Stół Prezydialny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Stół Prezydialny

Stół prezydialny jest najważniejszym punktem na całej sali weselnej. W końcu to stół przy który zasiada para młoda wraz ze świadkami. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim przystrojeniu, tak żeby wyróżniał się on na tle innych. Bez wątpienia muszą królować żywe kwiaty, jednakże jest parę takich dodatków o których również warto pamiętać. Po pierws...

Stół prezydialny jest najważniejszym punktem na całej sali weselnej. W końcu to stół przy który zasiada para młoda wraz ze świadkami. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim przystrojeniu, tak żeby wyróżniał się on na tle innych. Bez wątpienia muszą królować żywe kwiaty, jednakże jest parę takich dodatków o których również warto pamiętać. Po pierwsze falbana. Musimy zdecydować czy stół ma być odkryty, czy też nie. Jesteśmy najbardziej widocznymi osobami na weselu, jeżeli panna młoda będzie mieć krótką, lub prześwitującą suknię u dołu, warto pomyśleć o zakryciu stołu falbaną. Kolejnym istotnym elementem jest nie dekoracja, a wódka. Warto przygotować fałszywe kieliszki, lub też po prostu mieć flaszkę z wodą. Z kolei pozostając przy dekorowaniu, warto zadbać o jakieś dodatki typu mikro ledy, świeczniki, ozdobne serwetki.

Oprócz stołu prezydialnego zadbajmy o ozdoby za parą młodą

Dekoracje za parą młodą to głównie banery weselne, serca na tasiemce, pompony bibułowe, sztuczne kwiaty w formie wianków, itp. Często wszystko jest umieszczone na tle wykonanym z satyny. Materiał układa się w falbanę, lub jest prosty. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na przystrojenie tła warto poprosić o pomoc jakiegoś kreatora wnętrz, przede wszystkim tych ślubnych wnętrz. Można również to zrobić w prosty sposób samemu. Jedynie co nam będzie potrzebne, to materiały, wizja oraz szczypta umiejętności manualnych :)

Jak w łatwy sposób możemy udekorować tło za parą młodą?

Użyjmy materiału z satyny. Na nim możemy umieścić serca na tasiemce. Obok obrączki styropianowe otoczone również satynowym materiałem. Różyczki, gołąbki. U nas znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne. Po bokach możemy ustawić róże. Czy coś jeszcze? Możemy doczepić baner mąż żona jednakże ten lepiej umiejscowić na falbanie od stołu. Nasz tył możemy dodać jeszcze o inicjały. Pierwsze listery imiona jako wisienka na torcie naszej ozdoby weselnej za parą młodą.

Powyższy akapit, jest jedynie przedstawieniem prostego pomysłu. Oczywiście możemy wykonać nasze dekoracje za para młodą w zupełnie inny, bardziej lub mniej niekonwencjonalny sposób. Prosimy tylko pamiętać, same banery na wesele nie wystarczą i warto jest się pokusić o znacznie więcej ozdób.

Ozdoby przed parą młodą

Oprócz dekoracji za oraz nad, również możemy pomyśleć o tych przed parą młodą, czyli na stole. Powinny się one delikatnie wyróżniać na tle pozostałych elementów na innych stołach. Możemy stworzyć bardziej bujne bukiety, dostawić większe lampiony ze świecami, czy też ozdobić go martinówkami wraz z kryształami.

dekoracje za parą młodą

Więcej
 Mamy 27 produktów
na stronę
Pokaż 25 - 27 of 27 produkty
Potrzebujesz pomocy?