Balony na komunię

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Balony na komunię

Balony komunijne mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Na uroczystość Komunii Świętej szczególnie polecamy Państwu balony komunijne ze wzorami, które zachwycą zarówno starsze, j...

Balony komunijne mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Na uroczystość Komunii Świętej szczególnie polecamy Państwu balony komunijne ze wzorami, które zachwycą zarówno starsze, jak i młodsze towarzystwo. Balony można wykorzystać na wiele sposobów – do dekoracji kościoła, wnętrza sali czy restauracji, gdzie odbywa się po komunijne spotkanie. Pomysł na taką dekorację może nie należy do wyszukanych, ale balony od wielu lat są niezastąpionym elementem wystroju każdej uroczystości – są niedrogie i bardzo efektowne. Najnowszym urozmaiceniem Naszej Oferty są balony z nadrukami, które nadadzą się także jako akcesoria do wspólnych zdjęć podczas komunii.

Więcej
 Mamy 83 produktów
na stronę
 • 9,99 zł

  Balon foliowy biały gołąbek,> wymiary ok. 77 x 66 cm (30 x 26''). >Do napompowania zarówno powietrzem, jak i helem.>Idealny element komunijnego przyjęcia lub na chrzciny

  Na magazynie
 • 15,99 zł

  Balon foliowy gołąbek> Biały balon ze złotymi dodatkami.> wymiary przed napompowaniem ok. 80 x 100 cm (31.5 x 39'')>wymiary po napompowaniu ok. 62 x 90 (24 x 35'')>Do napompowania zarówno powietrzem, jak i helem.>Idealny element komunijnego przyjęcia lub na chrzciny

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balonn foliowy ''Pierwsza Komunia Święta'', Balon w kolorze białym o matowym wykończeniu i nadrukiem kwiatowym.Doskonały dodatek dekoracyjny komunijnego przyjęcia.Średnica przed napompowaniem ok. 45 cm (18''), średnica po napompowaniu ok. 35 cm (14''). Do napompowania powietrzem i helem. Zestaw zawiera słomkę.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Balon na pierwszą komunię święta Foliowe serduszko z nadrukiem w stylu boho (eukaliptus) Dodatkowo dla podkreślenia charakteru uroczystości balonik zawiera złote IHS. Wymiar balonika po napompowaniu ok. 45cm. Balon nadaje się do pompowania zarówno powietrzem jak i helem. Do balonika dołączona jest słomka.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Balonn foliowy ''Pierwsza Komunia Święta'', Balon w kolorze błękitnym o matowym wykończeniu i złotym napisemDoskonały dodatek dekoracyjny komunijnego przyjęcia.Średnica przed napompowaniem ok. 45 cm (18''), średnica po napompowaniu ok. 35 cm (14''). Do napompowania powietrzem i helem. Zestaw zawiera słomkę.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Matowy balon foliowy ''Pierwsza Komunia Święta'', Balon w kolorze białym o matowym wykończeniu i floralnym motywie.Doskonały dodatek dekoracyjny komunijnego przyjęcia.Średnica przed napompowaniem ok. 45 cm (18''), średnica po napompowaniu ok. 35 cm (14''). Do napompowania powietrzem i helem. Zestaw zawiera słomkę.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Balon komunijny foliowe serduszko ze złotym napisem Komunia Święta Balonik pięknie prezentuje się w bukiecie wśród innych balonów komunijnych. Wymiar balonika po napompowaniu ok. 45cm. Balon nadaje się do pompowania zarówno powietrzem jak i helem. Do balonika dołączona jest słomka.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy z własnym napisem - idealny jako prezent na chrzest, komunię, urodziny, rocznice, Święta, Dzień Kobiet itp. Zaskocz swoich bliskich! Napisz imię, cytat, dedykację, dowolny tekst na balonie. Napis nanoszony jest przez nas. Maksymalna liczba znaków: 20. Wielkość balonu wynosi ok. 45cm. Balon można pompować zarówno...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Piękny perłowy balon w kolorze białym ze złotym nadrukiem o charakterze komunijnym. Dokładny wymiar balonika 10" około 25cm.Balon można pompować zarówno powietrzem jak i helem.W tym drugim przypadku polecamy zastosowania odpowiedniego żelu uszczelniającego.Hel w balonie nie utrzymuje się długo.Cena dotyczy 1 sztuki.

  Na magazynie
 • 1,19 zł

  Balony na pierwszą komunię Biały ze złotym ornamentem.Rozmiar około 35 cm. (13, 14")Pastelowe w kolorze białym ze złotym nadrukiem.Opakowanie: 1 sztuk.

  Na magazynie
 • 22,99 zł

  Balon  okrągły wielkości ok. 1metra. Pastelowy, perłowy. Świetny dodatek do girland balonowych. W opak. 1szt.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Balon foliowy w kształcie serca z własnym napisem - idealny jako prezent na Walentynki, urodziny, rocznice, Święta, Dzień Kobiet itp. Zaskocz swoich bliskich! Napisz imię, cytat, dedykację, dowolny tekst na balonie. Napis nanoszony jest przez nas. Maksymalna liczba znaków: 20. Wielkość balonu wynosi ok. 45cm. Balon można pompować zarówno powietrzem jak i...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 83 produkty
Potrzebujesz pomocy?