Prezenty Dla Pary Młodej

Szukaj na blogu

Prezenty Dla Pary Młodej

Nietuzinkowe ozdoby dla pary młodej w formie prezentu! Znajdziecie tutaj wszystko co może być ciekawym dodatkiem do Waszego prezentu dla młodych.

 Mamy 6 produktów
 • 34,99 zł

  Drewniana szkatułka/pudełeczko z Twoim dowolnym grawerem.Grawer wykonujemy przy serduszku (1-2 słowa) oraz w środku pudełka (zdanie + podpis).Im więcej znaków tym tekst będzie mniej widoczny.Wymiary pudełeczka: 17 cm x 12 cm x 4,5 cm (wysokość).Idealny pomysł na prezent z okazji zbliżającego się dnia mamy.

  Na magazynie
 • 14,99 zł

  Drewniana szkatułka/pudełeczko z Twoim dowolnym grawerem.Grawer wykonujemy na górnej części szkatułki.Ilość znaków dowolna. Im więcej znaków tym tekst będzie mniej widoczny.Wymiary pudełeczka: 9,5 cm x 6 cm x 5 cm (wysokość).Idealny pomysł na prezent z okazji zbliżającego się dnia mamy.

  Na magazynie
 • 9,99 zł

  Napis może składać się maksymalnie z 3 wierszy. Przykładowy napis: "Kochanej Mamie Agnieszce", "Jesteś Najlepsza Mamo", "Wszystkiego Najlepszego Kochanie". Dziękuję Za Wszystko Mamo". Drewniany napis o wymiarach: każdy wiersz 1,5cm (małe literki) do 3 cm (duże literki), razem maksymalna wysokość dla 3 wierszy wynosi 9 cm. Do wyboru kolor biały lub...

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Super pomysł na prezent z okazji ślubu/wesela!Wycieraczka z napisem Mr & Mrs + Nazwisko.Wycieraczka z gładkim, twardym włosiem. Bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne. Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie nazwiska jakie ma się znaleźć na wycieraczce.Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Super pomysł na prezent z okazji ślubu/wesela!Wycieraczka z napisem Rezydencja Państwa + Nazwisko.Wycieraczka z gładkim, twardym włosiem. Bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne. Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie nazwiska jakie ma się znaleźć na wycieraczce.Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 49,99 zł

  Super pomysł na prezent z okazji ślubu!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem! Wycieraczka z gładkim, twardym włosiem. Bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne. Od spodu posiada gumę.Napis/Grawer może składać się maksymalnie z 3 wierszy.Po zakupie prosimy o informacje.Wymiar: 40x60 cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 6 of 6 produkty
Potrzebujesz pomocy?