Kategorie

Szukaj na blogu

Walentynki - prezent od serca

Opublikowany: 2019-02-13 13:31:51
Kategoria: Inspiracje

Walentynki - prezent od serca

Walentynki, to coroczne święto zakochanych które przypada na 14 lutego. Nazwa oczywiście pochodzi od świętego Walentego biskupa i męczennika chrześcijańskiego żyjących w III wieku naszej ery. Walentynki są niezwykłym, pięknym świętem które przepełnia miłość. Wbrew pozorom nie musi ona być wyrażona tylko między dwojgiem kochających się na co dzień osób, ale również wśród innych bliskich których również darzymy uczuciem. Jak sprawić przyjemność tej drugiej osobie? Mamy kilka pomysłów które mogą Wam przypaść do gustu!

walentynki diy

Chyba nie ma nic piękniejszego niż stworzenie czegoś od podstaw według własnego pomysłu. Czas i kreatywność którą poświęcimy jest dużo więcej warta niż tylko pomysł kupienia kwiatków w kwiaciarni. Oczywiście, w jednym jak i drugim przypadku obdarowanej osobie zrobi się miło. Pomyślmy tylko, że na stworzenie kartki walentynkowej nie potrzeba znacznych umiejętności manualnych, funduszy czy całego dnia kombinowania jak by się do tego zabrać. Zaczynając od kartki, co nam będzie potrzebne.
Na pewno arkusz ozdobnego papieru. Papier ma różną gramaturę, w przypadku kartki polecamy 150-250g. Kawałek sznureczka, różne aplikacje z serduszkami np. cekiny, lub dżety, kleje i coś do wypisania kartki. Jako wisienkę na torcie możemy potraktować ozdobną kopertę w której umieścimy naszą walentynkową kartkę.

Co oprócz kartki?

Pudełeczka ze słodkościami - zwykłe pudełeczka, podobnie jak w przypadku kartki obwiązane sznureczkiem, z aplikacjami, mogą być również te w postaci wycinanek.

Toperry z ciasteczkami, ozdobne słoiczki z mikro ledami, wycinanki filcowe, kwiaty z bibuły oraz wiele innych.

Inne pomysły na walentynkowy prezent dla dziewczyny, chłopaka, żony czy męża

Dekoracje na walentynki Happenings.pl

Jeżeli jednakże nie jesteśmy przekonani do pomysłu walentynkowego diy, jest parę nietuzinkowych atrakcji które na pewno w szczególności przypadną do gustu naszej drugiej połówce. W przypadku kobiet jest znacznie prościej. Wystarczą kwiatki, albo jakieś słodkości. Możemy również pomyśleć o innym prezencie np. balonach nadmuchanych helem w kształcie serc, lub też z ich motywem.
Prawdziwe róże, a w nich jedna sztuczna. Pomysł jest o tyle ciekawy, że będzie to niewątpliwym zaskoczeniem, jeżeli np z 5 róż tylko jedna przetrwa :). Również nieszablonowym pomysłem wydaje się, kąpiel wśród świec z płatkami róż. W przypadku Panów? Dobre kino, jedzenie, buziak :)! Możemy również pomyśleć o czymś praktycznym, coś co obdarowany przez nas mężczyzna będzie mógł wykorzystać na co dzień.

Walentynki w domu we dwoje

Jeżeli jesteśmy parą która chodzi na kompromisy i np. razem ustalimy, że nie obchodzimy tegorocznych walentynek, czy też spędzamy je po prostu w domu, to możemy i tak uprzyjemnić sobie ten dzień w prosty sposób.

Jednym z nich jest przystrojenie naszego pomieszczenia. Akcenty w postaci miłosnych dodatków np. banery, balony, serwetki, płatki róż, itd pozwolą nam na spędzenie tego dnia w niecodzienny sposób.
Zawsze jest to ciekawa alternatywa, dzięki której wyjdziemy z pewnej rutyny dnia codziennego. Będąc z drugą osobą w bliskiej relacji, warto pomyśleć o nawet tak drobnej rzeczy, na pewno będzie to przyjemne dla obu stron.

Nasze artykuły na walentynki

Dostaniecie u nas Państwo wcześniej wspomniane przedmioty, dekoracje w postaci gotowych produktów, jak i półproduktów do samodzielnego tworzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą
--> https://happenings.pl/dekoracje-na-walentynki <--

Dekoracje walentynkowe Happenings.pl

Potrzebujesz pomocy?