Happenings Logo

Kartki świąteczne

Kartki Świąteczne z życzeniami
Szukasz wyjątkowej kartki na święta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kartka do własnoręcznego uzupełniania, lub z Twoim logiem oraz uzupełnionym tekstem!Szeroki wybór wzorów. Wysokiej jakości wydruk cyfrowy na papierze 300g! Mat, lub połysk. Papier jest odpowiednio dostosowany do danego wydruku. Wydruk z kolorami metalicznymi złotym oraz srebrnym wykonujemy na papierze perłowym. Daje on efekt lustra dzięki czemu nadaje kartkom odpowiedni charakter. Wydrukowi na papierze matowym poddawane są zaproszenia w odcieniach pastelowych. Lekko przytłumione kolory dają efekt jakby ktoś malował kartkę ręcznie!

Wzory naszego autorstwa

Wszystkie prezentowane wzory zostały stworzone przez nasz zespół grafików. Grafiki zostały leganie pozyskane i posiadamy na nie odpowiednie licencje. Całość jest oprawiona w uroczy tekst który znajduje się w środku zaproszenia. Szukasz czegoś specjalnego dla siebie? Może pragniesz stworzyć swój wyjątkowy wzór, lub zmienić tekst w kartce? Napisz do nas! Razem znajdziemy rozwiązanie!

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.