Happenings Logo
Drut florystyczny – stwórz perfekcyjny bukiet

Drut florystyczny – stwórz perfekcyjny bukiet

Data: 26 lipca 2018

Chcąc zadbać o niepowtarzalny klimat na swoim przyjęciu, z pewnością sięgniesz po kwiaty – te prawdziwe lub sztuczne. Nie wystarczą jednak same kwiaty do stworzenia pięknych wiązanek. Będziesz potrzebować także różnego rodzaju drutów florystycznych, które okażą się niezbędne do usztywnienia twoich kompozycji. To właśnie drut florystyczny sprawi, że twój bukiet będzie prezentował się perfekcyjnie, a przede wszystkim będzie trwały. Miękkiego drutu florystycznego możesz także użyć do tworzenia biżuterii własnoręcznie lub strojenia choinki, a także do komponowania stroików na stół.

Co to jest drut florystyczny? Jaki drut florystyczny wybrać?

 

Drut florystyczny to tworzywo rękodzielnicze, o które powinien zadbać każdy florysta, jest ono bowiem niezbędne do usztywniania kwiatów. Drut charakteryzuje się tym, że jest miękki i giętki, ale zarazem trwały, dlatego układanie kwiatów przy jego pomocy to czysta przyjemność. Drut florystyczny na patyku będzie najlepszym wyborem, jeśli czeka cię długie układanie dużej ilości kwiatów – jest bardzo wygodny w użyciu i można dowolnie wybierać jego długość. Możesz wybrać także szpulkę dekoracyjnego drutu lakierowanego, jeśli zależy ci na estetycznym wykończeniu  wiązanek.

 

Kiedy sięgnąć po drut wyrobowy?

 

Drut wyrobowy przypomina na pierwszy rzut oka łodygę kwiatu i jest bardziej sztywny niż zwyczajny drut florystyczny. Używa się go do tworzenia wianków i wieńców, a także do usztywniania kwiecistych dekoracji oraz bukietów. Jest pocięty na równej długości odcinki tak, aby wygodniej było z niego korzystać podczas układania bukietów z kwiatów o podobnej długości.

Druciki kreatywne – twórz dekoracje własnoręcznie

 

Drut kreatywny przypomina drut florystyczny z miękką otoczką wokół. Druciki kreatywne sprawdzą się doskonale w plastyce, podczas tworzenia dekoracji DIY oraz we wszelkiego rodzaju aktywności twórczej i zdobniczej. Poza tym, druciki kreatywne to również idealny materiał do twórczych zabaw dla dzieci. Zarówno drut florystyczny na szpulce, jak i druciki kreatywne dostępne są w naszej ofercie na happenings.pl w pełnej gamie kolorystycznej. Zostań prawdziwym florystą!

 

 

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.