Cekiny i konfetti

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Cekiny i konfetti

Konfetti i cekiny to bardzo wdzięczne produkty do zdobienia i dekoracji. Można je wykorzystać na wiele sposobów – do tworzenia biżuterii, prac artystycznych, form dekoracyjnych, stroików świątecznych, tworzenia bombek lub jaj wielkanocnych, błyszczących kul, a nawet do zdobienia paznokci (płaskie cekiny pięknie się mienią i są powszechnie używan...

Konfetti i cekiny to bardzo wdzięczne produkty do zdobienia i dekoracji. Można je wykorzystać na wiele sposobów – do tworzenia biżuterii, prac artystycznych, form dekoracyjnych, stroików świątecznych, tworzenia bombek lub jaj wielkanocnych, błyszczących kul, a nawet do zdobienia paznokci (płaskie cekiny pięknie się mienią i są powszechnie używane w nail art). Koraliki można nawlekać na sznurki i tasiemki, tworząc z nich przepiękne sznury – biżuteryjne i dekoracyjne. Cekiny w naszym sklepie mają nieograniczone zastosowania. Akrylowe kryształy świetnie sprawdzą się do dekoracji w pomieszczeniach – np. do doniczek, wazonów, stroików, a także do akwarium. Wszystkie koraliki, cekiny i kryształy dostępne w rozmaitych kształtach i kolorach.

Więcej
 Mamy 11 produktów
 • 1,19 zł

  Cekiny gwiazdki 15mm w kolorze czerwonym. Pakowane po 100 sztuk.  Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszym katalogu znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe i wiele innych przedmiotów do decoupage.

  Chwilowo niedostępny
 • 1,49 zł

  Cekiny Motylki - Czerwone. Cekiny mają szerokość około 23mm.Paczka zawiera około 50 sztuk motylków.Posiadają dziurkę umożliwiającą mocowanie do styropianu.Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek.Można je naklejać, naszyć lub nawlec i dzięki nim stworzyć wyjątkowe aplikacje na kartkach...

  Chwilowo niedostępny
 • 3,50 zł 3,89 zł -10%

  Cekiny na rolce 6mm kremowe Świetne jako produkt kreatywny do wyrobów samodzielnych artykułów dekoracyjnych Cekiny na rolce kremowe. Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszej ofercie znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 3,89 zł

  Cekiny na rolce pomarańczowe. Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszej ofercie znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe.Nawój 10 metrów bieżących, cekiny o średnicy 6mm.

  Na magazynie
 • 3,89 zł

  Cekiny na rolce różowe. Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszej ofercie znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe.Nawój 10 metrów bieżących, cekiny o średnicy 6mm.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do zdobienia jajek czy też bombek styropianowych. Cekiny mieniące w kolorze czerwonym. Wymiar kwiatków około: 1,5cm x 1,5cm

  Na magazynie
 • 1,29 zł

  Cekiny 6mm w kolorze jasny fiolet. Pakowane po 15g.  Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszym katalogu znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe.

  Na magazynie
 • 1,09 zł

  Cekiny 8mm w kolorze jasno różowym. Pakowane po 15g.  Sprzedawane przez nas cekiny idealnie nadają się do dekoracji jajek styropianowych oraz bombek. W naszym katalogu znajdziesz także szpilki do cekinów, tasiemki, wyroby styropianowe.

  Chwilowo niedostępny
 • 4,49 zł

  Koraliki z dziurką do dowolnego zastosowania. Można je wykorzystać do dowolnych prac związanych z rękodziełem czy dekorowaniem. Jedno opakowanie zawiera 50g, czyli około 500szt koralików 6mm.

  Na magazynie
 • 2,25 zł 4,49 zł -50%

  Koraliki z dziurką jasnoczerwone do dowolnego zastosowania. Można je wykorzystać do dowolnych prac związanych z rękodziełem czy dekorowaniem. Jedno opakowanie zawiera 50g, czyli około 500szt koralików 6mm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 2,25 zł 4,49 zł -50%

  Koraliki z dziurką jasnożółte do dowolnego zastosowania. Można je wykorzystać do dowolnych prac związanych z rękodziełem czy dekorowaniem.Jedno opakowanie zawiera 50g, czyli około 500szt koralików 6mm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 11 of 11 produkty
Potrzebujesz pomocy?