Happenings Logo

Dekoracje stołu komunijnego

Ups... Nic nie znaleziono
dekoracje stołu komunijnego takie jak serwetki, świece komunijne lub winietki
Dekoracje na stół podczas przyjęcia komunijnego powinny podkreślać uroczysty i religijny charakter wydarzenia. Oto kilka sugestii dotyczących dekoracji, które nadają się na stół komunijny:
  1. Bieżniki komunijne: Stylowe bieżniki, często w białym kolorze lub w pastelach, mogą być ozdobione motywami religijnymi, haftami, koronkami lub delikatnymi wzorami.
  2. Świece komunijne: Umieszczenie specjalnych świec komunijnych na stole dodaje uroku i podkreśla charakter religijny uroczystości.
  3. Kieliszki do wina i woda: Subtelne i eleganckie kieliszki zazwyczaj ozdobione motywami komunijnymi, takimi jak hostia, krzyż, napis "Pierwsza Komunia Święta" czy imię dziecka.
  4. Ozdoby stołu w stylu religijnym: Umieszczenie religijnych symboli na stole, takich jak miniaturki różańców, hostie w ozdobnych naczyniach, miniaturki Biblii czy figurki aniołków, podkreśli charakter ceremonii.
  5. Kwiaty: Delikatne i subtelne bukiety kwiatów, często w bieli, pastelach lub z dodatkiem zielonych gałązek, dodają uroku i naturalnego piękna.
  6. Nakrycie stołu: Użyj białych lub jasnych obrusów, które dodadzą elegancji i uroczystości, a także zharmonizują się z całą dekoracją stołu.
Pamiętaj, że kluczem do udanej dekoracji stołu komunijnego jest zachowanie delikatności, subtelności i uroczystego charakteru, jednocześnie uwzględniając motywy religijne związane z tą szczególną uroczystością.

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.