Drewniane przedmioty

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Drewniane przedmioty

Decoupage na drewnie jest ściśle powiązane z twórczością artystyczną. Patyczki „lekarskie”, „do lodów”, „do waty” oraz „motyle” to drewniane formy, z których można stworzyć piękne konstrukcje albo wykorzystać je w twórczości plastycznej. Patyczki kreatywne sprawdzą się też podczas tworzenia stroików świątecznych oraz szeroko pojętym rękodziele. ...

Decoupage na drewnie jest ściśle powiązane z twórczością artystyczną. Patyczki „lekarskie”, „do lodów”, „do waty” oraz „motyle” to drewniane formy, z których można stworzyć piękne konstrukcje albo wykorzystać je w twórczości plastycznej. Patyczki kreatywne sprawdzą się też podczas tworzenia stroików świątecznych oraz szeroko pojętym rękodziele. Ponadto, patyczki można wykorzystać w kuchni podczas przygotowywania różnorodnych potraw, nadają się do przemysłu spożywczego. Artykuły drewniane to specjalistyczne produkty, szczególnie przydatne w plastyce i konstrukcji drewnianych form, a także makiet.

Drewniane przedmioty do decoupage

W naszym dziale znajdą Państwo również artykuł do własnoręcznego wykończenia. Są to głownie bazy drewniane na których możecie Państwo tworzyć dekoracje. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Ofertą.

Więcej
 Mamy 181 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 181 produkty
Potrzebujesz pomocy?