie drzwi, jęki duchów czy śmiechy czarownic, aby wzmocnić atmosferę.
 11. Przytulne elementy Halloweenowe: Nie zapomnij o wygodnych elementach dekoracyjnych, takich jak poduszki i pledy w motywach halloweenowych, aby goście mogli się usadowić i cieszyć atmosferą.
 12. Świece i lampiony papierowe: Świece zapachowe i lampiony papierowe w stylu halloweenowym mogą dodać przytulności i nieco romantyzmu do dekoracji.
 13. Banicja z przekąskami: Jeśli planujesz przyjęcie Halloween, stwórz banicję z przekąskami i napojami, przyozdabiając ją odpowiednimi dekoracjami.
 14. Rekwizyty do zdjęć: Rozważ umieszczenie zestawu rekwizytów do zdjęć, takich jak maski, peruki, kapelusze czarownic itp., aby goście mogli się bawić i robić zdjęcia.

Pamiętaj, że kluczowym elementem dekoracji halloweenowych jest kreatywność, więc baw się tworzeniem swojej unikalnej atmosfery straszenia i zabawy.

Wszystkie z powyższych dekoracji znajdziesz w kategorii: Dekoracje na halloween

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 138

Wszystkie opinie
profile photo

Krzysztof Markowski

28 czerwca 2024

Polecam

profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.