Flizelina

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Flizelina

Flizelina w rolkach - to włóknisty materiał służący do dekoracji florystycznych, ślubnych, świątecznych oraz wielu innych. Gwarantuje odpowiednie przystrojenie kwiatom, szczególnie podkreślając urodę bukietów. Można jej użyć również do pakowania prezentów. Jako inspiracje, podpowiadamy, flizelina idealnie prezentuje się wraz z przezroczystą foli...

Flizelina w rolkach - to włóknisty materiał służący do dekoracji florystycznych, ślubnych, świątecznych oraz wielu innych. Gwarantuje odpowiednie przystrojenie kwiatom, szczególnie podkreślając urodę bukietów. Można jej użyć również do pakowania prezentów. Jako inspiracje, podpowiadamy, flizelina idealnie prezentuje się wraz z przezroczystą folią do pakowania. Wystarczy połączyć te dwa materiały, związać wstążką ozdobną i mamy pięknie zapakowany prezent o nieregularnym kształcie. Wracając do naszej flizeliny. Tradycyjna flizelina jest jednolita, w Naszej Ofercie dostępne są wszystkie kolory. Ponadto, oferujemy także flizelinę w kwiatki i kropki, która urozmaici każdy bukiet. Flizelina to bardzo plastyczny i efektowny materiał, dzięki niej kwiaty nie będą potrzebowały wielu innych zdobień. Flizelinę można wykorzystać do dekoracji sal weselnych, pojazdów, dekoracji podwieszanych oraz stołu.

Włóknina sanitarno - medyczna

W swojej ofercie posiadamy również flizelinę, która spełnia swoje zadanie w tworzeniu produktów sanitarno-medycznych. Jest to tak zwany wigofil. WIGOFIL® to wysokiej jakości włókniny polipropylenowe wytwarzane w technologii spunbond. Te tekstylia techniczne można również stosować w przemyśle motoryzacyjnym i odzieżowym.

Sprzedajemy włókniny o różnej gramaturze. Od 15g/m2 do 70g/m2. Im większa wartość g - gramatury na m2 tym materiał jest bardziej sztywny. Posiadamy go przede wszystkim w 2 kolorach: białym oraz czarnym. 

Wigofil nie zawiera w sobie kleju, jest to włóknina polipropylenowa.

Do produkcji maseczek polecamy przede wszystkim materiał o gramaturze 40g/m2. Materiał ten można prać wysokich temperaturach, przepuszcza on powietrze, nie rozrywa się.

Więcej
 Mamy 21 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 21 produkty
Potrzebujesz pomocy?