Balony na urodziny

Szukaj na blogu

Filtruj

Włączone filtry:

  Balony na urodziny

  Balony na urodziny mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Szczególnie polecamy Państwu balony z nadrukami, pastelowe lub różnokolorowe ze wzorami. Balony można wykorzystać na wie...

  Balony na urodziny mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Szczególnie polecamy Państwu balony z nadrukami, pastelowe lub różnokolorowe ze wzorami. Balony można wykorzystać na wiele sposobów – do dekoracji pokoju, sali w restauracji, a nawet ogrodu. Może pomysł nie jest oryginalny, ale balony od wielu lat są niezastąpionym elementem wystroju każdej uroczystości – są niedrogie i bardzo efektowne. Najnowszym urozmaiceniem Naszej Oferty są balony z nadrukami, które nadadzą się także jako akcesoria do wspólnych zdjęć podczas świętowania urodzin.

  Balony na roczek

  Niebieskie i różowe, wszystkie około 35cm wysokości. Ładne, trwałe wzory o charakterze dziecięcym. Balony można pompować helem, jednakże w tym przypadku polecamy uszczelniacz który zapewni utrzymanie gazu w balonach od 3 do 5 dni.

  Balony na 18 urodziny

  Różne kolory i opisy. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Balony z nadrukiem 18stkowym to must have na każdej tego typu imprezie. Pamiętajmy o tym, bo jakby nie patrzeć są one częścią naszej dekoracji urodzinowej.

  Balony na urodziny - pozostałe

  Dla jubilatów posiadamy balony z okrągłą liczbą. Oczywiście te balony możemy uzupełnić o zwykłe balony pastelowe, metalizowane, krystaliczne foliowe itp. Te ostatnie są przede wszystkim do pompowania gazem typu hel. Dzięki czemu efekt jest dużo ciekawszy.

  Balony foliowe cyferki

  Przedstawiamy absolutną nowość którą również musisz mieć na swoich urodzinach! Balony cyfry różne kolory i rozmiary. Zdobywają popularność coraz szerszego grona. Idealne jako prezent niespodzianka jak i również wystrój lokalu. Świetnie będą się prezentować wśród pozostałych balonów foliowych jak i lateksowych nawiązujących do tematu imprezy.

  Więcej
   Mamy 202 produktów
  na stronę
  • 1,00 zł

   Biały balon w rozmiarze 14" tj około 35cm. Idealny na wszelkiego rodzaju urodziny.Nadruk Happy birthday to you.Balon w odcieniach pastelowych.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Błękitny balon w rozmiarze 14" tj około 35cm. Idealny na wszelkiego rodzaju urodziny, party.Balon w odcieniach pastelowych.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Czarny balon w rozmiarze 14" tj około 35cm. Idealny na wszelkiego rodzaju urodziny.Nadruk Happy birthday to you.

   Na magazynie
  • 2,99 zł

   Balon foliowy w kształcie gwiazdy Baby boy.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm.Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, baby shower, itp. Posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 2,99 zł

   Balon foliowy w kształcie gwiazdy Baby girl.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm.Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, baby shower, itp. Posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 2,49 zł

   Balon foliowy w kolorze białym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 2,49 zł

   Balon foliowy w kolorze błękitnym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 2,49 zł

   Balon foliowy w kolorze czarnym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 2,49 zł

   Balon foliowy w kolorze różowym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

   Na magazynie
  • 1,99 zł

   Niebieski balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

   Chwilowo niedostępny
  • 4,99 zł

   Niebieski balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 75cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

   Na magazynie
  • 1,99 zł

   Różowy balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

   Chwilowo niedostępny
  Pokaż 1 - 12 of 202 produkty