Ozdoby styropianowe

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Ozdoby styropianowe

Ozdoby styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje okolicznościowe od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy bombki styropianowe które mogą imitować prawdziwe kule śnieżne, wielkanocne jajka styropianowe, mogą także sł...

Ozdoby styropianowe przydadzą się każdemu, kto sam pragnie tworzyć dekoracje okolicznościowe od podstaw. W Naszej Ofercie dostępne są wszelakie formy, rozmiary i kształty, które pozwolą Państwu na pełną swobodę i kreatywność. Proponujemy bombki styropianowe które mogą imitować prawdziwe kule śnieżne, wielkanocne jajka styropianowe, mogą także służyć jako dekoracja podwieszana; styropianowe choinki, które można dowolnie ozdobić; styropianową kometę, która zwieńczy czubek choinki lub przywita gości w samym progu; styropianowe okręgi, z których łatwo można stworzyć piękne girlandy; styropianowe gwiazdki, dzwonki, aniołki, kurczaczki i zajączki które można wykorzystać do dekoracji świątecznego stołu. Styropian jest trwały i sprawdza się przy różnorodnych pomysłach.

Ozdoby styropianowe z importu - kule oraz jajka

Charakteryzuje go przede wszystkim miękkość oraz wypustki. Jeżeli możemy ocenić styropian według jego jakości to tego typu styropian zaliczymy do low quality. Jednakże jego największą zaletą jest lekkość i to, że bez większych problemów wbijemy w niego każdą szpilkę. W przypadku zawieszenia go np. na świątecznym drzewku nie musimy się obawiać dodatkowego ciężaru, gdyż sam styropian w sobie jest bardzo lekki, dużo lżejszy od styropianu polskiej produkcji.

Wyroby styropianowe - styropian polskiej produkcji

Jest on znacznie lepszej jakości niż ten z importu. Posiada więcej granulatu, jego forma jest bardziej zbita, sam styropian sprawia wrażenie ciężkiego oraz twardego. Bombki styropianowe tego typu dużo łatwiej jest zdobić artykułami takimi jak farby akrylowe, serwetki do decoupage, lakiery, itp.

Więcej
 Mamy 22 produktów
na stronę
 • 5,99 zł

  Jajka z miękkiego styropianu - wysokość 7cm każde. Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.Cena dotyczy 10 sztuk.

  Chwilowo niedostępny
 • 3,99 zł

  Jajko akrylowe o średnicy 8cm. Jajeczko składa się z dwóch połówek.Dodatkowo posiada oczko do zawieszenia na stojaku. Cena dotyczy 1 sztuki. Produkt może posiadać delikatne zagęszczenia tłoczenia oraz lekkie ryski.Wykonana z przezroczystego plastiku, dzięki czemu możesz ją wypełnić i udekorować od środka.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Jajko styropianowe miękkie Jajko o wysokości 10 cm stanowi bazę do dalszego rękodzieła, dekoracje według własnego pomysłu doskonale rozwijają kreatywność i estetykę, ponadto znakomite rozwiązanie na spędzanie wspólnego czasu z pociechami!

  Na magazynie
 • 2,39 zł

  Jajko styropianowe Jajko styropianwe o wysokości 12 cm. Może stanowić indywidualną formę dekoracji, a także kompozycje złożone z jajeczek styropianowych o różnych rozmiarach dostępne również w naszej ofercie.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Jajko styropianowe miękkie Jajko o wysokości 14-15 cm stanowi bazę do dalszego rękodzieła, dekoracje według własnego pomysłu doskonale rozwijają kreatywność i estetykę, ponadto znakomite rozwiązanie na spędzanie wspólnego czasu z pociechami! Cena dotyczy 1 sztuki.

  Na magazynie
 • 2,99 zł

  Jajka ze styropianu o wysokości 4cm Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.Cena dotyczy 10 sztuk.

  Na magazynie
 • 1,49 zł

  Kometa styropianowa polskiej produkcji 11cm Kometa długości 110mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu, do ozdabiania różnymi technikami. Świetnie nadaje się do malowania (zwłaszcza farbami akrylowymi). Dekorować ją można także oklejając różnymi ozdobami, zdobić brokatem,  szpilkami, koralikami, tasiemkami etc.

  Na magazynie
 • 1,59 zł

  Kula styropianowa 10cm Kreatywny artykuł dekoracyjny Kula styropianowa o średnicy 10cm. Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.

  Na magazynie
 • 2,49 zł

  Kula styropianowa 12cm Wykorzystywane jako samodzielny element dekoracyjny lub jako półprodukt do wykonania różnego rodzaju dekoracji.

  Na magazynie
 • 3,99 zł

  Kule styropianowe wykorzystywane w szeroko pojętej technice decoupage. Średnica kuli 15cm. Kule miękkie. W bardzo łatwy sposób możemy zamieścić w niej szpilki.

  Na magazynie
 • 0,79 zł

  Kula styropianowa 6cm polskiej produkcji Styropian polskiej produkcji idealnie nadaje się do ozdabiana różnymi technikami. Cena dotyczy 1 sztuki. Kula o średnicy 60mm, pełna w środku, wykonana z wysokiej jakości polskiego styropianu. Wykonane z miękkiego styropianu. Poddane obróbce termicznej oraz mechanicznej.

  Chwilowo niedostępny
 • 1,39 zł

  Kule styropianowe wykorzystywane w szeroko pojętej technice decoupage. Średnica kuli 8cm. Kule miękkie. W bardzo łatwy sposób możemy zamieścić w niej szpilki.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 22 produkty
Potrzebujesz pomocy?