Księga gości weselnych

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Księga gości weselnych

Księga gości weselnych jest dostępna u nas w różnych kolorach oraz wzorach. Szeroki wybór ksiąg pozwoli Państwu na dobraniu tej najbardziej odpowiedniej. Nasze księgi gości weselnych nie zawierają 100, 200 stron, dlaczego? Z doświadczenia wiemy, że takie księgi gości są zapisane nawet nie do połowy. Dlatego w swojej ofercie prezentujemy przede w...

Księga gości weselnych jest dostępna u nas w różnych kolorach oraz wzorach. Szeroki wybór ksiąg pozwoli Państwu na dobraniu tej najbardziej odpowiedniej. Nasze księgi gości weselnych nie zawierają 100, 200 stron, dlaczego? Z doświadczenia wiemy, że takie księgi gości są zapisane nawet nie do połowy. Dlatego w swojej ofercie prezentujemy przede wszystkim te które mają połowę mniej stron, ale każdy z gości weselnych będzie mógł dokonać wpisu, a proszę nam wierzyć, miejsca na pewno nie zabraknie :-) Zazwyczaj goście wpisują się grupowo, rzadko kiedy z osobna. Do ksiąg gości weselnych polecamy ozdobne długopisy.

Księgi weselne - sklep Happenings.pl

Posiadamy wszystkie modne wzory w tym również album na zdjęcia z czarnymi kartkami. Są one coraz częściej brane pod uwagę, ze względu na swój niepowtarzalny styl i charakter. Oprócz tego przedstawiamy Państwu księgi ze złotymi okuciami, zdobione techniką scrapbooking oraz obłożone jutowym materiałem. Jak to się mówi, do wyboru do koloru. Wszystko zależy od gustu i pomysłu na wesele.

Księga gości weselnych

Księgi z wypisanymi wierszami czy księga czysta?

Te decyzje również pozostawiamy Państwu. Jedna i druga służy do tego samego, wpisów. Jednakże jeżeli zależy Państwu na oszczędzeniu jak najwięcej czystego pola bo dla przykłady wklejamy zdjęcia z fotobudki, a obok chcemy mieć wpis, to polecamy te nieco bardziej minimalistyczne księgi. Sprawdzą się one również podczas wesela kiedy jedna z osób jest innej narodowości.

Czy wystarczy sama księga gości weselnych?

Oczywiście, że nie. Przecież goście muszą mieć możliwość wpisania się do niej :-) Dlatego polecamy długopisy do księgi jako produkt powiązany. Idąc w tym samym kanionie proponujemy pudełko na koperty, etui na CD, kieliszki na alkohol, pudełka na ciasto czy etykiety na wódkę. Wtedy całość prezentuje się jeszcze ciekawiej. Kolorowe pisaki? Tak, ale tylko w przypadku fotobudki. Zdjęcia są zazwyczaj kolorowe, więc i wpisy nie powinny odbiegać od standardów :-) Swoją drogą Fotobudka na wesele to świetny pomysł który zawsze się sprawdza. Jeżeli mamy fotobudke to księga czy album? Nie robi to większej różnicy. Album powinien być jedynie przekładany folią, najlepiej ten z czarnymi kartkami. Dzięki temu zdjęcia będą wyglądać jak z hollywood! Księga gości jest bardziej uroczysta, swoim charakterem mówi o ważności danej imprezy. Dlatego bardziej polecamy wybór księgi gości weselej.

Czy wesele może się odbyć bez księgi

Może. Ale proszę nam wierzyć. Tego typu pamiątka pozostanie dla Państwa na całe życie. Koszt jest niewielki, a wspomnienia wspaniałe.

Więcej
 Mamy 9 produktów
Pokaż 1 - 9 of 9 produkty
Potrzebujesz pomocy?