Kategorie

Szukaj na blogu

Jubileusz - zorganizuj imprezę z okazji okrągłej rocznicy ślubu i urodzin!

Opublikowany: 2019-07-23 23:20:19
Kategoria: Inspiracje

Jubileusz - zorganizuj imprezę z okazji okrągłej rocznicy ślubu i urodzin!

Aż trudno uwierzyć, że to tak szybko zleciało? Okrągłe liczby nie mają dla nas litości i czasami brutalnie uświadamiają nam nieubłagany upływ czasu. Warto jednak nie popadać z tego powodu w chandrę, tylko spróbować cieszyć się dobrymi stronami sytuacji. W przypadku okrągłej rocznicy ślubu mamy możliwość dzielić z kimś radość ze wspólnie spędzonych lat w udanym towarzystwie, możemy cieszyć się ze wsparcia, jakie otrzymaliśmy od ukochanej osoby oraz spojrzeć z serdecznym uśmiechem w przeszłość i zauważyć, jak wiele razem osiągnęliśmy w ciągu tych minionych lat. W przypadku okrągłych urodzin zaś warto zrobić własne podsumowanie dotychczasowych doświadczeń, zwrócić uwagę na dojrzałość podejmowanych decyzji i szczerze spojrzeć na swoje plany i osiągnięcia. Jubileuszowe rocznice wcale nie muszą oznaczać żalu i niespełnienia, przeciwnie - mogą być pełne radości dzielonej z najbliższymi, dlatego właśnie z całą pewnością wymagają celebracji i to w wyjątkowy sposób! Zorganizuj swoją specjalną, okrągłą rocznicę ślubu i urodzin z Happenings.pl - przypomnimy, co jest ważne podczas takiej uroczystości i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby nasz Jubileusz był jedyny w swoim rodzaju.

Okrągła rocznica ślubu - jakie dekoracje i dodatki wybrać?

Przy okazji organizowania okrągłej rocznicy ślubu warto od razu sprawdzić jak dana rocznica zwyczajowo się nazywa, przykładowo - mamy rocznicę 15-tą, czyli kryształową, 25-tą - srebrną, 30-tą - perłową, 40-tą - rubinową czy też 50-tą - złotą. Oczywiście nie musimy się tym kierować, ale te zwyczajowe nazwy rocznic mogą posłużyć nam jako wskazówki względem wyboru dekoracji oraz prezentu dla jubileuszowej pary. Na przykład, jeśli obchodzimy 20-tą rocznicę ślubu (porcelanową), porcelana może nam służyć jako zastawa stołowa. Jeśli obchodzimy 25-tą rocznicę ślubu, można śmiało postawić na srebrne dekoracje, które nadadzą naszemu przyjęciu wyjątkowości związanej z numerem jubileuszu. Sprawa wygląda podobnie także w przypadku pozostałych okrągłych rocznic. O czym należy pamiętać? Oczywiście o dekoracji wnętrza - przydadzą nam się balony w odpowiednim kolorze, na przykład złotym lub srebrnym, balony-cyfry, które wskażą na numer naszej rocznicy albo napis LOVE, podkreślający nieprzemijające uczucie pomiędzy zakochaną parą. Przyda nam się również baner z napisem Mąż i Żona, figurki i toppery na tort oraz podwieszane girlandy czy lampiony. Jeśli planujemy zamówić fotobudkę, pamiętajmy też o gadżetach do zdjęć dla gości. Z powodzeniem możesz wykorzystać motyw serc - jeśli nie chcesz przesłodzić swojej imprezy, postaw na serca w kolorze białym, będą prezentować się najbardziej elegancko. Każdy Jubileusz powinien być zorganizowany ze smakiem, dlatego stawiaj raczej na klasyczne rozwiązania i stonowane kolory, które można przełamać błyskiem srebra lub złota, czy też - w bardziej nowoczesnym wydaniu - różowego złota. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Wyjmij swoją ślubną księgę gości oraz ślubny album - wspólne wspomnienia służą wszystkim!

O czym warto pamiętać?

jubileusz

Okrągłe urodziny - o czym powinien pamiętać jubilat?

W przypadku okrągłych urodzin sytuacja wygląda podobnie jak przy rocznicy ślubu, jednak jubilat może zaszaleć nieco bardziej z tematyką przewodnią swojej imprezy - poza symbolicznymi numerami informującymi o tym, które to urodziny, warto dodać motyw dekoracyjny - na przykład tropical party, o którym pisaliśmy w poprzednim artykule, modny kolor rose gold czy też uwielbiane boho. Dzięki temu jubilat będzie mógł skupić swoją uwagę na czymś innym niż kolejne urodziny :) Koniecznie jednak zainwestuj w balony-cyfry w wybranym kolorze - złotym, srebrnym lub różowo-złotym. Możesz także pomyśleć o jubileuszowych balonach, serwetkach i topperach na tort. Pamiętaj, żeby wszystko pasowało do siebie kolorystycznie i zgrywało się z wybranym motywem przewodnim twojego przyjęcia. Jeśli planujesz jubileuszowe tropical party, zostań przy żywych kolorach rodem z rajskiej wyspy. Jeśli wolisz rose gold - utrzymaj wszystkie dodatki i dekoracje w jednej tonacji, uzupełniając je zielenią. W przypadku boho postaw na naturalne materiały i dekoracje DIY. Inspiracje znajdziesz wśród naszych artykułów na stronie. Okrągłe urodziny mogą być zupełnie wyjątkowe, jeśli zapomnisz o upływie czasu, a zamiast tego skupisz się na zabawie i docenieniu własnego doświadczenia!

Co może ci się przydać?

Wybranych produktów szukaj w naszej ofercie i zorganizuj swój Jubileusz razem z nami! Wszystkiego, co najlepsze z Happenings.pl!

Potrzebujesz pomocy?