Choinki na Boże Narodzenie

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Choinki na Boże Narodzenie

Chyba nie można sobie wyobrazić świąt bożego narodzenia bez choinki świątecznej. Jest to jeden z ważnych jak nie najważniejszych elementów dekoracji świątecznej która gości w większości domów. Przedstawiamy Państwu naszą nową kategorię w której znajdują się choinki sztuczne jak żywe! Nasze choinki wyróżnia przede wszystkim jakość. Dłuższy czas z...

Chyba nie można sobie wyobrazić świąt bożego narodzenia bez choinki świątecznej. Jest to jeden z ważnych jak nie najważniejszych elementów dekoracji świątecznej która gości w większości domów. Przedstawiamy Państwu naszą nową kategorię w której znajdują się choinki sztuczne jak żywe! Nasze choinki wyróżnia przede wszystkim jakość. Dłuższy czas zastawialiśmy się nad tym jak powinna taka choinka się prezentować. Odpowiedź jest prosta, naturalnie. Sprzedawane przez nas choinki z PE (gałązki z polietylenu) pomimo tego, iż są sztuczne do złudzenia przypominają żywe choinki. Posiadają naturalne odlewy igieł, a nie folie PCV. W łatwy i przyjemny sposób możemy ustawić gałązki w dół choinki, w górę, lub też horyzontalnie. Warto dodać, że nasze choinki są bogate w gałązki, posiadają ich od około 500 do 1500 sztuk.

Ceny sztucznej choinki

Ceny naszych choinek są stosunkowo niskie. Na choinki udzielamy 12 lat gwarancji producenta, choinki są bezpośrednio importowane przez nas z Holandii. Ich ceny zaczynają się od 250zł i uważamy, że przy tej dbałości o każdy drobny detal jest to bardzo niska cena.
Jeżeli szukacie Państwo choinki za 80zł, z góry uprzedzamy, u Nas takiej Państwo nie znajdą. Stawiamy przede wszystkim na jakości i szczegóły. W końcu święta powinny być udane, a wystrój prawdziwie oddający to co w świętach piękne :-)

Warianty do wyboru

Mamy do wyboru dwie wysokości choinek. 180cm oraz 210cm. Najtańsze choinki są nieco smuklejsze od pozostałych. Dzięki czemu zajmują mniej miejsca, polecamy je przede wszystkim do małych pomieszczeń. Pozostałe są znacznie szersze, zajmują ponad 1m2.
Nasze choinki świąteczne to choinki czysto zielone, z dodatkiem białego elementu który przypomina śnieg, a dodatkowo niektóre z nich posiadają wbudowane lampki led. Choinki z wbudowanymi lampkami LED to idealna sprawa dla tych z Państwa którzy cenią sobie jednolitość i nietuzinkowość. Kolor lampek jest odpowiednio dostosowany do koloru igieł. Warto mieć na uwadze 12 letnią gwarancję. Dotyczy ona również choinek z lampkami.

Choinki sztuczne jak żywe? czyli choinki z PE!

Większość naszych choinek są spod znaku światowego producenta Kaemingk pod brandem Everlands! Klasa Premium PE wyznacza światowe standardy nowoczesnych choinek. To najpiękniejsze i najbardziej dopracowane choinki wykonane według innowacyjnych technologii. Do ich produkcji wykorzystano polietylen (PE) - miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Gałązki polietylenowe są odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować. Produkuje się je na precyzyjnych wtryskarkach jako jednolity odlew, a następnie zgrzewa w całość tworząc gałązki o fantazyjnych kształtach i kolorach. Precyzja z jaką są wykonane sprawia, że świąteczne sztuczne choinki polietylenowe do złudzenia przypominają naturalne choinki. Ta cecha zadecydowała o niezwykłej popularności choinek Premium PE. Sposób mocowania gałązek również jest innowacyjny. Wykorzystuje się opatentowany system zawiasów, który umożliwia znacznie szybsze rozkładanie, składanie i modelowanie choinki. Choinki klasy Premium PE są obecnie najpopularniejszą i najszybciej powiększającą się grupą choinek sztucznych.

choinki sztuczne

Choinki sztuczne z lampkami LED


Wbudowane lampki w choince to rzadkość. Jednak niektóre z naszych modeli dodatkowo mają wbudowane lampki LED. Dobrane w odpowiedniej barwie, tak aby każdy element choinki był oświetlony odpowiednią gamą kolorystyczną. Wszystko razem prezentuje się idealnie. Nie musicie się Państwo martwić o to, że lampki mogą się przepalić, na nie również jest udzielona 12 letnia gwarancja! Dodatkowo lampki posiadają 8 różnych programów.

Zapraszamy również do naszego showroomu przy ulicy Spokojnej 50a gdzie można zobaczyć prezentowane przez nas choinki.
Możemy Państwu obiecać, że nie zawiodą się Państwo, a zakup naszej choinki posłuży Państwu na długie lata.

Więcej
 Mamy 14 produktów
na stronę
 • 349,00 zł 399,00 zł

  Choinka przypominająca prawdziwą jodłę.Niezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość.Sztuczna jodła stworzona z tworzywa PE i PVC. Producent: Kaemingk EverlandsNa choinkę producent udziela 12 lat gwarancji.W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.Sztuczna jodła jak żywa (do złudzenia...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 499,00 zł

  Sztuczny świerk wyglądający jak naturalny.Niezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytych produktów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC.Choinka jest bardzo gęsta dzięki ilości wbudowanych gałązek. Producent: Kaemingk EverlandsW zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.

  Na magazynie
 • 509,15 zł 599,00 zł -15%

  Choinka do złudzenia przypominająca tą prawdziwą.Niezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytych materiałów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC. Producent: Kaemingk Everlands12 lat gwarancji!W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.Choinka powystawowa z naszego show roomu.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 249,00 zł 299,00 zł

  Sztuczna jodła na Boże NarodzenieNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość produktów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC. Producent: Kaemingk EverlandsProducent udziela 12 letniej gwarancji.W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.Sztuczna choinka jak żywa (do złudzenia przypomina...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 24,99 zł

  Choinka 45cm z wbudowanymi światełkami LEDDrewniany pień owinięty jutą.Niezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 55 gałązek.Szerokość od spodu 30cm.Szerokość rdzenia 10cm.Przełącznik na zasilaczu ON/OFF20 Lampek LED

  Na magazynie
 • 6,39 zł 7,99 zł -20%

  Choinka 20cm na drewnianym pniuNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 35 gałązek.Szerokość od spodu 13cm.Szerokość rdzenia 5cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 7,99 zł 9,99 zł -20%

  Choinka 20cm na drewnianym pniu, jodła ośnieżonaNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 28 gałązek.Szerokość od spodu 13cm.Szerokość rdzenia 5cm.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Choinka 45cm z drewnianym pniem owiniętym jutąNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 43 gałązki.Szerokość od spodu 30cm.Szerokość rdzenia 10cm.

  Na magazynie
 • 34,99 zł

  Choinka 90cm z drewnianym pniem owiniętym jutąNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość użytego materiału.Choinka stworzona z tworzywa PVC. Producent: Kaemingk Everlands Choinka zawiera 118 gałązek.Szerokość od spodu 46cm.Szerokość rdzenia 15cm.

  Na magazynie
 • 349,00 zł

  Sztuczna choinka ośnieżonaNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość produktów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC.Sztuczna sosna jest bielona sztucznym śniegiem. Producent: Kaemingk EverlandsUdzielamy 12 lat gwarancji.W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy karton z rączką.

  Na magazynie
 • 424,15 zł 499,00 zł -15%

  Sztuczna sosna wyglądająca jak żywaNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość produktów.Choinka stworzona z tworzywa PE i PVC.Całość została pokryta sztucznym śniegiem który do złudzenia przypomina ten prawdziwy. Producent: Kaemingk EverlandsGwarancja: 12 lat.W zestawie masa dodatków w tym: metalowy stojak, instrukcja, regulatory, twardy...

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 499,00 zł

  Choinka z wbudowanymi lampkami LEDNiezwykły design, dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość.Sztuczna sosna stworzona z tworzywa PE i PVCPosiada równomiernie rozłożone lampki LED dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o ich doczepienie.Barwa lampek jest ciepła. Producent Kaemingk EverlandsW zestawie masa dodatków w tym: zasilacz, metalowy stojak,...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 14 produkty
Potrzebujesz pomocy?