Wykonany ręcznie.
Odkryj urok naszego stroika wiosennego w prostokątnej donicy, który został zaprojektowany, aby przynieść kawałek wiosennej natury do Twojego domu lub biura.
Różowe peonie: Ich pełne, aksamitne płatki są uosobieniem wiosennej elegancji i przynoszą do każdego wnętrza poczucie luksusu.
Delikatne frezje: Ich eteryczne kwiaty dodają stroikowi lekkości i subtelności.
Sukulenty: Zwiększają trwałość aranżacji oraz wprowadzają element nowoczesności.
Ceramiczna figurka ptaszka: Dodaje stroikowi uroczego charakteru oraz stanowi milutki akcent dekoracyjny.
Prostokątna donica: Jest stabilna, a jednocześnie dodaje odrobinę nowoczesnego stylu pasując do wnętrz w różnych aranżacjach.
Jako rzetelna firma stawiamy na produkty, które łączą w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem. Wszystkie nasze stroiki są wykonane ręcznie, z dbałością o szczegóły, co gwarantuje ich wysoką jakość.
remek –
ok