Podkłady świąteczne

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Podkłady świąteczne

Podkłady świąteczne są wykorzystywane przede wszystkim jako baza do stworzenia świątecznego stroika. Możemy je wykorzystać w sposób mniej, lub bardziej twórczy. Czasami wystarczy parę drobnych akcentów jak np. świeczka oraz gałązki naturalnego świerku. Jednak jeżeli nasza wyobraźnia pozwala nam na więcej, to czemu nie dodać do tego suszonych owo...

Podkłady świąteczne są wykorzystywane przede wszystkim jako baza do stworzenia świątecznego stroika. Możemy je wykorzystać w sposób mniej, lub bardziej twórczy. Czasami wystarczy parę drobnych akcentów jak np. świeczka oraz gałązki naturalnego świerku. Jednak jeżeli nasza wyobraźnia pozwala nam na więcej, to czemu nie dodać do tego suszonych owoców, przyozdobić brokatem, girlandą perłową oraz sypki śniegiem? Możliwości mamy wiele, a każdy wybór będzie tym dobrym, gdyż sam podkład w sobie zawiera już element dekoracji świątecznej. Reszta zależy już tylko od nas samych :)
Nasz sklep oferuje Państwu szeroką gamę podkładów do stroików. Od popularnych form w kształcie talerzy, po te bardziej odważne.

Więcej
 Mamy 18 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 18 produkty
Potrzebujesz pomocy?