Ozdoby styropianowe

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Ozdoby styropianowe

Ozdoby styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje okolicznościowe od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy bombki styropianowe które mogą imitować prawdziwe kule śnieżne, wielkanocne jajka styropianowe, mogą także sł...

Ozdoby styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje okolicznościowe od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy bombki styropianowe które mogą imitować prawdziwe kule śnieżne, wielkanocne jajka styropianowe, mogą także służyć jako dekoracja podwieszana; styropianowe choinki, które można dowolnie ozdobić; styropianową kometę, która zwieńczy czubek choinki lub przywita gości w samym progu; styropianowe okręgi, z których łatwo można stworzyć piękne girlandy; styropianowe gwiazdki, dzwonki, aniołki, kurczaczki i zajączki które można wykorzystać do dekoracji świątecznego stołu. Styropian jest trwały i sprawdza się przy różnorodnych pomysłach.

Ozdoby styropianowe z importu - kule oraz jajka

Charakteryzuje go przede wszystkim miękkość oraz wypustki. Jeżeli możemy ocenić styropian według jego jakości to tego typu styropian zaliczymy do low quality. Jednakże jego największą zaletą jest lekkość i to, że bez większych problemów wbijemy w niego każdą szpilkę. W przypadku zawieszenia go np. na świątecznym drzewku nie musimy się obawiać dodatkowego ciężaru, gdyż sam styropian w sobie jest bardzo lekki, dużo lżejszy od styropianu polskiej produkcji.

Wyroby styropianowe - styropian polskiej produkcji

Jest on znacznie lepszej jakości niż ten z importu. Posiada więcej granulatu, jego forma jest bardziej zbita, sam styropian sprawia wrażenie ciężkiego oraz twardego. Bombki styropianowe tego typu dużo łatwiej jest zdobić artykułami takimi jak farby akrylowe, serwetki do decoupage, lakiery, itp.

Więcej
 Mamy 15 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 15 produkty
Potrzebujesz pomocy?