Dekoracje kościoła

Szukaj na blogu

Filtruj

Dekoracje kościoła

Dekoracja kościoła na ślub to jeden z najistotniejszych elementów podczas ślubnej uroczystości. Najważniejsze uroczystości takie jak ślub, komunia czy też chrzciny rozpoczynają się już w kościele, dlatego należy zadbać także o jego wystrój i dobrać odpowiednie dodatki, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter. Ławki, ołtarz czy choćby stopnie w...

Dekoracja kościoła na ślub to jeden z najistotniejszych elementów podczas ślubnej uroczystości. Najważniejsze uroczystości takie jak ślub, komunia czy też chrzciny rozpoczynają się już w kościele, dlatego należy zadbać także o jego wystrój i dobrać odpowiednie dodatki, które nadadzą wnętrzu wyjątkowy charakter. Ławki, ołtarz czy choćby stopnie w kościele wymagają specjalnych dekoracji wykonanych z takich materiałów jak tiul, satyna, orgnza, itd.

Trzymanie się schematów

Najważniejszym kolorem podczas dekorowania kościoła powinien pozostać biały, warto jednak wzbogacić go innym, aby wystrój kościoła nabrał oryginalności i był dostosowany do Państwa indywidualnych upodobań. Dekoracje kościoła na ślub powinny być nieco skromniejsze niż chociażby weselne, ze względu na święty charakter budynku oraz samej uroczystości, a zarazem po to, żeby całość prezentowała się estetycznie i komponowała się ze sobą. Kolory dekoracji ślubnych czy komunijnych wykorzystane w kościele powinny współgrać z kolorami dodatków występujących podczas późniejszej części uroczystości, która będzie odbywać się już w innym miejscu. Warto ujednolicić aurę całego święta, aby uzyskać efekt elegancji i klasy, dlatego też ważne jest, żeby zdecydować się na dodatki ślubne, które będą do siebie pasować i stworzą niepowtarzalny klimat zgodny z Państwa gustem. Dekoracje kościoła na ślub są szczególnie ważne, gdyż jego wystrój stanowi pierwsze wrażenie na temat uroczystości, a to potrafi zaważyć na odczuciach gości, co jest niezmiernie istotne. Podczas przystrajania kościoła należy kierować się dobrym smakiem, a wybrane dodatki powinny być wyważone i stonowane, nie nazbyt krzykliwe i charakteryzujące się przepychem typowym dla dekoracji weselnych. Nasza firma z przyjemnością pomoże Państwu dobrać odpowiednie dodatki, które sprawią, że wnętrze zmieni się nie do poznania i stworzy wyjątkowy klimat całej uroczystości już od pierwszego momentu.

Materiały do samodzielnego tworzenia dekoracji kościoła

Tiul i orgazna  są to dwa materiały za pomocą których będziemy mogli stworzyć nasze dekoracje. Organza oraz tiul mogą nam posłużyć nie tylko jako dekoracje stołu weselnego, ale również przy tworzeniu kokard i pomponów. W swojej ofercie prezentujemy różne długości tiulu na rolkach od 15 do 50cm. Podobnie jest z organzą. Pompony z tiulu tworzy się w bardzo prosty sposób, to samo dotyczy się kokard. Wystarczy odrobina zdolności manualnych i dobrej chęci, więcej opiszemy na ten temat na naszym blogu. Możemy jeszcze wykorzystać wstążki satynowe przy pomocy w tworzeniu. Dodatkowo polecamy różyczki samoprzylepne. Idealnie wkomponują się w nasze kokardy. Nie zapomnijmy tylko o materiałach pomocniczych, takich jak szpilki, klej na gorąco wraz z pistoletem, taśma dwustronna, itd.

Więcej
 Mamy 18 produktów
na stronę
 • 19,99 zł

  Bukiecik z organzy w kolorze białymBukiet z organzy posłuży jako dekoracja ławek w kościele lub też krzeseł na sali.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 90cm.

  Na magazynie
 • 19,99 zł

  Bukiecik z organzy w kolorze kremowymBukiet z organzy posłuży jako dekoracja ławek w kościele lub też krzeseł na sali.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 90cm.

  Na magazynie
 • 18,99 zł

  Dekoracja ławek 2szt LUX Szarfa do dekoracji ławek kościelnych Komplet 2 szt. Orientacyjna wysokość/długość stroika to 1m. Wykonany z delikatnego "lejącego się" materiału. Góra stroika ozdobiona kokardą i różyczką w kolorze do wyboru.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Kokarda wykonana z materiału typu satyna.Po środku znajduje się aplikacja w formie krzyża.Wielkość około 17cm.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Kokardy w kolorze białym jako dekoracja ławek w kościele lub też samochodu.Wykonane z organzy oraz wstążki satynowej.Po środku znajduje się srebrna rozeta.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 14cm.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Kokardy w kolorze fioletowym jako dekoracja ławek w kościele lub też samochodu.Wykonane z organzy oraz wstążki satynowej.Po środku znajduje się srebrna rozeta.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 14cm.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Kokardy w kolorze kremowym jako dekoracja ławek w kościele lub też samochodu.Wykonane z organzy oraz wstążki satynowej.Po środku znajduje się srebrna rozeta.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 14cm.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Kokardy w kolorze różowym jako dekoracja ławek w kościele lub też samochodu.Wykonane z organzy oraz wstążki satynowej.Po środku znajduje się srebrna rozeta.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Długość 14cm.

  Na magazynie
 • 69,99 zł

  Pokrowiec 2szt. Pokrowce na krzesła wykonane z białej satynowej tkaniny. Idealne do przystrojenia krzeseł dla Państwa młodych w kościele, czy też na sali weselnej. Pakowane po 2 sztuki. Pokrowce sprzedawane są bez widocznej na zdjęciach różyczki. Pokrowce znajdują sie w opakowaniu które chroni je przed ewentualnym zabrudzeniem.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Pokrowiec na klęcznik Materiał przeznaczony do dekoracji klęcznika. Wykonany z materiału połyskowego satyny, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje. Wielkość materiału 250 cm x 150 cm.W zestawie satynowa taśma długości 350 cm i kokardka. Jest to niezbędna dekoracja kościoła podczas ślubu.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Płatki róż Pakowane po 100 szt. Płatki róż w kolorze białym.Piękna i romantyczna dekoracja weselnego stołu, sypialni itp. Można je rozsypać na parkiecie, przed wejściem do kościoła lub sypnąć nimi na parę wychodzącą z kościoła. Wspaniałe wypełnienie "wybuchających balonów". Pięknie będą wyglądały rozsypane na urodzinowym przyjęciu.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Płatki róż Pakowane po 100 szt. Płatki róż w kolorze bordowym.Piękna i romantyczna dekoracja weselnego stołu, sypialni itp. Można je rozsypać na parkiecie, przed wejściem do kościoła lub sypnąć nimi na parę wychodzącą z kościoła. Wspaniałe wypełnienie "wybuchających balonów". Pięknie będą wyglądały rozsypane na urodzinowym przyjęciu.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 18 produkty