Dekoracje na Boże Narodzenie

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Dekoracje na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to święta wyczekiwane nie tylko przez najmłodszych, ale i przez całe rodziny, które nie mogą doczekać się wspólnego spotkania. Organizacja świąt Bożego Narodzenia nie należy jednak do najprostszych, często trzeba ugościć nawet kilkanaście i więcej osób. Aby ułatwić Państwu to zadanie, oferujemy liczne dekoracje na boże narodzenie...

Boże Narodzenie to święta wyczekiwane nie tylko przez najmłodszych, ale i przez całe rodziny, które nie mogą doczekać się wspólnego spotkania. Organizacja świąt Bożego Narodzenia nie należy jednak do najprostszych, często trzeba ugościć nawet kilkanaście i więcej osób. Aby ułatwić Państwu to zadanie, oferujemy liczne dekoracje na boże narodzenie oraz materiały świąteczne i inne elementy, które sprawią, że magiczna świąteczna atmosfera w mig pojawi się w każdym domu! Z Nami to naprawdę nietrudne przedsięwzięcie!

Nasze świąteczne dekoracje na Boże narodzenie i inspiracje

Boże Narodzenie wymaga szczególnej oprawy dekoracyjnej, dlatego w Naszej Ofercie znajdą Państwo rozmaite dekoracje – bombki szklane oraz bombki plastikowe, serwetki ze świątecznymi motywami, ozdoby na choinkę, ale również cały szereg styropianowych form, które pomogą Państwu własnoręcznie wykonać idealne, oryginalne dekoracje odpowiadające Państwa wizji wystroju wnętrza. Korale, zawieszki, sztuczne owoce, komety i banery pomogą przystroić świąteczny stół i otoczenie, zaś styropianowe bombki świetnie sprawdzą się jako figurki na parapet czy kominek lub elementy świątecznych stroików.

Kolory na święta!

Złoty, srebrny, a może różowy? Obowiązkowo biel. Śnieżno biały kolor powinien na pewno dominować, tym bardziej, że tak często nam brakuje pięknego białego puchu. Powinniśmy zadbać o dodatki, możemy wybrać je dwojako. Bardzo minimalistycznie, lub też z lekkim przepychem. Wszystko zależy od naszego budżetu.


dekoracje na boże narodzenie

Dekoracje bożonarodzeniowe z drewna

W naszym sklepie nie brakuje drewnianych ozdób. Świąteczny wystrój może stać się bardzo minimalistyczny, a przy tym świeży i innowacyjny. Drewniane bombki w formie gwiazdy renifera, mikołaja to nie codzienny widok. Póki co drewniane ozdoby robią karierę na zachodzie Europy. Te nasze ściągamy specjalnie z dwóch największych firm zajmujących się dekoracjami w Europie. Ozdoby świąteczne z drewna to również figurki którymi możemy udekorować nasz parapet, czy dany mebel w pomieszczeniu. Wszystko zachowane w odpowiednim guście prezentuje się naprawdę wspaniale! Ozdoby tego rodzaju można również przerabiać. Jeżeli interesujemy się techniką rękodzielniczą to te ozdoby są właśnie dla nas. Wystarczy tylko pomysł, łączymy pewne elementy i powstaje
piękna rękodzielnicza ozdoba wykonana z drewna.

Ozdoby świąteczne - Prezentujemy również..

Nasza Oferta to jednak nie tylko dekoracje na Boże Narodzenie, dodatki oraz inne ozdoby, tym razem proponujemy Państwu również przebrania Mikołaja oraz na Jasełka, które niełatwo zdobyć w stacjonarnych sklepach. Opaski renifera, kompletny kombinezon świętego Mikołaja, worek na prezenty, anielskie skrzydła, a nawet stworzony specjalnie na Jasełka strój Matki Boskiej – to wszystko w Naszej Ofercie! Zapraszamy Państwa do wspólnej organizacji Świąt Bożego Narodzenia z naszymi ozdobami świątecznymi bo – z nami każda uroczystość jest bajecznie prosta do przygotowania :)|

W tym roku wiele dekoracji jako nowość na boże narodzenie!

Choinka, to totalny must have na święta bożego narodzenia. Pomyśleliśmy, że skoro mamy wszystkie ozdoby na boże narodzenie, to powinniśmy mieć również i sam fundament. Nasze choinki są wysokiej jakości klasą. Pochodzą od holenderskiego producenta Kaemingka.


dekoracje bożonarodzeniowe

Więcej
 Mamy 836 produktów

Podkategorie

 • Dekoracje świąteczne

  Dekoracje świąteczne w szczególności te bożonarodzeniowe robią się coraz bardziej minimalistyczne pod względem ich charakteru i wykonania. Panujący trend na kolory pastelowe, ozdoby ręcznie wykonane oraz regułę im mniej tym lepiej, w ostatnim czasie przyjmują się w coraz szerszym gronie osób. Prostota wykonania często ma znaczenie. Ponieważ wolimy te ozdoby świąteczne które są bardziej jednolite, niż ozdoby pstrokate i rażące oczy. Ten trend wywodzi się z zachodu, jest on widoczny przy okazji każdych świątecznych targów. Hand made jest teraz w modzie, dlatego tak często na pułkach sklepowych widać artykuły wykonane z drewna, materiałów florystycznych, itp. Nie tylko w marketach jesteśmy w stanie zauważyć jak kształtuje się moda związana z dekoracjami świątecznymi. Wystarczy poszukać w sieci. W mediach społecznościowych w których są prowadzone grupy coraz częściej widać aktywność wśród tego typu produktów. Ludzie za pomocą półproduktów tworzą gotowy produkt na sprzedaż. No ale.. Od czego powinniśmy zacząć dobierając nasze dekoracje świąteczne?


  dekoracje na święta

  Stół świąteczny już przystrojony, ale wnętrze nadal nie nabrało magicznej atmosfery? Wystarczy zagospodarować nieco przestrzeń na pozostałe świąteczne dekoracje!

  Dekoracje świąteczne są bardzo charakterystyczne, ale dzięki temu świąteczną atmosferę czuć już od progu – spraw, aby goście byli zachwyceni, a tradycyjna choinka nie była jedynym elementem wystroju. Jak tego dokonać? Wybór jest długi, ale szeroki! Warto się zastanowić czy idziemy w stronę tradycji czy jednak nie robi nam to różnicy, a najważniejsze jest uzyskanie odpowiedniego efektu. Jedno i drugie można połączyć. Udekorowanie wnętrza wbrew pozorom nie jest czymś trudnym, a przede wszystkim kosztownym. W swojej ofercie przedstawiamy Państwu takie dekoracje świąteczne jak:

  • świece led - Świeca led jest imitacją prawdziwej świeczki. Jej płomień do złudzenia przypomina płomień oryginalnej świecy. Świece ledowe mogą być wykonane z wosku czy też tworzywa sztucznego. Te pierwsze wydają się bardziej naturalne, polecamy je wszystkim osobą które nie przepadają za plastikiem. Drugie natomiast dzięki zastosowanym materiałom są dużo tańsze. Możemy je np umieści w latarni, gdzie na pierwszy rzut oka nie zauważymy czy są to świece woskowe, plastikowe, jak i w ogóle, że są to świece ledowe :-). Rozróżniamy dwa rodzaje świec ledowych:

   • Świeca led z ruchomym płomieniem - każda świeca posiada elektromagnes który wprawia w ruch sztuczny płomień. Od spodu płomień jest podświetlany diodą w kolorze ciemnej żółci. Dzięki czemu kolor jest ciepły i wyrazisty. Każda tego tupu świeczka posiada tak zwany Timer dzięki któremu po pewnym czasie następuję samoistne wyłączenie świeczki i ponowne jej włączenie po pewnym czasie. Świeca ledz migającym płomieniem - tego typu świece posiadają diodę która jest głęboko osadzona w świecy. Dzięki czemu nie widać samego płomienia, a jedynie migającą poświatę tego płomienia. Całość świeczki wydaje się oświetlona, a jej środek po prostu wypalony od ognia. W porównaniu do świecy z ruchomym płomieniem wygląda bardziej realistycznie.

   • Tealight - mała świeczka ledowa o wysokości około 4 oraz 6cm licząc od podstawy do czubka płomienia. Rozróżniamy tealighty które mogą świecić ciepłym płomieniem oraz tealighty które świecą zimnym płomieniem. Każdy tealight posiada sztuczny płomień który po włączeniu również miga przypominając tym prawdziwy płomień.
  • Obraz LED - jest to nowość na rynku. Na czym polega taki świecący obraz? W jego środku umieszczone są diody LED które oświetlają konkretne punkty na naszym dziele. Zazwyczaj w przypadku obrazów świątecznych są to gwiazdy na sklepieniu niebieskim, płomień świecy, latarnie, zachód słońca, itp. Efekt jest naprawdę niesamowity. Uważamy, że jest to must have na święta w 2017 roku. Sami ocencie :-)

  • Latarnia lampion - Latarnie metalowe jak i drewniane bardzo ładnie wkomponują się w naszą dekoracje pomieszczenia. Polecamy tutaj przede wszystkim latarnie naftowe sztuczne, które swoim charakterem najbardziej wtopią się w świąteczną atmosferę naszego pomieszczenia. Każda z latarni powinna być przede wszystkim biała. Jeżeli planujemy nasze latarnie ustawić w ogródku, polecamy przede wszystkim latarnie nierdzewne które mogą być poddane każdym warunkom atmosferycznym. światełka led - Światła led jak i mikro led możemy umieścić nie tylko na naszej choince. Wystarczy trochę wyobraźni i możemy przyozdobić nimi każde możliwe miejsce naszego lokalu. Możemy je ustawić na parapecie, obwiązać nimi doniczkę i świeczkę, ustawić wzdłuż mebli itd.

  • Świeczniki świąteczne - dekoracja stołu świątecznego to głównie świecznik za pomocą którego rozświetlimy wszystko wokół. Świecznik możemy również ustawić w każdym dogodnym dla nas miejscu.

  • Dekoracje świąteczne z drewna - temat poruszyliśmy już w pierwszym akapicie. Zawierają w sobie naturalne wykonanie z dbałością o każdy drobny szczegół. Możemy je zawiesić na choince, przyczepić do okna, ustawić na parapecie, szafce, itd. Większość z nich jest wykonana z wysokiej jakości materiału. Wśród tego typu dekoracji znajdziecie Państwo między innymi: drewniane drzewka świąteczne, bombki wykonane z drewna, świąteczne figurki, itp. Oczywiście pod drewniane dekoracje zaliczamy również wianki okrągłe, w kształcie serca, każde inne.

  • Dekoracje na święta z papieru - zazwyczaj są to banery oraz zawieszki. Dekoracje tego typu są zazwyczaj podwieszane. Możemy je umieścić na oknie jak i również podczepić do sufitu. Ich długość pozwala na odpowiednie wykorzystanie np skrócenie dekoracji nie mieszącej się w danym punkcie. Jakość wykonania jest naprawdę wysoka. Laserowo wycięte wzory, mocne sznury jutowe i papier o grubej gramaturze. Ciekawa i tania alternatywa.

  • Dekoracje świąteczne na zewnątrz - czyli wszystko to czego mogą zazdrościć nam sąsiedzi z ogródka obok! Jeżeli na naszej posiadłości rośnie świerk, nie bójmy się go przyozdobić! Jeżeli nasz kawałek ziemi jest otoczony siatką, warto przyozdobić nasz teren o świąteczne renifery, bałwany, drzewka z ledami, czy też totalną nowość projektor ledowy na dom! Czym jest taki projektor? To nowość wśród bożonarodzeniowych dekoracji. Projektor ustawiamy parę metrów od domu, po jego uruchomieniu wytwarzane są światełka które oświetlają w sposób ciągły, lub przerywany nasz domek.

  Ozdoby świąteczne nasz sklep

  Dekoracje na święta powinniśmy przede wszystkim łączyć, dzięki czemu uzyskamy odpowiednią kompozycję. Całość powinna być w mirę jednolita, co to oznacza? Biały kolor powinien dominować, do niego możemy dobrać odpowiednio kolor zielony, złoty, czerwony, lub każdy inny z którym kojarzone są święta. Nie przesadźmy jednak ze zbytnią ilością dobierania kolorów. Skupmy się raczej na 2-3 kolorach, plus kolor dominujący, w tym wypadku biały. Jeżeli mamy już koncepcje kolorystyczną, warto zastanowić się nad doborem dekoracji, parę z nich przedstawiliśmy powyżej, a odpowiednie ich wykorzystanie zależy już tylko od Państwa inwencji twórczej.


  dekoracje świąteczne

 • Choinki na Boże...

  Chyba nie można sobie wyobrazić świąt bożego narodzenia bez choinki świątecznej. Jest to jeden z ważnych jak nie najważniejszych elementów dekoracji świątecznej która gości w większości domów. Przedstawiamy Państwu naszą nową kategorię w której znajdują się choinki sztuczne jak żywe! Nasze choinki wyróżnia przede wszystkim jakość. Dłuższy czas zastawialiśmy się nad tym jak powinna taka choinka się prezentować. Odpowiedź jest prosta, naturalnie. Sprzedawane przez nas choinki z PE (gałązki z polietylenu) pomimo tego, iż są sztuczne do złudzenia przypominają żywe choinki. Posiadają naturalne odlewy igieł, a nie folie PCV. W łatwy i przyjemny sposób możemy ustawić gałązki w dół choinki, w górę, lub też horyzontalnie. Warto dodać, że nasze choinki są bogate w gałązki, posiadają ich od około 500 do 1500 sztuk.

  Ceny sztucznej choinki

  Ceny naszych choinek są stosunkowo niskie. Na choinki udzielamy 12 lat gwarancji producenta, choinki są bezpośrednio importowane przez nas z Holandii. Ich ceny zaczynają się od 250zł i uważamy, że przy tej dbałości o każdy drobny detal jest to bardzo niska cena.
  Jeżeli szukacie Państwo choinki za 80zł, z góry uprzedzamy, u Nas takiej Państwo nie znajdą. Stawiamy przede wszystkim na jakości i szczegóły. W końcu święta powinny być udane, a wystrój prawdziwie oddający to co w świętach piękne :-)

  Warianty do wyboru

  Mamy do wyboru dwie wysokości choinek. 180cm oraz 210cm. Najtańsze choinki są nieco smuklejsze od pozostałych. Dzięki czemu zajmują mniej miejsca, polecamy je przede wszystkim do małych pomieszczeń. Pozostałe są znacznie szersze, zajmują ponad 1m2.
  Nasze choinki świąteczne to choinki czysto zielone, z dodatkiem białego elementu który przypomina śnieg, a dodatkowo niektóre z nich posiadają wbudowane lampki led. Choinki z wbudowanymi lampkami LED to idealna sprawa dla tych z Państwa którzy cenią sobie jednolitość i nietuzinkowość. Kolor lampek jest odpowiednio dostosowany do koloru igieł. Warto mieć na uwadze 12 letnią gwarancję. Dotyczy ona również choinek z lampkami.

  Choinki sztuczne jak żywe? czyli choinki z PE!

  Większość naszych choinek są spod znaku światowego producenta Kaemingk pod brandem Everlands! Klasa Premium PE wyznacza światowe standardy nowoczesnych choinek. To najpiękniejsze i najbardziej dopracowane choinki wykonane według innowacyjnych technologii. Do ich produkcji wykorzystano polietylen (PE) - miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Gałązki polietylenowe są odporne na odkształcenia, zmienne temperatury, wilgoć i dają się niezwykle łatwo modelować. Produkuje się je na precyzyjnych wtryskarkach jako jednolity odlew, a następnie zgrzewa w całość tworząc gałązki o fantazyjnych kształtach i kolorach. Precyzja z jaką są wykonane sprawia, że świąteczne sztuczne choinki polietylenowe do złudzenia przypominają naturalne choinki. Ta cecha zadecydowała o niezwykłej popularności choinek Premium PE. Sposób mocowania gałązek również jest innowacyjny. Wykorzystuje się opatentowany system zawiasów, który umożliwia znacznie szybsze rozkładanie, składanie i modelowanie choinki. Choinki klasy Premium PE są obecnie najpopularniejszą i najszybciej powiększającą się grupą choinek sztucznych.

  choinki sztuczne

  Choinki sztuczne z lampkami LED


  Wbudowane lampki w choince to rzadkość. Jednak niektóre z naszych modeli dodatkowo mają wbudowane lampki LED. Dobrane w odpowiedniej barwie, tak aby każdy element choinki był oświetlony odpowiednią gamą kolorystyczną. Wszystko razem prezentuje się idealnie. Nie musicie się Państwo martwić o to, że lampki mogą się przepalić, na nie również jest udzielona 12 letnia gwarancja! Dodatkowo lampki posiadają 8 różnych programów.

  Zapraszamy również do naszego showroomu przy ulicy Spokojnej 50a gdzie można zobaczyć prezentowane przez nas choinki.
  Możemy Państwu obiecać, że nie zawiodą się Państwo, a zakup naszej choinki posłuży Państwu na długie lata.

 • Bombki choinkowe

  Czy ktokolwiek wyobraża sobie Boże Narodzenie i choinkę bez bombek? Są obowiązkowym elementem przystrojenia świątecznego drzewka, mogą być różnokolorowe i utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej, okrągłe i w różnych kształtach. W Naszej ofercie znajdą Państwo bombki choinkowe zarówno szklane, jak i nietłukące się, wszystkie w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego gwarantujemy liczne ozdoby na choinkę – oprócz bombek, przydadzą się także anielskie włosy, sznury różnokolorowych korali/pereł albo kryształowe girlandy, które z powodzeniem przystroją choinkę. Więcej znajdziecie Państwo w dziale ozdób choinkowych.

  Bombki choinkowe szklane

  Wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje bombek. Bombki choinkowe tworzone metodą mechaniczną oraz bombki szklane tworzone ręcznie. Różnicy na pierwszy rzut oka nie znajdziemy. Dopiero po spojrzeniu na ich czubek zobaczymy, że te odlewane ręcznie mają wydłużoną końcówkę z haczykiem. Jeżeli chodzi o specyfikacje są one zbliżone. Bombki mechaniczne są tworzone masowo, przez co dla niektórych mogą stracić swoją unikatowość. Bombki dmuchane ręcznie, zazwyczaj są dodatkowo zdobione brokatem i farbą. Jedne i drugie prezentują się pięknie na świątecznym drzewku. Musimy mieć świadomość, że dekoracje świąteczne są sezonowe. Jeżeli mamy ograniczony budżet nie ma co się skupiać na bombkach dmuchanych ręcznie, ich ceny są stosunkowo drogie w porównaniu z bombkami odlewanymi mechanicznie.

  Bombki choinkowe sztuczne

  Czy też inaczej bombki nietłukące. To głównie bombki choinkowe z tworzywa sztucznego. Kiedy warto użyć bombki nietłukącej? W przypadku jeżeli nasza choinka wystawiona jest na zewnątrz nie warto inwestować w dużo droższe szklane bombki. Musimy mieć świadomość tego, że wszystko co się błyszczy przyciąga również uwagę, w tym złodziei. Jeżeli tworzymy stroiki pod sprzedaż czy też dla szerszego grona osób również powinniśmy zainteresować się tego typu bombkami. Ich wielkość zaczyna się już od 2,5cm, a cena jest przerażająco niska :-)

  Jakość?

  Tutaj warto zwrócić uwagę na producenta. Większość sprzedawanych przez nas bombek posiada na opakowaniu high quality, co mówi samo za siebie o ich jakości.

  Bombki kształty czy bombki okrągłe?

  Użyjmy jednych i drugich. Nie bójmy się tworzyć. Połączmy wielkości bombek, ich rodzaje, kolory oraz kształty. Zróbmy to w taki sposób żeby zachować wyszukaną kompozycję. W naszej ofercie można znaleźć bombki choinkowe w kształcie szyszek, serduszek, figur geometrycznych. Polecamy również gotowe zestawy choinkowe w których znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne akcesoria.

  Każdy król potrzebuje korony - czubek choinki

  Bombka w kształcie gwiazdy czy też szpikulca powinna znaleźć swoje miejsce na samym szczycie. W końcu uczcijmy to co udekorowaliśmy. Pewnie zastanawiacie się Państwo czy tego typu dekoracje świąteczne nie odeszły już dawno temu dp lamusa. Otóż nie! Dlaczego coś co jest tradycją miałoby być niemodne? Jest modne! Tylko jakość wykonania oraz sama dekoracja uległa lekkiej zmianie. My uważamy, że na lepsze.


  bombki choinkowe

 • Ozdoby na choinkę

  Nawet dokładając wszelkich starań, by odwrócić uwagę od choinki, nadal pozostanie ona centralnym punktem wystroju wnętrza podczas Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego właśnie trzeba sprawić, żeby przykuwała uwagę swoją oryginalnością i wyjątkowymi dodatkami. Ozdoby na choinkę to podstawa jej przystrojenia, a zatem oferujemy Państwu oprócz świątecznych bombek, ozdobne Święte Mikołaje, różnokolorowe sznury korali, łańcuchów i kryształowe girlandy, które można wykorzystać na wiele sposobów. Wykorzystując ozdoby z Naszej Oferty, każda choinka będzie mogła walczyć o miano najpiękniejszego świątecznego drzewka!

  Ozdoby na choinkę które są dostępne w naszej ofercie

  • bombki - ze względu na to, że w swojej ofercie posiadamy wiele przeróżnych bombek ich szerszy opis znajdziecie Państwo pod tym linkiem bombki.

  • zawieszki na choinkę - oprócz tych tradycyjnych w postaci kokard, bałwanków, brokatowych dzwoneczków, reniferów, itp. prezentujemy zawieszki na choinkę wykonane z drewna. Są one masywne, wykonane z wysokiej jakości materiału, prawdziwie świąteczne, a przy tym niecodzienne! Tego typu ozdoby na choinkę są przede wszystkim tanie i przykuwają oko. Wykorzystanie techniki decoupage pozwoli nam na ewentualne poprawienie naszej zawieszki do zamierzonego efektu. Jeżeli zawieszka jest w kolorze brązowym (większość w takim jest :-)) możemy ją pomalować na biało, delikatnie przecierając. Dzięki temu uzyskamy efekt shabby chic. Łańcuchy na choinkę - puszyste? a może korale? Jedne i drugie sprawdzą się świetnie jako choinkowe ozdoby! Korale są drobniejsze, ale i masywniejsze. Przez co powinniśmy ograniczyć ich ilość na naszej choince. Są one zarazem bardziej uniwersalne. Oprócz choinki mogą posłużyć jako dekoracja sufitu, mebli, stołu. inne - wszystkie nietłukące się elementy które możecie Państwo zawiesić. Polecamy również nasz dział artykuł florystyczne i materiały w którym można znaleźć produkty do własnego tworzenia zawieszek na choinkę.

  Ozdoby pod choinką

  Oprócz choinki warto pomyśleć o tym co znajdzie się pod nią. Również i tutaj wychodzimy do Państwa z pomocną dłonią przedstawiając bardzo ciekawe artykuły. Pierwszym z nich który chcielibyśmy omówić jest sztuczny śnieg. Jego zastosowanie jest nieograniczone. Możemy go wykorzystać dosłownie wszędzie tam gdzie panuje pustka. Najładniej prezentować się będzie pod naszą świąteczną choinką. Jest on delikatny i w większej ilości do złudzenia przypomina ten prawdziwy śnieg. Oprócz śniegu polecamy szyszki. Dlaczego akurat szyszki? Szyszki to element każdego prawdziwego świerku. Te pojedyncze, duże szyszki możemy umieścić nie tylko na naszym drzewku, ale również pod nim. Element będzie wskazywać na naturalne opadnięcie szyszek ze świerka. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad tym czy szyszki są prawdziwe, od razu odpowiadamy, tak są prawdziwe :-)


  ozdoby na choinkę

 • Materiały świąteczne i...

  Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia można wykazać się dużą kreatywnością – wystroju wymaga choinka, całe pomieszczenie, stół świąteczny. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały – satynowe wstążki o różnych rozmiarach, tiul, organzę i flizelinę oraz kule styropianowe w różnych kształtach (m.in. stożki, choinki, kule, gwiazdy). Dzięki takim elementom dekoracyjnym stworzą Państwo dekorację na własne potrzeby, wkomponowujące się w przygotowane przez Państwa wnętrze.

  Dodatki świąteczne

  Dodatki Świąteczne pomogą Państwu w dekoracji stołu i wnętrza. Oferujemy kryształowe girlandy, serwetki ze świątecznym motywem (wzory i kolory do wyboru), sztuczne jabłka i jagódki do stroików, świeczki, a nawet worek Świętego Mikołaja na prezenty. Dodatki Świąteczne są niezbędne, aby wnętrze zyskało atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i zachwyciło zaproszonych gości. Dodatki z Naszej Oferty mogą także posłużyć jako gotowe elementy dekoracyjne albo przydać się do wystroju pozostałych pomieszczeń w domu. Decoupage i spracbooking na święta W tym dziale przedstawiamy jedynie małą część produktów za pomocą których jesteśmy w stanie samodzielnie tworzyć. Więcej znajdziecie Państwo w dziale florystyka i rękodzieło. Jeżeli jesteście Państwo miłośnikami rękodzieła, to na pewno się Państwo nie zawiodą naszą szeroką ofertą.

 • Stroje Mikołaja

  Strój świętego mikołaja - Jak ucieszyć w Boże Narodzenie najmłodszych? Oczywiście pojawieniem się Świętego Mikołaja! Przygotowaliśmy dla Państwa kompletne zestawy czerwonego przebrania Świętego Mikołaja – dzieci dostrzegą wszystkie szczegóły, dlatego nie może zabraknąć białej brody ;-) Strój Świętego Mikołaja z powodzeniem sprawdzi się nie tylko podczas Wigilii, ale także w przedszkolach, szkołach czy miejscach publicznych (np. do świątecznych promocji i degustacji produktów). Czerwony kombinezon świetnie przyciąga uwagę, może zatem rozdawać prezenty w dowolnym miejscu :)

  Jakie stroje posiadamy?

  Posiadamy stroje mikołaja dla tych najmłodszych w wieku nawet 6msc jak i dla tych dużo starszych w rozmiarze XXL :-). Stroje różnią się materiałem oraz jakością wykonania. Warto mieć to na uwadze, te tańsze są wykonane z podszewki filcowej, natomiast nieco droższe z weluru. Różnica jest znaczna. Jeżeli planujecie wykorzystać swój strój więcej niż dwa sezony, to polecamy stroje mikołaja welurowe.

  Strój mikołajki

  Posiadamy również stroje mikołaja dla dziewczynek, stroje mikołajki idealnie sprawdzą się podczas szkolnych przedstawień czy balów. Są one różnej wielkości wykonane z podszewki filcowej. Ich koszt jest stosunkowo nie duży w porównaniu do tego jak fenomenalnie się prezentują. Państwa dziecko oraz Państwo na pewno będziecie pod wrażeniem!

 • Stroje na jasełka

  Żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja i licea – wszystkie instytucje, do których uczęszczają podopieczni, organizują Jasełka zaraz przed Bożym Narodzeniem. Często stanowią one ważną uroczystość w szkole – jedne dzieci sprawdzają się jako aktorzy, inne oglądają przedstawienie. Jasełka są jednak bardzo wymagające pod względem przebrań, które często trudno znaleźć w sklepach stacjonarnych. Dlatego w Naszej Ofercie znalazły się rozmaite stroje na Jasełkaanielskie skrzydła, suknie dla Maryi, opaski renifera, przebrania Mikołaja, opaski z aureolą. Dzięki nam nie muszą już Państwo biegać po sklepach w desperackich poszukiwaniach stroju dla pociechy – wszystkie stroje na Jasełka znajdą Państwo u nas!

 • Kartki świąteczne

  Szukasz wyjątkowej kartki na święta?
  Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kartka do własnoręcznego uzupełniania, lub z Twoim logiem oraz uzupełnionym tekstem!
  Szeroki wybór wzorów. Wysokiej jakości wydruk offsetowy na papierze 300g! Mat, lub połysk. Papier jest odpowiednio dostosowany do danego wydruku. Wydruk z kolorami metalicznymi złotym oraz srebrnym wykonujemy na papierze perłowym. Daje on efekt lustra dzięki czemu nadaje kartkom odpowiedni charakter. Wydrukowi na papierze matowym poddawane są zaproszenia w odcieniach pastelowych. Lekko przytłumione kolory dają efekt jakby ktoś malował kartkę pędzlem!

  Wzory naszego autorstwa

  Wszystkie prezentowane wzory zostały stworzone przez nasz zespół grafików. Grafiki zostały leganie pozyskane i posiadamy na nie odpowiednie licencje. Całość jest oprawiona w uroczy tekst który znajduje się w środku zaproszenia. Szukasz czegoś specjalnego dla siebie? Może pragniesz stworzyć swój wyjątkowy wzór, lub zmienić tekst w kartce? Napisz do nas! Razem znajdziemy rozwiązanie!

  Kartka świąteczna

na stronę
 • 54,99 zł

  Uroczy Aniołek w kształcie dziewczynki ze skrzydełkami w kolorze białym ze srebrnym serduszkiem Aniołek zbudowany jest na sprężynie dzięki czemu potrafi się kołysać.Wymiary: 33cmIdealny jako prezent, bądź dekoracja Bożonarodzeniowa. Dzięki wbudowanej lampce LED nadaje wnętrzu przytulny i ciepły charakter. Produkt posiada wbudowaną baterię.

  Chwilowo niedostępny
 • 69,99 zł

  Piękny anioł wykonany z materiałów najwyższej jakości. Można go postawić na komodzie, szafce, tuż obok choinki, dzięki czemu wnętrze nabierze niepowtarzalnego świątecznego charakteru!Całość wykonana z tkaniny: welur, juta, filc. Prezentuje się bardzo ładnie, kolor biały.Aniołek sprawdzi się również w roli prezentu.

  Na magazynie
 • 19,99 zł

  Drewniany anioł w postaci figurki świątecznej. Posiada materiałowe dodatki w kolorze różowym, srebrnym oraz kremowym. Sprawdzi się jako dekoracja świątecznego kominka.Wymiary: 22 x 10 x 8cm

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Aniołek w postaci zawieszki na choinkęKolor anioła biały ze złoto kremowymi dodatkami.Posiada zawieszkę, dzięki czemu możemy go umiejscowić na świątecznym drzewku.Wymiary: 9 × 10 × 3 cmSprawdzi się jako świąteczna dekoracja oraz w roli świątecznego prezentu!

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Aniołek w postaci zawieszki na choinkęKolor anioła różowy ze złoto kremowymi dodatkami.Posiada zawieszkę, dzięki czemu możemy go umiejscowić na świątecznym drzewku.Wymiary: 9 × 10 × 3 cmSprawdzi się jako świąteczna dekoracja oraz w roli świątecznego prezentu!

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Aniołek w postaci zawieszki na choinkęKolor anioła szary ze złoto kremowymi dodatkami.Posiada zawieszkę, dzięki czemu możemy go umiejscowić na świątecznym drzewku.Wymiary: 9 × 10 × 3 cmSprawdzi się jako świąteczna dekoracja oraz w roli świątecznego prezentu!

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Balon foliowy - "Bałwanek" (okrągły)rozmiar przed napełnieniem: ok. 18"balon z folii, z zaworem, napełniany helemmożliwość napełnienia powietrzem (nie będzie się unosić)producentem jest firma Flexmetal

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Matowy balon foliowy Bombka w kolorze czerwonym z zielonym i metalizowanym złotym nadrukiem, wymiary ok. 51 x 49 cm (20 x 19 '').Balon można napełniać zarówno helem, jak i powietrzem.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Matowy balon foliowy w kolorze czerwonym z zielonym i metalizowanym złotym nadrukiem, wymiary przed napompowaniem ok. 45 cm (18''), wymiary po napompowaniu ok. 35 cm (14")Balon można napełniać zarówno helem, jak i powietrzem.

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Różowe święta? A dlaczegóż by nie.Laska cukrowa i cukierki to nieodzowny słodki element Świąt Bożego Narodzenia.Błyszczący balon foliowy Cukrowa laska w kolorze białym w różowe paski, Wymiary ok. 50 x 82 cm (19.5 x 32'').Można  napełniać zarówno helem, jak i powietrzem.

  Na magazynie
 • 12,99 zł

  Matowy balon foliowy Bombka w kolorze czerwonym z zielonym i metalizowanym złotym nadrukiem, wymiary ok. 45 x 45 cm (18 x 18 '').Balon można napełniać zarówno helem, jak i powietrzem.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Lateksowy balon, z dekoracyjnym nadrukiem w kształcie płatków śniegu.Doskonały na podkreślenie nastrojowej zimowej dekoracji na przyjęcie sylwestrowe lub karnawałowe.Wysokość po napompowaniu ok. 30 cmProducent: QualatexCena dotyczy 1szt. Balony można napełnić powietrzem jak i również helem.W przypadku napełnienia balonów helem polecamy zastosowanie żelu...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 836 produkty
Potrzebujesz pomocy?