Prezenty Dla Pary Młodej

Szukaj na blogu

Prezenty Dla Pary Młodej

Nietuzinkowe ozdoby dla pary młodej w formie prezentu! Znajdziecie tutaj wszystko co może być ciekawym dodatkiem do Waszego prezentu dla młodych.

 Mamy 10 produktów
 • 9,99 zł

  Napis może składać się maksymalnie z 3 wierszy. Przykładowy napis: "Kochanej Mamie Agnieszce", "Jesteś Najlepsza Mamo", "Wszystkiego Najlepszego Kochanie". Dziękuję Za Wszystko Mamo". Drewniany napis o wymiarach: każdy wiersz 1,5cm (małe literki) do 3 cm (duże literki), razem maksymalna wysokość dla 3 wierszy wynosi 9 cm. Kolor naturalny

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako oryginalna dekoracja przed dom!Wycieraczka z kultowym memem "IĆ STONT".Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Wymiary: 40x60 cm.Tylko do użytku wewnątrz.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako wyposażenie domu!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem! Wycieraczka z włosiem z włókien kokosowych. Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu.Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako wyposażenie domu!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem z grafiką kobiecego buta na obcasie! Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu np. "Pani Kowalska".Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako wyposażenie domu!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem w stylu Star Wars! Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu.Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako oryginalna dekoracja przed dom!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem z grafiką Stóp! Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie imion np. "Robert, Asia, Janek".Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako wyposażenie domu!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem z grafiką wąsa! Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu np. "Pan Andrzej".Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako oryginalna dekoracja przed dom!Wycieraczka z Twoim dowolnym napisem z grafiką śladu psiej łapy! Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu np. "Witaj Kotku!".Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
 • 74,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako oryginalna dekoracja przed dom!Wycieraczka z Twoją dowolną grafiką! Przykłądowe wizualizacje na zdjęciach obok.Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Wymiary: 40x60 cm.Po zakupie prosimy o przesłanie mailem pliku, lub informacji do wykonania nadruku.

  Na magazynie
 • 59,99 zł

  Super pomysł na prezent lub jako oryginalna dekoracja przed dom!Wycieraczka z Twoimi dowolnymi słowami na przypomnienie!Wycieraczka z twardym, głębokim włosiem z włókna kokosowego.Tylko do użytku w pomieszczeniu.Od spodu posiada gumę.Po zakupie prosimy o informacje odnośnie napisu np. "Klucze, Telefon, Portfel, Dokumenty".Wymiary: 40x60 cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 10 of 10 produkty
Potrzebujesz pomocy?