Gadżety urodzinowe

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Gadżety urodzinowe

Okrągłe urodziny to nie lada okazja! Kolejna cyfra z przodu i całe nasze życie nabiera innych barw! Żeby uprzyjemnić ten moment, przygotowaliśmy Gadżety Urodzinowe ze specjalnymi okrągłymi liczbami, które podkreślą wagę kolejnych urodzin i będą świetną rozrywką dla jubilata i jego gości :) Zwariowane gadżety na urodziny będą dopełnieniem każdej ...

Okrągłe urodziny to nie lada okazja! Kolejna cyfra z przodu i całe nasze życie nabiera innych barw! Żeby uprzyjemnić ten moment, przygotowaliśmy Gadżety Urodzinowe ze specjalnymi okrągłymi liczbami, które podkreślą wagę kolejnych urodzin i będą świetną rozrywką dla jubilata i jego gości :) Zwariowane gadżety na urodziny będą dopełnieniem każdej zabawy! Okrągłe urodziny to wyjątkowa okazja do pomnożenia śmiechu i spotkania z przyjaciółmi, dlatego warto wyposażyć się w specjalny zestaw na okrągłe urodziny albo chociaż jeden gadżet z serii urodzinowej.

Nasza oferta składa się..

Nasza oferta składa się głównie z gadżetów na urodziny które możecie Państwo wykorzystać w bardzo fajny sposób. Urodzinowe dekoracje to nie tylko balony i świeczki, to również masa artykułów podwieszanych do sufitu, słomki, zwariowane okulary i krawaty, oraz wiele innych które uatrakcyjni nam urodzinowy wieczór. Warto o tym pamiętać, niewielkim kosztem możemy uzyskać niesamowity efekt. Dajmy się ponieść wodzą fantazji, w końcu na urodzinowym przyjęciu powinno być dużo śmiechu i luźna atmosfera ;-)

Urodziny nie muszą być zawsze takie same! W tym roku przygotuj coś innego

Można urządzić przyjęcie tematyczne albo z przebraniami w roli głównej. Jubilat bądź jubilatka może także zadbać o wyjątkowy wygląd – można wykorzystać opaski na urodziny lub korony na roczek. Zabawne nakrycia głowy można również podarować gościom jako rozpoznawalny element imprezy. Czapki z głów bo król idzie Dokładnie! Dla maluszków polecamy czapeczki holograficzne oraz te w kropki, a dla samego solenizanta koronę :-). Dzięki temu wiadomym będzie kto obchodzi swoje urodziny, a kto jest zaproszonym gościem.

Śmieszne okulary i krawaty

Dla nieco starszej młodzieży polecamy okulary oraz śmieszne krawaty. Jubilaci mają do dyspozycji okulary oraz krawaty z końcówką "0". Kuriozalnie wygląd jubilata wprawi gości w śmiech i swego rodzaju zauroczenie ;-)

Opaski dla gości

Żeby wyróżnić gości, czy też samą osobę która obchodzi urodziny polecamy przede wszystkim śmieszne opaski. To dzięki nim rozluźnimy atmosferę oraz nadamy charakteru naszej imprezie.

Więcej
 Mamy 84 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 84 produkty
Potrzebujesz pomocy?