Happenings Logo

Organza

Organzy dekoracyjne w rolce
Organza to delikatny i przejrzysty materiał o wysokiej jakości, który znajduje szerokie zastosowanie w dziedzinie krawiectwa, dekoracji oraz rękodzieła. Oto kilka popularnych zastosowań organzy:
  1. Suknie i stroje: Jest często wykorzystywana do szycia sukien ślubnych, wieczorowych oraz strojów koktajlowych. Dzięki swojej lekkości i delikatności organza nadaje ubraniom elegancki i efektowny wygląd.
  2. Dekoracje: Organza jest powszechnie używana do dekoracji wnętrz, szczególnie podczas uroczystości takich jak wesela, przyjęcia czy imprezy okolicznościowe. Może być wykorzystywana jako zasłony, dekoracyjne zawieszki czy ozdobne wstęgi.
  3. Rękodzieło: Ze względu na swoją transparentność i lekkość, organza jest ceniona w rękodziele. Może być używana do tworzenia ozdobnych kwiatów, biżuterii, ozdób do włosów czy ozdobnych aplikacji.
  4. Ozdoby świąteczne: Organza w różnych kolorach może być stosowana do tworzenia ozdób bożonarodzeniowych, takich jak ozdobne bombki, girlandy czy dekoracyjne kokardy.
  5. Narzuty i dekoracje stołów: Organza może być wykorzystywana do tworzenia ozdobnych nakryć na stoły, bieżników czy ozdobnych elementów do dekoracji wnętrz, dodając elegancji i wyjątkowego uroku.
  6. Pudełka i opakowania prezentów: Organza może być wykorzystana jako ozdobne opakowanie prezentów, tworząc eleganckie torebki czy ozdobne zawiniątka.
Organza to wszechstronny materiał, który dzięki swojej delikatności i elegancji znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, pozwalając na tworzenie wyjątkowych i efektownych projektów.

Rozwiń

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.