Pudełeczka dla gości

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Pudełeczka dla gości

Pudełeczka dla gości weselnych to idealny pomysł na formę podziękowania dla gości. Do pudełeczka zazwyczaj wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym nu...

Pudełeczka dla gości weselnych to idealny pomysł na formę podziękowania dla gości. Do pudełeczka zazwyczaj wkładamy cukiereczki, lub migdały. Choć te drugie dużo ładniej będą prezentować się w naszych woreczkach z organzy. Obok pudełek na prezenty dla gości weselnych powinny znaleźć się winietki z imionami i nazwiskami naszych gości. Totalnym numerem jeden wśród prezentowanych pudełek są pudełeczka na cukierki frak i suknia które prezentuje nasz sklep. Posiadamy je w promocyjnej cenie 4,99zł za 10 sztuk! Ich design naprawdę jest niesamowity, a rozmiar pozwoli na spakowanie każdego sprezentowanego przedmiotu.
Nie potrzebujecie Państwo innych prezentów dla gości weselnych. Takie pudełeczko, to prosty, a zarazem praktyczny pomysł na zadowolenie każdego z Państwa gości.

pudełeczka dla gości

Jaki wzór pudełeczek dla gości wybrać?

 • Pudełka dla gości w kropki pod wystrój pin upowy. Do nich polecamy również nasze serwetki w stylu pin upowym oraz balony w kropki.
 • Pudełeczka dla gości w kształcie serca. Jeżeli motywem przewodnim na naszym ślubie jest serce, oznaka miłości, warto pomyśleć o tych pudełkach jako ciekawym dodatku weselnym. W naszej ofercie prezentujemy pudełka w tym właśnie kształcie, jak i również kwadratowe pudełeczka z wyciętym serduszkiem po środku.
 • Pudełka na stół czyste - pudełka które możemy przyozdobić sami. W prosty sposób możemy przyozdobić nasze pudełka za pomocą wstążki satynowe tworząc kokardę. Dla uzdolnionych manualnie polecamy również wykorzystanie innych artykułów przeznaczonych do rękodzieła które znajdziecie Państwo pod adresem: artykuły florystyczne i dekoracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :-)
 • Pudełeczka dla gości weselnych w modnych kolorach! Koralowy, złoty, srebrny, a może rose gold? To wszystko również znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Nasz sklep z upominkami dla gości posiada szeroką gamę ww pudełeczek. Jeżeli Państwa wesele jest właśnie w tych barwach, warto zadbać o jednolitość kolorów również i w tym przypadku.

Więcej
 Mamy 34 produktów
na stronę
 • 0,50 zł

  Woreczek z organzy 10x13 cm niebieski. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 10x13cm. Sprzedawany na sztuki.

  Na magazynie
 • 0,50 zł

  Woreczek z organzy 10x13 cm oliwka. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 10x13cm. Sprzedawany na sztuki.

  Na magazynie
 • 0,50 zł

  Woreczek z organzy 10x13 cm pomarańczowy. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 10x13cm. Sprzedawany na sztuki.

  Na magazynie
 • 0,50 zł

  Woreczek z organzy 10x13 cm różowy. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 10x13cm. Sprzedawany na sztuki.

  Na magazynie
 • 0,50 zł

  Woreczek z organzy 10x13 cm zielony. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 10x13cm. Sprzedawany na sztuki.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Woreczek z organzy 12x16 cm biały. Uniwersalne zastosowanie. Do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości np. weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 12x16cm. Cena za 1 sztukę.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Woreczek z organzy 13x18 cm w kolorze różowego-złota. Uniwersalne zastosowanie. Do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości np. weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. U góry woreczek związuje się tasiemką. Wymiary woreczka...

  Na magazynie
 • 1,19 zł

  Woreczek z organzy 14x23 cm w kolorze różowego-złota. Uniwersalne zastosowanie. Do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości np. weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. U góry woreczek związuje się tasiemką. Wymiary woreczka...

  Na magazynie
 • 1,19 zł

  Woreczek z organzy 16,5x23 cm biały. Uniwersalne zastosowanie. Do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości np. weselnych. Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Wymiary woreczka z organzy to 16,5x23cm. Cena za 1 sztukę.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Woreczek z organzy granatowy. Stosowany przez organizatorów przyjęcia do przechowywania łakoci, czy małych upominków dla gości.Ròwnież goście mogą wykorzystać jego zastosowanie, w celu obsypania Młodej Pary wychodzącej z kościoła: ryżem, grosikami, konfetti, płatkami ròż itd. Sprzedawane na sztuki.

  Na magazynie
Pokaż 25 - 34 of 34 produkty
Potrzebujesz pomocy?