Happenings Logo
Księga gości – niezbędny element każdej uroczystości

Księga gości – niezbędny element każdej uroczystości

Data: 28 kwietnia 2018

Dzisiejszy post poświęcimy pewnej niepozornej książce, jaką jest księga gości. Jeszcze do niedawna była to rzadko spotykana rzecz, a jeśli już to zazwyczaj na ślubach i weselach. Obserwujemy zmiany w tym temacie i obecnie jest to już powszechna rzecz, wręcz księga gości stała się niezbędnym elementem każdej uroczystości, nie tylko ślubu, czy wesela.

Księga gości – przeznaczenie

Do czego właściwie służy księga gości? A służyć nam może na długie lata, a nawet wieki ;) Podstawowym przeznaczeniem owej księgi jest oczywiście pamiątka. Księga jako forma pamiątki, do której wpisują się zaproszeni przez nas goście podczas ważnej uroczystości pozostanie doskonałym wspomnieniem, do którego w przyszłości będziemy chętnie wracać. Poza standardowym wpisem dodatkowym urozmaiceniem jest zastosowanie księgi przy użyciu fotobudki. Otrzymane od ręki pamiątkowe zdjęcia możemy wkleić do księgi i będzie to niewątpliwie doskonała forma uwiecznienia i zachownia danej chwili.

księga gości ślub

Księga gości – zastosowanie

Księga gości sprawdzi się dosłownie w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy planujemy wykorzystać ją na weselu, urodzinach, świętach, czy każdej innej uroczystości. Odpowiednio zaaranżowana świetnie wpasuje się w rodzaj i klimat przyjęcia. Obecnie dostępnych na rynku jest mnóstwo rozwiązań od standardowych ksiąg do nietypowych aranżacji. Wybór rozwiązania pozostaje kwestią decyzji i gustu.

Czy wystarczy sama księga gości weselnych?

Oczywiście, że nie. Przecież goście muszą mieć możliwość wpisania się do niej :-) Dlatego polecamy długopisy do księgi jako produkt powiązany. Idąc w tym samym kanionie proponujemy pudełko na koperty, etui na CD, kieliszki na alkohol, pudełka na ciasto czy etykiety na wódkę. Wtedy całość prezentuje się jeszcze ciekawiej. Kolorowe pisaki? Tak, ale tylko w przypadku fotobudki. Zdjęcia są zazwyczaj kolorowe, więc i wpisy nie powinny odbiegać od standardów. Swoją drogą Fotobudka na wesele to świetny pomysł który zawsze się sprawdza. Jeżeli mamy fotobudke to księga czy album? Nie robi to większej różnicy. Album powinien być jedynie przekładany folią, najlepiej ten z czarnymi kartkami. Dzięki temu zdjęcia będą wyglądać jak z hollywood! Księga jest bardziej uroczysta, swoim charakterem mówi o ważności danej imprezy. Dlatego bardziej polecamy wybór księgi gości weselnej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Happenings.pl, a w niej szeroki wybór ksiąg weselnych! Księgi Gości Happenings

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.