Kategorie

Szukaj na blogu

Kartki na święta - najpiękniejszy prezent dla bliskiej osoby

Opublikowany: 2021-11-23 19:12:04
Kategoria: Inspiracje

Kartki na święta - najpiękniejszy prezent dla bliskiej osoby

Święta Bożego narodzenia to piękny czas, bowiem skłania nas do wzajemnej życzliwości, składania życzeń, obdarowywania bliskich prezentami, wspólnych spotkań oraz rozmów we wspólnym gronie. Odnośnie tego ostatniego, niestety ale nie zawsze jest to możliwe, tym bardziej w obecnym czasie epidemiologicznym, wszelkiego rodzaju spotkania nie są wskazane. Pomijając fakt epidemii, nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkich odwiedzić czy złożyć im życzenia osobiście. Pierwsze co nam przychodzi do głowy w tej sytuacji to, zawsze przecież można zadzwonić, lub też wysłać smsa. Zazwyczaj kopiujemy wiadomość i przesyłamy ją dalej (coś jak łańcuszek), gdyż nie mamy czasu na wymyślanie wierszyków, szukanie obrazków, nie mówiąc już o tworzeniu czegoś „nowego”.
Dlatego niebanalnym pomysłem jest wysłanie świątecznej kartki.

Kartki świąteczne z życzeniami

W sieci możemy znaleźć wiele przykładów świątecznych wierszyków. Kartkę możemy stworzyć sami, lub też kupić gotowy produkt za naprawdę niewielkie pieniądze. Dla przykładu wszystkie oferowane przez nas kartki są oprawione w piękną grafikę nawiązującą do okoliczności świąt Bożego Narodzenia, a w środku posiadają krótki, aczkolwiek lapidarny tekst: „Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w roku 2022 życzy …”. Wystarczy się podpisać, kupić znaczki i wrzucić do skrzynki z listami. Gwarantujemy, że kartka świąteczna wprawi w uśmiech każdą obdarowaną osobę.

Kartki świąteczne różne wzory

Kartka świąteczna jaką wybrać?

Wszystko zależy od naszych upodobań. Wybór jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziemy coś co w naszym guście będzie najciekawsze. Kartki z poinsecją, Mikołajem, bałwanem, w śnieżynki, z prezentami, z reniferem, jarzębiną, choinką, itd. Wszystkie w pastelowych odcieniach, prezentują się naprawdę dostojnie oraz barwnie. Ręczymy, nasze kartki nikogo nie urażą, wręcz przeciwnie, dzięki nim każda osoba poczuje się wyróżniona.

Kartki świąteczne świetnie sprawdzą się również dla firm, które myślą o obdarowaniu swoich kontrahentów oraz bliskich współpracowników. Jest to świetna alternatywa dla typowych życzeń, dlatego polecamy je również działalnościom gospodarczym.

Koszt kartki świątecznej

U nas ceny zaczynają się już od 1,79zł za kartkę. Do każdej kartki dołączona jest biała koperta. W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy dużo szerszą ofertę. Dlatego zachęcamy również wszystkich państwa do odwiedzin naszego bajecznego showroomu w Koszalinie.

Po więcej zapraszamy tutaj --> Kartki świąteczne

Potrzebujesz pomocy?