Balony na urodziny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Balony na urodziny

Balony na urodziny mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Szczególnie polecamy Państwu balony z nadrukami, pastelowe lub różnokolorowe ze wzorami. Balony urodzinowe można wykorzy...

Balony na urodziny mogą się wydawać dosyć tradycyjną formą wystroju wnętrza, ale temu wyzwaniu również wychodzimy naprzeciw! W Naszej Ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną balonów, rozmaite wzory, a nawet kształty. Szczególnie polecamy Państwu balony z nadrukami, pastelowe lub różnokolorowe ze wzorami. Balony urodzinowe można wykorzystać na wiele sposobów – do dekoracji pokoju, sali w restauracji, a nawet ogrodu. Może pomysł nie jest oryginalny, ale balony od wielu lat są niezastąpionym elementem wystroju każdej uroczystości – są niedrogie i bardzo efektowne. Najnowszym urozmaiceniem Naszej Oferty są balony z nadrukami, które nadadzą się także jako akcesoria do wspólnych zdjęć podczas świętowania urodzin.

Balony na roczek

Niebieskie i różowe, wszystkie około 35cm wysokości. Ładne, trwałe wzory o charakterze dziecięcym. Balony na roczek można pompować helem, jednakże w tym przypadku polecamy uszczelniacz który zapewni utrzymanie gazu w balonach od 3 do 5 dni. Oferowane przez nas baloniki są renomowanych firm: Belbal, Qualatex, Anagram.

Balony na osiemnastkę

Różne kolory i opisy. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Balony z nadrukiem 18stkowym to must have na każdej tego typu imprezie. Pamiętajmy o tym, bo jakby nie patrzeć są one częścią naszej dekoracji urodzinowej.

Balony na urodziny - pozostałe

Dla jubilatów posiadamy balony z okrągłą liczbą. Oczywiście te balony możemy uzupełnić o zwykłe balony pastelowe, metalizowane, krystaliczne foliowe itp. Te ostatnie są przede wszystkim do pompowania gazem typu hel. Dzięki czemu efekt jest dużo ciekawszy.

Balony urodzinowe - foliowe cyferki i kształty

Przedstawiamy absolutną nowość którą również musisz mieć na swoich urodzinach! Balony cyfry różne kolory i rozmiary. Zdobywają popularność coraz szerszego grona. Idealne jako prezent niespodzianka jak i również wystrój lokalu. Świetnie będą się prezentować wśród pozostałych balonów foliowych jak i lateksowych nawiązujących do tematu imprezy. Dodatkowo można u nas znaleźć balony w kształcie poduszek, gwiazd, popularnych serc oraz innych ciekawych kształtów.

Balony z helem!

Zastanawiasz się które balony można pompować helem? Nie każdy balon się do tego nadaje, podajemy parę przykładów balonów których nie można pompować helem:

1. balony lateksowe poniżej 9"
2. balony foliowe kształty 14-16"
3. niektóre balony foliowe o skomplikowanych kształtach

Mimo wszystko większość balonów nadaje się do pompowania ich helem. W przypadku balonów lateksowych dodatkowo powinniśmy użyć uszczelniacz który pozwoli wydłużyć żywotność balonika.
Balony foliowe nie potrzebują żelu, hel utrzymuje się w takich balonikach od 2 do 14 dni, w zależności od rodzaju, wielkości oraz producenta.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat balonów pompowanych helem?
Balony z helem aktualnie to świetna atrakcja podczas imprezy, w dodatku niedroga! Balony można napompować sememu, w naszym sklepie możecie zaopatrzyć się w specjalną butlę, która po zużyciu możecie do nas zwrócić.
Do balonów polecamy specjalne ciężarki.

balony na urodziny

Więcej
 Mamy 350 produktów

Podkategorie

na stronę
Pokaż 1 - 12 of 350 produkty
Potrzebujesz pomocy?