Dekoracje na walentynki

Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych par, dlatego nasza firma pragnie zaoferować Państwu artykuły walentynkowe, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla Państwa, jak i dla najbliższej osoby. Płatki róż, którymi można ozdobić mieszkanie, łazienkę czy sypialnię, z pewnością dodadzą walentynkowego nastroju ...

Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych par, dlatego nasza firma pragnie zaoferować Państwu artykuły walentynkowe, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla Państwa, jak i dla najbliższej osoby. Płatki róż, którymi można ozdobić mieszkanie, łazienkę czy sypialnię, z pewnością dodadzą walentynkowego nastroju zakochanym i wprowadzą do wnętrza romantyczny akcent. Dostępne w naszej ofercie w różnych kolorach, świetnie sprawdzą się także podczas walentynkowej kolacji we dwoje. Dekoracje walentynkowe sprawią, że to niezwykłe święto zyska magiczną wręcz aurę i wprowadzi Państwa w wyśmienity nastrój miłosnego zapomnienia. Każdy, kto chce zadbać o dobry humor partnera/partnerki i uszczęśliwić go w tym wyjątkowym dniu, powinien pomyśleć także o walentynkowym prezencie dla ukochanego/ukochanej. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne gadżety walentynkowe, które pomogą w zakupie czegoś odpowiedniego na tę okazję. Kolejne Walentynki będą dzięki nam zupełnie inne niż dotychczas! Zaskoczcie swoją drugą połówkę fantastycznym wystrojem wnętrza, zadbajcie o intymny nastrój, szampana i dobrą muzykę, a wtedy Walentynki zyskają romantycznego charakteru i wprawią Państwa w doskonały nastrój, zapewniając przy tym niezapomniane chwile. Nasza firma służy oczywiście pomocą w wyborze dekoracji na Walentynki, a także sugestią podczas zakupu odpowiedniego prezentu dla partnera/partnerki. Spraw, by Walentynki trwale zapisały się w Państwa historii miłosnej!

Więcej
 Mamy 78 produktów
na stronę
 • 1,99 zł

  Idealna aplikacja do prac związanych z uroczystością ślubną, bądź wszędzie tam gdzie mamy element miłosny. Aplikacje materiałowe, ilość sztuk w opakowaniu: 10.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Idealna aplikacja do prac związanych z uroczystością ślubną, na walentynki, bądź wszędzie tam gdzie mamy element miłosny. Aplikacje materiałowe, ilość sztuk w opakowaniu: 10.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Balon foliowy, czerwony napis LOVE.Idealny na ślub, wesele, walentynki. Balon można napompować helem, lub też pompką.Wymiar balony wynosi około 60x75cm.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Balon foliowy, różowy napis LOVE.Idealny na ślub, wesele, walentynki. Balon można napompować helem, lub też pompką.Wymiar balony wynosi około 60x75cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 5,99 zł

  Balon foliowy w kolorze czerwonym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 32 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 80 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na walentynki itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do...

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Balon foliowy w kolorze złotym, z metalicznym połyskiem.Rozmiar 32 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 80 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja urodzinowa, sylwestrowa, ślubna, na walentynki itp. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do...

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Piękny czerwony balony w kształcie serca. Balony po nadmuchaniu osiągają wielkość około 40cm (16"). Pakowane są po sztuce.

  Na magazynie
 • 13,99 zł

  Balon z nadrukiem serca na walentynki, wesele Idealna dekoracja podkreślająca miłosny charakter okazji; walentynki, ślubu czy wesela. Balon Serca o średnicy 1 metra, okrągły, Pastel biały. Do nadmuchania potrzeba 0,4 m3 helu. Pakowanie: 1 sztuka.

  Na magazynie
 • 13,99 zł

  Balon Serca o średnicy 1 metra, okrągły, Pastel czerwony. Do nadmuchania potrzeba 0,4 m3 helu. Pakowanie: 1 sztuka.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Balony foliowe w kolorze srebrnym, z metalicznym połyskiem układające się w napis LOVE.Rozmiar 32 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 80 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja ślubna i na walentynki. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do...

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Balony foliowe w kolorze złotym, z metalicznym połyskiem układające się w napis LOVE.Rozmiar 32 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 80 cm. Doskonale sprawdza się jako dekoracja ślubna i na walentynki. Każdy balon posiada zaworek blokujący odpływ powietrza po napompowaniu. W zestawie znajduje się rurka umożliwiająca nadmuchanie balona. Balon do...

  Chwilowo niedostępny
 • 15,99 zł

  Balony foliowe w kształcie fraku oraz sukni.Rozmiar 42 " tzn. wysokość przed napompowaniem około 100 cm. Dokładny rozmiar 118X57cm przed napompowaniem.Doskonale sprawdza się jako dekoracja, ślubna, itp.

  Chwilowo niedostępny
Pokaż 1 - 12 of 78 produkty
Potrzebujesz pomocy?