Happenings Logo

Flizelina

Flizelina dekoracyjna w rolce lub na metry
Flizelina w rolkach - to włóknisty materiał służący do dekoracji florystycznych, ślubnych, świątecznych oraz wielu innych. Gwarantuje odpowiednie przystrojenie kwiatom, szczególnie podkreślając urodę bukietów. Można jej użyć również do pakowania prezentów. Jako inspiracje, podpowiadamy, flizelina idealnie prezentuje się wraz z przezroczystą folią do pakowania. Wystarczy połączyć te dwa materiały, związać wstążką ozdobną i mamy pięknie zapakowany prezent o nieregularnym kształcie. Wracając do naszej flizeliny. Tradycyjna flizelina jest jednolita, w Naszej Ofercie dostępne są wszystkie kolory. Ponadto, oferujemy także flizelinę w kwiatki i kropki, która urozmaici każdy bukiet. Flizelina to bardzo plastyczny i efektowny materiał, dzięki niej kwiaty nie będą potrzebowały wielu innych zdobień. Flizelinę można wykorzystać do dekoracji sal weselnych, pojazdów, dekoracji podwieszanych oraz stołu. Flizelina, będąca rodzajem nietkanego materiału, ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Oto kilka zastosowań flizeliny:
  1. Sztuka i rzemiosło: Flizelina jest często używana w pracach plastycznych i rękodzielniczych. Można ją stosować jako podkładkę pod tkaniny w technice haftu, szycia, czy quiltowania, aby wzmocnić powierzchnię i ułatwić pracę.
  2. Wykańczanie odzieży: W odzieży, flizelina wykorzystywana jest do wzmocnienia kołnierzy, mankietów, kieszeni oraz innych obszarów wymagających sztywności lub dodatkowego wsparcia.
  3. Dekoracje wnętrz: Flizelina może być używana jako wsparcie podczas szycia firan, zasłon, poduszek ozdobnych, nakładek na krzesła, czy też do tworzenia dekoracyjnych aplikacji na tkaninach.
  4. Patchwork: W technikach patchworkowych flizelina stosowana jest do wzmacniania różnych warstw tkanin, tworzenia podkładek pod kwadraty, czy jako materiał łączący warstwy koca czy narzuty.
  5. Artystyczne projekty: Flizelina jest wykorzystywana w artystycznych projektach, takich jak tworzenie tła w sztuce malarskiej, rysunkach, czy też w innych formach sztuki wizualnej.
  6. Rękodzieło dla dzieci: Może być wykorzystana jako materiał do prac plastycznych dla dzieci, dając możliwość tworzenia różnych form i kształtów.
  7. Rzemiosło związane z kosmetykami: Flizelina może być wykorzystywana do produkcji kosmetyków, jako materiał filtrujący czy wchłaniający.
Flizelina jest wszechstronnym materiałem, który znalazł zastosowanie w różnych dziedzinach, od szycia i rękodzieła po sztukę i inne prace twórcze. Jej wszechstronność sprawia, że jest często wykorzystywana w wielu projektach domowych, rękodzielniczych oraz zawodowych.

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.