Stroje Mikołaja

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Stroje Mikołaja

Strój świętego mikołaja - Jak ucieszyć w Boże Narodzenie najmłodszych? Oczywiście pojawieniem się Świętego Mikołaja! Przygotowaliśmy dla Państwa kompletne zestawy czerwonego przebrania Świętego Mikołaja – dzieci dostrzegą wszystkie szczegóły, dlatego nie może zabraknąć białej brody ;-) Strój Świętego Mikołaja z powodzeniem sprawdzi się nie tylko...

Strój świętego mikołaja - Jak ucieszyć w Boże Narodzenie najmłodszych? Oczywiście pojawieniem się Świętego Mikołaja! Przygotowaliśmy dla Państwa kompletne zestawy czerwonego przebrania Świętego Mikołaja – dzieci dostrzegą wszystkie szczegóły, dlatego nie może zabraknąć białej brody ;-) Strój Świętego Mikołaja z powodzeniem sprawdzi się nie tylko podczas Wigilii, ale także w przedszkolach, szkołach czy miejscach publicznych (np. do świątecznych promocji i degustacji produktów). Czerwony kombinezon świetnie przyciąga uwagę, może zatem rozdawać prezenty w dowolnym miejscu :)

Jakie stroje posiadamy?

Posiadamy stroje mikołaja dla tych najmłodszych w wieku nawet 6msc jak i dla tych dużo starszych w rozmiarze XXL :-). Stroje różnią się materiałem oraz jakością wykonania. Warto mieć to na uwadze, te tańsze są wykonane z podszewki filcowej, natomiast nieco droższe z weluru. Różnica jest znaczna. Jeżeli planujecie wykorzystać swój strój więcej niż dwa sezony, to polecamy stroje mikołaja welurowe.

Strój mikołajki

Posiadamy również stroje mikołaja dla dziewczynek, stroje mikołajki idealnie sprawdzą się podczas szkolnych przedstawień czy balów. Są one różnej wielkości wykonane z podszewki filcowej. Ich koszt jest stosunkowo nie duży w porównaniu do tego jak fenomenalnie się prezentują. Państwa dziecko oraz Państwo na pewno będziecie pod wrażeniem!

Więcej
 Mamy 6 produktów
Pokaż 1 - 6 of 6 produkty
Potrzebujesz pomocy?