Materiały świąteczne i dodatki

Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia można wykazać się dużą kreatywnością – wystroju wymaga choinka, całe pomieszczenie, stół świąteczny. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały – satynowe wstążki o różnych roz...

Wiele osób woli własnoręcznie przygotowywać wszelkie dekoracje pomieszczenia. Podczas Świąt Bożego Narodzenia można wykazać się dużą kreatywnością – wystroju wymaga choinka, całe pomieszczenie, stół świąteczny. Aby mogli Państwo swobodnie tworzyć własną atmosferę, oferujemy surowe elementy dekoracyjne i materiały – satynowe wstążki o różnych rozmiarach, tiul, organzę i flizelinę oraz kule styropianowe w różnych kształtach (m.in. stożki, choinki, kule, gwiazdy). Dzięki takim elementom dekoracyjnym stworzą Państwo dekorację na własne potrzeby, wkomponowujące się w przygotowane przez Państwa wnętrze.

Dodatki świąteczne

Dodatki Świąteczne pomogą Państwu w dekoracji stołu i wnętrza. Oferujemy kryształowe girlandy, serwetki ze świątecznym motywem (wzory i kolory do wyboru), sztuczne jabłka i jagódki do stroików, świeczki, a nawet worek Świętego Mikołaja na prezenty. Dodatki Świąteczne są niezbędne, aby wnętrze zyskało atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i zachwyciło zaproszonych gości. Dodatki z Naszej Oferty mogą także posłużyć jako gotowe elementy dekoracyjne albo przydać się do wystroju pozostałych pomieszczeń w domu. Decoupage i spracbooking na święta W tym dziale przedstawiamy jedynie małą część produktów za pomocą których jesteśmy w stanie samodzielnie tworzyć. Więcej znajdziecie Państwo w dziale florystyka i rękodzieło. Jeżeli jesteście Państwo miłośnikami rękodzieła, to na pewno się Państwo nie zawiodą naszą szeroką ofertą.

Więcej
 Mamy 229 produktów
na stronę
 • 1,00 zł

  Drewniane aniołki do decoupageIdealne jako baza do zdobienia. Aniołki przede wszystkim kojarzone są ze świętami Bożego narodzenia.Ilość sztuk: 2. Wymiary: 3x3cm.Kolor: biały.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Płatki śniegu w kolorze białymIdealne jako świąteczny dodatek. Można nimi ozdabiać świąteczne dekoracje, tworzyć za pomocą techniki decoupage.Wykorzystywane w szeroko pojętym rękodziele. Ilość: 2 sztuki.Kolor: biały.Wymiary: 3x3cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 1,99 zł

  Dekoracja świąteczny aniołNiedrogi dodatek na święta, który wprowadzi nas w świąteczny nastrój.Dekoracja w kolorze białym. Wymiary: 10x5,2x2cm.Kolor: biały.

  Chwilowo niedostępny
 • 3,99 zł

  Konik na biegunach dekoracja świątecznaIdealna dekoracja podczas zbliżających się świąt Bożego narodzenia.Można również wykorzystać jako bazę do ozdabiania techniką decoupage. Wymiary: 10x8,5x2,7cm.Kolor widoczny na zdjęciu.

  Chwilowo niedostępny
 • 1,00 zł

  Drewniany jelonek do decoupage w kolorze białymIdealny jako dodatek na święta Bożego narodzenia. Dekoracja ta również sprawdzi się podczas zdobienia techniką deocupage.Ilość: 1 sztuka.Wymiary: 4,5cm x 7cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 2,99 zł

  Sztuczny kwiat obsypany brokatemGałązka idealnie nadaje się do kompozycji florystycznych.Pięknie prezentuje się też w pojedynczej formie.Materiał: metalowy drut oraz tworzywo sztuczne.Wymiary: 39 cm.Kolor: biały mieniący.Ilość sztuk: 1.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Sztuczny kwiat obsypany brokatemGałązka idealnie nadaje się do kompozycji florystycznych.Pięknie prezentuje się też w pojedynczej formie.Materiał: metalowy drut oraz tworzywo sztuczne.Wymiary: 47 cm.Kolor: biały mieniący.Ilość sztuk: 1.

  Na magazynie
 • 6,49 zł

  Przepiękne girlandy perłowe w kolorze białym jako dekoracja Twojego wystrojenia. Możemy nimi przyozdobić między innymi świece, bieżnik, obrus, kwiaty, ławki w kościele, itd. Girlandy pięknie wyglądają jako dodatek do dekoracji ślubnych i komunijnych. Wielkości perełek: 8 mm i 3 mm / 21 szt. dużych i 100 szt. małych perełek na jednym odcinku. Pakowane po 5...

  Na magazynie
 • 1,35 zł

  Przepiękne, uniwersalne girlandy perłowe do dekoracji w kolorze białym. Doskonałe dla domu, na przyjęcia okazjonalne, wesela czy komunie. Udekoruj świece, obrus, kwiaty, ławki w kościele i wszystko czego zapragniesz w łatwy i tani sposób. Wielkości perełek: 8 mm i 3 mm / 21 szt. dużych i 100 szt. małych perełek na jednym odcinku.

  Na magazynie
 • 1,59 zł

  Przepiękne, uniwersalne girlandy perłowe do dekoracji w kolorze bordowym. Doskonałe dla domu, na przyjęcia okazjonalne, wesela czy komunie. Udekoruj świece, obrus, kwiaty, ławki w kościele i wszystko czego zapragniesz w łatwy i tani sposób. Wielkości perełek: 8 mm i 3 mm / 21 szt. dużych i 100 szt. małych perełek na jednym odcinku.

  Na magazynie
 • 1,59 zł

  Przepiękne, uniwersalne girlandy perłowe do dekoracji w kolorze czarnym. Doskonałe dla domu, na przyjęcia okazjonalne, wesela czy komunie. Udekoruj świece, obrus, kwiaty, ławki w kościele i wszystko czego zapragniesz w łatwy i tani sposób. Wielkości perełek: 8 mm i 3 mm / 21 szt. dużych i 100 szt. małych perełek na jednym odcinku.

  Na magazynie
 • 1,59 zł

  Przepiękne, uniwersalne girlandy perłowe do dekoracji w kolorze czerwonym. Doskonałe dla domu, na przyjęcia okazjonalne, wesela czy komunie. Udekoruj świece, obrus, kwiaty, ławki w kościele i wszystko czego zapragniesz w łatwy i tani sposób. Wielkości perełek: 8 mm i 3 mm / 21 szt. dużych i 100 szt. małych perełek na jednym odcinku.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 229 produkty