Choinki na Boże Narodzenie

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Choinki na Boże Narodzenie

Chyba nie można sobie wyobrazić świąt bożego narodzenia bez choinki świątecznej. Jest to jeden z ważnych jak nie najważniejszych elementów dekoracji świątecznej która gości w większości domów. Przedstawiamy Państwu naszą nową kategorię w której znajdują się choinki sztuczne jak żywe! Nasze choinki wyróżnia przede wszystkim jakość. Dłuższy czas z...

Chyba nie można sobie wyobrazić świąt bożego narodzenia bez choinki świątecznej. Jest to jeden z ważnych jak nie najważniejszych elementów dekoracji świątecznej która gości w większości domów. Przedstawiamy Państwu naszą nową kategorię w której znajdują się choinki sztuczne jak żywe! Nasze choinki wyróżnia przede wszystkim jakość. Dłuższy czas zastawialiśmy się nad tym jak powinna taka choinka się prezentować. Odpowiedź jest prosta, naturalnie. Sprzedawane przez nas choinki z PE (gałązki z polietylenu) pomimo tego, iż są sztuczne do złudzenia przypominają żywe choinki. Posiadają naturalne odlewy igieł, a nie folie PCV. W łatwy i przyjemny sposób możemy ustawić gałązki w dół choinki, w górę, lub też horyzontalnie. Warto dodać, że nasze choinki są bogate w gałązki, posiadają ich od około 500 do 1500 sztuk.

Ceny sztucznej choinki

Ceny naszych choinek są stosunkowo niskie. Na choinki udzielamy 12 lat gwarancji producenta, choinki są bezpośrednio importowane przez nas z Holandii. Ich ceny zaczynają się od 250zł i uważamy, że przy tej dbałości o każdy drobny detal jest to bardzo niska cena.
Jeżeli szukacie Państwo choinki za 80zł, z góry uprzedzamy, u Nas takiej Państwo nie znajdą. Stawiamy przede wszystkim na jakości i szczegóły. W końcu święta powinny być udane, a wystrój prawdziwie oddający to co w świętach piękne :-)

Warianty do wyboru

Mamy do wyboru dwie wysokości choinek. 180cm oraz 210cm. Najtańsze choinki są nieco smuklejsze od pozostałych. Dzięki czemu zajmują mniej miejsca, polecamy je przede wszystkim do małych pomieszczeń. Pozostałe są znacznie szersze, zajmują ponad 1m2.
Nasze choinki świąteczne to choinki czysto zielone, z dodatkiem białego elementu który przypomina śnieg, a dodatkowo niektóre z nich posiadają wbudowane lampki led. Choinki z wbudowanymi lampkami LED to idealna sprawa dla tych z Państwa którzy cenią sobie jednolitość i nietuzinkowość. Kolor lampek jest odpowiednio dostosowany do koloru igieł. Warto mieć na uwadze 12 letnią gwarancję. Dotyczy ona również choinek z lampkami.

Choinki sztuczne jak żywe? czyli choinki z PE!

Większość naszych choinek są spod znaku światowego producenta Kaemingk pod brandem Everlands! Klasa Premium PE wyznacza światowe standardy nowoczesnych choinek. To najpiękniejsze i najbardziej dopracowane choinki wykonane według innowacyjnych technologii. Do ich produkcji wykorzystano polietylen (PE) - miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Gałązki polietylenowe są odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować. Produkuje się je na precyzyjnych wtryskarkach jako jednolity odlew, a następnie zgrzewa w całość tworząc gałązki o fantazyjnych kształtach i kolorach. Precyzja z jaką są wykonane sprawia, że świąteczne sztuczne choinki polietylenowe do złudzenia przypominają naturalne choinki. Ta cecha zadecydowała o niezwykłej popularności choinek Premium PE. Sposób mocowania gałązek również jest innowacyjny. Wykorzystuje się opatentowany system zawiasów, który umożliwia znacznie szybsze rozkładanie, składanie i modelowanie choinki. Choinki klasy Premium PE są obecnie najpopularniejszą i najszybciej powiększającą się grupą choinek sztucznych.

choinki sztuczne

Choinki sztuczne z lampkami LED


Wbudowane lampki w choince to rzadkość. Jednak niektóre z naszych modeli dodatkowo mają wbudowane lampki LED. Dobrane w odpowiedniej barwie, tak aby każdy element choinki był oświetlony odpowiednią gamą kolorystyczną. Wszystko razem prezentuje się idealnie. Nie musicie się Państwo martwić o to, że lampki mogą się przepalić, na nie również jest udzielona 12 letnia gwarancja! Dodatkowo lampki posiadają 8 różnych programów.

Zapraszamy również do naszego showroomu przy ulicy Spokojnej 50a gdzie można zobaczyć prezentowane przez nas choinki.
Możemy Państwu obiecać, że nie zawiodą się Państwo, a zakup naszej choinki posłuży Państwu na długie lata.

Więcej
 Mamy 7 produktów
 • 239,20 zł 299,00 zł -20%

  Sztuczna jodła na Boże NarodzenieNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość produktów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC. Producent: Kaemingk EverlandsProducent udziela 12 letniej gwarancji.W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.Choinki ze zwrotu, lub naszego showroomu. Stan każdej...

  Obniżona cena
  Chwilowo niedostępny
 • 5,99 zł 9,99 zł -40%

  Choinka 20cm na drewnianym pniuNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 35 gałązek.Szerokość od spodu 13cm.Szerokość rdzenia 5cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Choinka 20cm na drewnianym pniu, jodła ośnieżonaNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 28 gałązek.Szerokość od spodu 13cm.Szerokość rdzenia 5cm.

  Na magazynie
 • 19,99 zł

  Choinka 45cm z drewnianym pniem owiniętym jutąNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 43 gałązki.Szerokość od spodu 30cm.Szerokość rdzenia 10cm.

  Na magazynie
 • 34,99 zł

  Choinka 60cm z drewnianym pniem owiniętym jutąNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 60 gałązki.Szerokość od spodu 35cm.Szerokość rdzenia 10cm.

  Na magazynie
 • 799,00 zł

  Sosna z wbudowanymi lampkami LED.Jedyny w swoim rodzaju design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC.Sosna bielona sztucznym śniegiem. Posiada równomiernie rozłożone lampki LED. Nie musicie się Państwo martwić o ich doczepienie. Producent: Kaemingk EverlandsW zestawie masa dodatków w tym: zasilacz, metalowy stojak,...

  Na magazynie
 • 599,25 zł 799,00 zł -25%

  Sosna z wbudowanymi lampkami LED.Jedyny w swoim rodzaju design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC.Sosna bielona sztucznym śniegiem. Posiada równomiernie rozłożone lampki LED. Nie musicie się Państwo martwić o ich doczepienie. Producent: Kaemingk EverlandsChoinki ze zwrotu, lub naszego showroomu. Stan idealny!

  Obniżona cena
  Na magazynie
Pokaż 1 - 7 of 7 produkty
Potrzebujesz pomocy?