Bombki choinkowe

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Bombki choinkowe

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki choinkowe zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cena...

Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki choinkowe zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy liczne ozdoby na choinkę – oprócz bombek, przydadzą się także anielskie włosy, sznury różnokolorowych korali/pereł albo kryształowe girlandy, które z powodzeniem przystroją choinkę. Więcej znajdziecie Państwo w dziale ozdób choinkowych.

Bombki choinkowe szklane

Wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje bombek. Bombki choinkowe tworzone metodą mechaniczną oraz bombki szklane tworzone ręcznie. Różnicy na pierwszy rzut oka nie znajdziemy. Dopiero po spojrzeniu na ich czubek zobaczymy, że te odlewane ręcznie mają wydłużoną końcówkę z haczykiem. Jeżeli chodzi o specyfikacje są one zbliżone. Bombki mechaniczne są tworzone masowo, przez co dla niektórych mogą stracić swoją unikatowość. Bombki dmuchane ręcznie, zazwyczaj są dodatkowo zdobione brokatem i farbą. Jedne i drugie prezentują się pięknie na świątecznym drzewku. Musimy mieć świadomość, że dekoracje świąteczne są sezonowe. Jeżeli mamy ograniczony budżet nie ma co się skupiać na bombkach dmuchanych ręcznie, ich ceny są stosunkowo drogie w porównaniu z bombkami odlewanymi mechanicznie.

Bombki choinkowe sztuczne

Czy też inaczej bombki nietłukące. To głównie bombki choinkowe z tworzywa sztucznego. Kiedy warto użyć bombki nietłukącej? W przypadku jeżeli nasza choinka wystawiona jest na zewnątrz nie warto inwestować w dużo droższe szklane bombki. Musimy mieć świadomość tego, że wszystko co się błyszczy przyciąga również uwagę, w tym złodziei. Jeżeli tworzymy stroiki pod sprzedaż czy też dla szerszego grona osób również powinniśmy zainteresować się tego typu bombkami. Ich wielkość zaczyna się już od 2,5cm, a cena jest przerażająco niska :-)

Jakość?

Tutaj warto zwrócić uwagę na producenta. Większość sprzedawanych przez nas bombek posiada na opakowaniu high quality, co mówi samo za siebie o ich jakości.

Bombki kształty czy bombki okrągłe?

Użyjmy jednych i drugich. Nie bójmy się tworzyć. Połączmy wielkości bombek, ich rodzaje, kolory oraz kształty. Zróbmy to w taki sposób żeby zachować wyszukaną kompozycję. W naszej ofercie można znaleźć bombki choinkowe w kształcie szyszek, serduszek, figur geometrycznych. Polecamy również gotowe zestawy choinkowe w których znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne akcesoria.

Każdy król potrzebuje korony - czubek choinki

Bombka w kształcie gwiazdy czy też szpikulca powinna znaleźć swoje miejsce na samym szczycie. W końcu uczcijmy to co udekorowaliśmy. Pewnie zastanawiacie się Państwo czy tego typu dekoracje świąteczne nie odeszły już dawno temu dp lamusa. Otóż nie! Dlaczego coś co jest tradycją miałoby być niemodne? Jest modne! Tylko jakość wykonania oraz sama dekoracja uległa lekkiej zmianie. My uważamy, że na lepsze.


bombki choinkowe

Więcej
 Mamy 164 produktów

Podkategorie

 • Sztuczne bombki

  Bombki choinkowe sztuczne to przede wszystkim te wykonane z tworzywa sztucznego. W swojej ofercie prezentujemy Państwu:

  • bombki kształtki - bombki w kształcie choinek, dzwoneczków, słodkich lasek, serduszka, szyszki, itp.
  • bombki przezroczyste - bombki akrylowe, zgrzewane od środk,
  • bombki gładkie - różne rozmiary bombek, oraz kolory,
  • czubek choinki - szpic na choinkę, lub też gwiazda betlejemska,

  Jako ozdoby na choinkę polecamy przede wszystkim bombki drewniane - bombki wykonane z tworzywa naturalnego jakim jest drewno oraz bombki ręczne robione - bombki w kształcie mikołajków, aniołków, reniferków wykonane z filcu oraz innych artykułów florystycznych.

 • Szklane bombki

  Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
  Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natomiast druga połowa błyszcząca. Uważamy, że przy dekorowaniu choinki powinny zostać również zachowane proporcje, dlatego takie rozwiązanie jest najbardziej trafne.

  Różne wzory bombek ze szkła

  Bombki szklane - geometryczne

  W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o bombki geometryczne. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim są w formie ostrosłupów, sześcianów, itp. Każdy bok jest dzielony za pomocą dodatkowego usztywnienia. Szklane bombki geometryczne to totalna nowość na polskim rynku.

  Szklane bombki z wypełnieniem w środku

  Jeżeli szklana bombka jest transparentna, to warto ją wyposażyć o ciekawe dodatki w jej wnętrzu :-). Jeżeli robimy to na własną rękę, mogą to być dekoracje z filcu, piórka florystyczne, pomponiki dekoracyjne, itp. My oferujemy bombki których ręcznie nie uda nam się wykonać. W ich wnętrzu są drewniane domki oraz sztuczny śnieg. Bombka na grubym sznurze, daje to naprawdę niesamowity efekt!

  Bombki transparentne

  W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przezroczystych bombek. Są idealne jako baza do tworzenia własnej dekoracji. Powyżej wymieniliśmy parę ciekawych dodatków które możemy zastosować do stworzenia kompozycji. Nasze bombki są wysokiej jakości. Nie widać na nich śladów zgrzewów i jakichkolwiek skaz, zadrapań, innych ubytków.

  Czubek na choinkę

  Każda choinką powinna posiadać również szpic czy gwiazdę betlejemską na jej czubku. To idealne dopełnienie naszej udekorowanej choinki. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy z czubkami oraz same czubki w ozdobny opakowaniu.


  szklane bombki

na stronę
Pokaż 1 - 12 of 164 produkty
Potrzebujesz pomocy?