W naszym sklepie stacjonarnym możecie skorzystać z usługi pompowania balonów helem. Gwarantujemy najniższe ceny w Koszalinie, wybór baloników jest jeszcze szerszy niż ten prezentowany na naszej stronie internetowej. Oczywiście wszystkie balony z naszej strony pod linkiem --> BALONY również Państwo znajdziecie w sklepie stacjonarnym, bez obaw :-). Serdecznie zachęcamy do odwiedziny przy ulicy Spokojnej 50a w Koszalinie!

Jakie balony pompujemy?

  • Foliowe od 18"
  • Gumowe/lateksowe od 9"

Na miejscu jest możliwość napompowania balonów z uszczelniaczem, dzięki czemu baloniki gumowe (lateksowe) mogą unosić się jeszcze dłużej, nawet do 2 tygodni!

Jesteście zainteresowani napompowaniem swoich lub naszych baloników i chcielibyście wiedzieć ile to kosztuje? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub do bezpośrednio odwiedzenia naszego sklepu :) Do usłyszenia, do zobaczenia!

Balony z dowozem Koszalin

Potrzebujesz balonów pod wskazany adres o konkretnej godzinie? Dojeżdżamy! Przy zamówieniach powyżej 30 baloników istnieje taka możliwość, bez opłaty na terenie Koszalina i w zasięgu 20km od niego.

Wszystko do ustalenia telefonicznie, lub też bezpośrednio w naszym sklepie.

Co warto wiedzieć o pompowaniu balonów helem?

1. Nie każdy balon nadaje się do napełniania helem

Nie tylko ze względu na swoją wielkość, ale często kształt oraz jakość wykonania. Dla przykładu balon lateksowy wielkości 9" możemy napompować helem i jest to minimalna wielkość balonika żeby ten się unosił w powietrzu. Niestety jest on na tyle mały czy z żelem, lub bez niego, szybko popadnie w agonię i będzie powoli opadać. Wielki balon foliowy 24" w kształcie flaminga np. firmy JIX nie nadaje się do napompowania, natomiast firmy Qualatex już tak. Dlaczego? Ma on nieco inny kształt, dlatego druga firma pozwala nam na użycie helu w swoim balonie. Nie jesteś pewny czy Twój balon się uniesie? Zapytaj nas, z chęcią podpowiemy :)

2. W balonach foliowych hel dłużej trzyma niż w balonach gumowych

- tak było, jest i będzie. Folia dużo lepiej trzyma zebrany w sobie gaz niżeli guma. Dlatego często w przypadku tych drugich balonów stosuje się uszczelniacz, dzięki któremu baloniki gumowe mogą wytrzymać 10x dłużej niż bez niego. Koszt uszczelniacza jest naprawdę niewielki, dlatego warto o niego zapytać w sklepie napełniającym balony helem.

3. Cena = jakość

- Jak ze wszystkim, tak również w przypadku balonów cena jest adekwatna do jakości balonika. Często spotykamy się z balonami chińskimi naszych klientów. Zazwyczaj są one z cienkiej gumy przez co pękają, farba jest słabej jakości, przez to prześwitują, często śmierdzą :) jakkolwiek dziwnie to nie brzmi tak jest, że typowo tanie, chińskie balony wydzielają zapach podobny do denaturatu. W przypadku foliowych balonów, przykład z życia. Przyszedł do nas klient z balonikiem z pepco, niestety balonik miał przetarcie na jednym boku przez co nie można było go napełnić helem. Mieliśmy identyczny balon z firmy PartyDeco, balonik bez wad a przy tym z połyskiem, niby identyczny, a przy tym bardziej elegancki.

4. Balony metaliczne, pastelowe czy krystaliczne, czym się różnią?

- tak naprawdę różnią się jedynie strukturą. Balony pastelowe mają najwięcej farby, przez co wydają się pełniejsze, polecamy przede wszystkim balony makaroniki. Balony metaliczne delikatnie prześwitują, są w macie przez co ich kolor wydaje się metaliczny, tutaj z kolei polecamy balony chromowane gdzie została użyta guma o większej gramaturze oraz farba lakierowana, w balonach dosłownie można się przejrzeć jak w lustrze. Balony krystaliczne są zbliżone do balonów metalicznych, również prześwitują z tym, że ilość farby jest jeszcze mniejsza, stąd ich charakter.
W przypadku balonów krystaliczny nie polecamy uszczelniacza, gdyż balon w środku matowieje.

5. Temperatura a zachowanie balonów z helem

- hel w balonach w momencie niskiej temperatury powietrza spręża się, dlatego jego wielkość znacznie maleje. Podobnie jest w przypadku balonów lateksowych. W momencie wejścia do ciepłego pomieszczenia następuje rozprężenie gazu. Jeżeli chodzi o temperatury skrajnie wysokie, balon ulega szybszej eksploatacji pod wpływem temperatury, balony gumowe parcieją. Również może to wpłynąć niekorzystnie na żywotność naszego balonika z helem.


balony baby shower z helembalony koszalin helbalony helbalony urodziny helbalony serca z helem


Potrzebujesz pomocy?