Dekoracje na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie! W końcu to już roczek, trzeba świętować taką okazję. Koniecznie zadbaj o potrzebne akcesoria, żeby udekorować wnętrze pomieszczenia. W Naszej Ofercie znajdą Państwo takie dekoracje na roczek jak:

 • gotowe zestawy dekoracyjne na roczek - zestawy składające się z banerów, balonów, patyczków do balon...

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie! W końcu to już roczek, trzeba świętować taką okazję. Koniecznie zadbaj o potrzebne akcesoria, żeby udekorować wnętrze pomieszczenia. W Naszej Ofercie znajdą Państwo takie dekoracje na roczek jak:

 • gotowe zestawy dekoracyjne na roczek - zestawy składające się z banerów, balonów, patyczków do balonów, świeczek, girland, banerów itd. Gotowy zestaw ułatwi Państwu udekorowanie pomieszczenia. Jest przy tym bardzo tani i wydajny.
 • banery i świderki na pierwsze urodziny -dekoracja podwieszana która nada naszemu pomieszczeniu charakteru urodzin. Od tego są właśnie banery mierzące po 2 metry i świderki sprzedawane po 5 sztuk w komplecie.
 • balony na roczek - balony ze wzorami to idealna dekoracja. Nie dość, że balony bardzo ładnie się prezentują, to w dodatku mogą być wykorzystane przez nasze pociechy w formie atrakcji.
 • kolorowe świeczki na roczek w kształcie jedynek i tortów - tradycyjne świeczki są ok, ale niekoniecznie przy tego typu okazji. Tutaj doradzamy odejść od tradycji i zapewnić swoje pociesze świeczkę która nada walorów przyjęciu.
 • czapeczki oraz korony - jak wiadomo każdy król oprócz berła (jakieś fajnej zabawki) potrzebuje również korony :-)! korony z cyferką jeden oraz przeróżne czapeczki są również dostępne w naszej ofercie.
 • podziękowania dla gości - inaczej pudełeczka w których goście otrzymają cukiereczki za przybycie. Najlepiej użyć do tego pudełeczek w kształcie wózka, lub też tych w kolorze różowym czy niebieskim w zależności od płci dziecka.

Dekoracje na roczek - co konkretnie wybrać?

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Udekorowanie pomieszczenie powinniśmy zacząć przede wszystkim od stołu. To na nim znajdzie się tort i to przy nim przez większość czasu będą przesiadywać goście. Oprócz tortu warto zapewnić jednorazowe talerzyki i sztućce związane tematycznie z uroczystością i płcią naszej pociechy. O co dokładnie chodzi? Dziewczynka przystrojenie powinna mieć w kolorze różowym, a chłopczyk w kolorze niebieskim. Nie na odwrót :-) Pamiętajmy o tym. Wszystko co znajdzie się dookoła zależy już od nas. Możemy pójść bardzo minimalistycznie i zapewnić jedynie urodzinowe balony. Jednakże my polecamy urozmaicenie imprezy, co przedstawiamy poprzez artykuły urodzinowe poniżej w naszej ofercie.

Więcej
 Mamy 157 produktów
na stronę
 • 2,99 zł

  Balon foliowy w kolorze błękitnym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Chwilowo niedostępny
 • 2,99 zł

  Balon foliowy w kolorze różowym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 18 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 40 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na inne okazje itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. Balon do wielokrotnego użytku.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Niebieski balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Niebieski balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 75cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Różowy balon w białe gwiazdki. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Różowy balon w białe serduszka. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 75cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Srebrny balon foliowy na pierwsze urodziny. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Złoty balon foliowy na pierwsze urodziny. Kształt po nadmuchaniu cyfra 1. Wysokość przed napompowaniem około 40cm.Balon do wielokrotnego użytku. Do przyczepienia na żyłkę, przymocowania przylepcem dwustronnym do ściany/sufitu, zamocowania na patyczek z koszyczkiem.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balon foliowy na patyczku służy jako np. dekoracja urodzinowego tortu lub innych przekąsek.Wymiary: 13 cm Kolor: błękitny Kształt: "Cyfra 1". Balony są przeznaczone do napełnienia powietrzem. W opakowaniu znajduje się 1 balon i 1 patyczek. Balony nie są napełnione powietrzem.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Balon foliowy na patyczku służy jako np. dekoracja urodzinowego tortu lub innych przekąsek.Wymiary: 13 cm Kolor: różowo-złotaKształt: "Cyfra 1"Balony są przeznaczone do napełnienia powietrzem. W opakowaniu znajduje się 1 balon i 1 patyczek. Balony nie są napełnione powietrzem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, w kolorze tak zwanym Golden Rose cyfra 1.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "jedyneczka" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
 • 12,90 zł

  Balon foliowy, srebrna cyfra 1.Balon o wymiarach 86cm 34" po nadmuchaniu. Wysokiej jakości balon, dobry gatunkowo. Hel utrzymuje się nawet do paru tygodni. Balon "jeden" renomowanej firmy PartyDeco. Balon można pompować powietrzem jak i również helem.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 157 produkty
Potrzebujesz pomocy?