Happenings Logo
malujące dzieci

Jak spędzić wolny czas w domu podczas kwarantanny – Koronawirus porady

Data: 17 marca 2020

Kategorie:

Inspiracje

Dzisiejszy post będzie nieco inny niż zwykle, ponieważ wynika on z nagłej potrzeby i okoliczności w jakiej się znaleźliśmy.

Sytuacja ta wiążę się z wprowadzeniem stanu pandemii w naszym kraju z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19, która z pewnością nie jest łatwa dla nas wszystkich. Według zaleceń, do których bezwzględnie powinniśmy się stosować, jeśli chcemy dołożyć cegiełkę w powstrzymaniu szerzenia epidemii w Polsce jest przede wszystkim ograniczenie do niezbędnego minimum opuszczania naszych domów. Są to niezbędne działania prewencyjne. Wierzymy, że jako subordynowany naród tyle jesteśmy w stanie zrobić dla siebie, bo przecież walka toczy się o zdrowie i życie nasze, a także naszych najbliższych.

Do takiej sytuacji też warto się przygotować i zaplanować czas, który będziemy mogli poświęcić naszym pociechom, aby nie był to czas stracony. Jak wiemy najmłodsi są wymagający i szybko się nudzą, a gromadzoną energię muszą w jakiś sposób spożytkować. Tylko jak? Jak to zrobić?

Tworzenie laurki na Dzień Taty

W momencie gdy wszystkie gry komputerowe i planszowe zostaną przewałkowane, podręczniki i materiały edukacyjne przyswojone, pozostaje jeszcze pewien sposób, z którym śpieszymy; a mianowicie kreatywne zabawy DIY. Rozwijanie zmysłu kreatywności, manualnych zdolności, sensoryki, poczucia estetyki od najmłodszych lat z pewnością zaowocują w przyszłości. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu podczas kwarantanny.

Zaangażowanie wszystkich domowników dodatkowo pogłębi więzy rodzinne. To tyle z kwestii teoretycznych, czas przejść do praktyki.

Czego potrzebujemy, co nam może przydać się do tejże twórczej zabawy? Zajrzyjmy do szuflad, szkatułek i wszelkich zbiorów, które posiadamy w domowym zaciszu, różnego rodzaju: wstążki, guziki, cekiny, farby, piórka, brokat, ozdoby styropianowe, czy materiały do decoupage.

Jeśli jednak zabawa na tyle Was pochłonie, że zabraknie Wam potrzebnych przedmiotów, a jest to bardziej niż pewne 🙂 służymy pomocą dostępności wyżej wymienionych artykułów dekoracyjnych, które zamówione w bezpieczny sposób za pośrednictwem trybu online trafią do was niezwłocznie.

Wszystkie artykuły do wspólnej integracji znajdziecie w kategorii: artykuły florystyczne

Dodatkowo do końca marca mamy specjalny kod rabatowy #ZostańWDomu który daje 10% zniżki na wszystkie nasze artykuły :-).

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 137

Wszystkie opinie
profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

profile photo

Fabian Pawlik

23 października 2023

Super sklep, ogromny wybór na każdą okazję i przemiła obsługa.

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.