Organza

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Organza

Organza to jeden z najpopularniejszych materiałów służących do przygotowywania dekoracji i zdobienia bukietów kwiatowych. Jej połysk sprawia, że szybko przykuwa wzrok i jest niezwykle efektowna. Organza jest delikatna i prześwitująca, dlatego nie obciąża lekkich, wiosennych wiązanek kwiatowych. Organza w Naszej Ofercie jest obszyta z obu stron, ...

Organza to jeden z najpopularniejszych materiałów służących do przygotowywania dekoracji i zdobienia bukietów kwiatowych. Jej połysk sprawia, że szybko przykuwa wzrok i jest niezwykle efektowna. Organza jest delikatna i prześwitująca, dlatego nie obciąża lekkich, wiosennych wiązanek kwiatowych. Organza w Naszej Ofercie jest obszyta z obu stron, dlatego nie strzępi się po przecięciu. Można ją wykorzystać do dekoracji na wszelkie uroczystości – ze względu na swoją delikatność sprawdzi się również podczas dekorowania sali weselnej i świątecznego stołu.

Nasz sklep - organza

Prezentujemy Państwu standardowe rozmiary oraz kolory materiałów. 12cm oraz 40cm, paleta kolorów jest szeroko od śnieżno białej bieli po intensywną czerń.

Więcej
 Mamy 11 produktów
Pokaż 1 - 11 of 11 produkty
Potrzebujesz pomocy?