Dekoracje na roczek

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Dekoracje na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie! W końcu to już roczek, trzeba świętować taką okazję. Koniecznie zadbaj o potrzebne akcesoria, żeby udekorować wnętrze pomieszczenia. W Naszej Ofercie znajdą Państwo takie dekoracje na roczek jak:

  • gotowe zestawy dekoracyjne na roczek - zestawy składające się z banerów, balonów, patyczków do balon...

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie! W końcu to już roczek, trzeba świętować taką okazję. Koniecznie zadbaj o potrzebne akcesoria, żeby udekorować wnętrze pomieszczenia. W Naszej Ofercie znajdą Państwo takie dekoracje na roczek jak:

  • gotowe zestawy dekoracyjne na roczek - zestawy składające się z banerów, balonów, patyczków do balonów, świeczek, girland, banerów itd. Gotowy zestaw ułatwi Państwu udekorowanie pomieszczenia. Jest przy tym bardzo tani i wydajny.
  • banery i świderki na roczek - dekoracje podwieszane które nadadzą naszemu pomieszczeniu odpowiedniego urodzinowego charakteru. Od tego są właśnie banery mierzące po 2 metry i świderki sprzedawane po 5 sztuk w komplecie.
  • balony na roczek - balony ze wzorami to idealna dekoracja. Nie dość, że balony bardzo ładnie się prezentują, to w dodatku mogą być wykorzystane przez nasze pociechy w formie atrakcji.
  • kolorowe świeczki na roczek w kształcie jedynek i tortów - tradycyjne świeczki są ok, ale niekoniecznie przy tego typu okazji. Tutaj doradzamy odejść od tradycji i zapewnić swoje pociesze świeczkę która nada walorów przyjęciu.
  • czapeczki oraz korony - jak wiadomo każdy król oprócz berła (jakieś fajnej zabawki) potrzebuje również korony :-)! korony z cyferką jeden oraz przeróżne czapeczki są również dostępne w naszej ofercie.
  • podziękowania dla gości - inaczej pudełeczka w których goście otrzymają cukiereczki za przybycie. Najlepiej użyć do tego pudełeczek w kształcie wózka, lub też tych w kolorze różowym czy niebieskim w zależności od płci dziecka.

Dekoracje na roczek - co konkretnie wybrać?

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Udekorowanie pomieszczenie powinniśmy zacząć przede wszystkim od stołu. To na nim znajdzie się tort i to przy nim przez większość czasu będą przesiadywać goście. Oprócz tortu warto zapewnić jednorazowe talerzyki i sztućce związane tematycznie z uroczystością i płcią naszej pociechy. O co dokładnie chodzi? Dziewczynka przystrojenie powinna mieć w kolorze różowym, a chłopczyk w kolorze niebieskim. Nie na odwrót :-) Pamiętajmy o tym. Wszystko co znajdzie się dookoła zależy już od nas. Możemy pójść bardzo minimalistycznie i zapewnić jedynie urodzinowe balony. Jednakże my polecamy urozmaicenie imprezy, co przedstawiamy poprzez akcesoria urodzinowe poniżej w naszej ofercie.

Ozdoby na roczek - to również

Takie ozdoby które mogą przykuć naszą uwagę i są w ostatnim czasie stają się coraz bardziej modne, to urodzinowe piniaty. Piniata w kształcie wózka, czy jednorożca, idealnie może wpasować się jako ciekawy dodatek do naszej urodzinowej imprezy! Równie ciekawym pomysłem jest konfetti ze zwierzaczkami, buteleczkami czy smoczkami, które możemy odpowiednio rozsypać na urodzinowym stole. Naklejki, oraz inne ozdoby, tak naprawdę jest tego cała masa, która prezentujemy właśnie w tej kategorii.


dekoracje na roczek

Więcej
 Mamy 196 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 196 produkty
Potrzebujesz pomocy?