Świeczki urodzinowe i toppery

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Świeczki urodzinowe i toppery

Chyba nikt nie wyobraża sobie urodzin bez świeczek. Świeczki urodzinowe to obowiązkowy element imprezy! Nic innego tak świetnie nie tworzy klimatu, już nie mówią o świeczkach na urodzinowym torcie. W Naszej Ofercie znajdują się świeczki dostosowane do różnych imprez, fontanny tortowe, a nawet świeczki w wyjątkowych kształtach – np. tortu. Wyjątk...

Chyba nikt nie wyobraża sobie urodzin bez świeczek. Świeczki urodzinowe to obowiązkowy element imprezy! Nic innego tak świetnie nie tworzy klimatu, już nie mówią o świeczkach na urodzinowym torcie. W Naszej Ofercie znajdują się świeczki dostosowane do różnych imprez, fontanny tortowe, a nawet świeczki w wyjątkowych kształtach – np. tortu. Wyjątkową atrakcją są u nas świeczki z różnokolorowymi płomieniami – zaskoczysz wszystkich gości! Takie świeczki będą oryginalnie prezentować się na torcie urodzinowym i wszyscy zapragną mieć takie na własnych urodzinach :)

Dwa rodzaje świeczek

Świeczki urodzinowe tradycyjne

Świeczki teoretycznie dostępne w każdym markecie. Proste świeczki o ostrym zakończeniu w różne kształty i wzory. Są one tanie i pospolite. Aktualnie można je trochę przyrównać do czegoś retro, gdyż częściej używane są świeczki w formie liczby.

Świeczki urodzinowe cyferki

Świeczki urodzinowe w formie cyferki są coraz bardziej popularne. Dzięki różnym kształtom i kolorom cieszą się uznaniem coraz większego grona osób. W szczególności polecamy świeczki na roczek różowe bądź niebieskie w zależności od płci naszej pociechy.


Toppery na ciasto, tort

Jeżeli zastanawiasz się nad niecodziennym rozwiązaniem i upiększeniem swojej imprezy, to topper na tort jest bardzo ciekawą alternatywą dla popularnych świeczek. Wyróżniamy dwa rodzaje topperów.

Pierwsze z nich to toppery papierowe - charakteryzują się delikatnością, są one jednorazowego użytku, często zdobione brokatem, lub też elementami z papieru perłowego. Zazwyczaj są tańsze od tych wykonanych ze sklejki.

Drugie to toppery wykonane na sklejce o grubości, zazwyczaj 3mm - personalizowane pod względem tekstu jak i również koloru dominującego. Są one nieco masywniejsze niżeli toppery wykonane z papieru, dzięki czemu możemy je wykorzystać wielokrotnie, lub też zachować w formie pamiątki.

Więcej
 Mamy 183 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 183 produkty
Potrzebujesz pomocy?