Happenings Logo

Butla z helem

Ups... Nic nie znaleziono
butle z helem do samodzielnego napełnienia balonów na imprezie urodzinowej
Jeżeli pragniesz szybko, tanio i wygodnie napompować balony, to jednorazowa butla z helem będzie idealnym rozwiązaniem!Co charakteryzuje taką butlę? Przede wszystkim nie zajmuje dużo miejsca, jest poręczna i wygodna w użyciu. W bardzo łatwy i szybki sposób możemy dzięki niej napompować baloniki. Każda taka butla wyposażona jest w mini reduktor. Zawierają do 0,25m3 do 0,43m3 gazu. Dostawcą helu jest firma brogaz.

Warto pamiętać! Co zrobić ze zużytą butlą?

Trzeba ją zezłomować, nie wolno wyrzucić butli do odpadów zmieszanych. Oddaj ją do nas! Jeżeli nie masz na to czasu, lub możliwości, odeślij pustą butlę do nas. Podeślemy do Ciebie kuriera, który odbierze przesyłkę. Warunek, butla musi zostać ponownie zapakowana w kartonik producenta. Nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów, a wszystkim zajmiemy się my.

Inne pomysły na butle z helem

Pijanym szczęściem można być nawet bez alkoholu ;) Nie ma lepszej atrakcji na urodziny niż zapewnienie gościom butli z helem – to gwarancja całych godzin śmiechu we wspólnym gronie! Butla z helem stanie się największą atrakcją każdego przyjęcia – goście nie będą mogli się od niej oderwać. Butle z helem sprawdzą się nie tylko na urodzinach, ale także na innych imprezach – typu wieczór panieński lub kawalerski. Jednorazowa butla z helem cieszy się coraz większą popularnością i wcale nie trzeba wydawać na nią wielkich pieniędzy.

Planujesz całe wnętrze przystroić balonami?

Butla z helem będzie niezawodna! Prezentowane butle wystarczą na napełnienie od 30 (butla 0,25m3) do 50 balonów (butla 0,43m3).Butle posiadają certyfikat oraz są wysokiej jakości, dzięki czemu możecie być Państwo pewni o ich zawartości w postaci helu. Butla z helem 0,21-0,25m3 wystarczy na: balony 23cm - 30 sztuk, balony 28cm - 16 sztuk, balony 34-38cm - około 8 sztuk, balony foliowe 45cm (poduszki, serca, gwiazdy) - 16 sztuk. Butla z helem 0,41-0,43m3 wystarczy na: balony 23cm - 50 sztuk, balony 28cm - 25 sztuk, balony 34-38cm - około 14 sztuk, balony foliowe 45cm (poduszki, serca, gwiazdy) - około 25 sztuk. Dane techniczne butli z helem Hel 4.0 - butla zawiera 99,9% helu w czystej postaci. Butle 0,21m3 są tak samo wydajne co butle 0,25m3. UN 1046, EN ISO7358. Dystrybutorem butli jest firma brogaz, dostawcą gazu Linde Polska. Ostrzeżenia oraz instrukcja obsługi zawarta na opakowaniu od butli.

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.