Szklane bombki

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natom...

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natomiast druga połowa błyszcząca. Uważamy, że przy dekorowaniu choinki powinny zostać również zachowane proporcje, dlatego takie rozwiązanie jest najbardziej trafne.

Różne wzory bombek ze szkła

Bombki geometryczne

W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o bombki geometryczne. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim są w formie ostrosłupów, sześcianów, itp. Każdy bok jest dzielony za pomocą dodatkowego usztywnienia. Bombki geometryczne to totalna nowość na polskim rynku.

Szklane bombki z wypełnieniem w środku

Jeżeli szklana bombka jest transparentna, to warto ją wyposażyć o ciekawe dodatki w jej wnętrzu :-). Jeżeli robimy to na własną rękę, mogą to być dekoracje z filcu, piórka florystyczne, pomponiki dekoracyjne, itp. My oferujemy bombki których ręcznie nie uda nam się wykonać. W ich wnętrzu są drewniane domki oraz sztuczny śnieg. Bombka na grubym sznurze, daje to naprawdę niesamowity efekt!

Bombki transparentne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przezroczystych bombek. Są idealne jako baza do tworzenia własnej dekoracji. Powyżej wymieniliśmy parę ciekawych dodatków które możemy zastosować do stworzenia kompozycji. Nasze bombki są wysokiej jakości. Nie widać na nich śladów zgrzewów i jakichkolwiek skaz, zadrapań, innych ubytków.

Czubek na choinkę

Każda choinką powinna posiadać również szpic czy gwiazdę betlejemską na jej czubku. To idealne dopełnienie naszej udekorowanej choinki. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy z czubkami oraz same czubki w ozdobny opakowaniu.

Więcej
 Mamy 116 produktów
na stronę
 • 14,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci drewnianego domku, małej choinki, oraz śniegu.Całość znajduje się w środku bombki tworząc przy tym przepiękny efekt.Biała zawieszka wykonana z wełny nadaje bombce świątecznego charakteru.Średnica bombki wynosi 8cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 14,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci małej sztucznej choinki, domku oraz śniegu.Całość znajduje się wewnątrz bombki tworząc przy tym niesamowity efekt.Biała wełniana zawieszka nadaje bombce świątecznego charakteru.Średnica bombki wynosi 8cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 14,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci drewnianego domku, małej choinki, oraz śniegu.Całość znajduje się w środku bombki tworząc przy tym niesamowity efekt.Biała wełniana zawieszka nadaje bombce świątecznego charakteru.Średnica bombki wynosi 8cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 9,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się śnieżynka wykonana z białego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze białymPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12 (6 sztuk matowe, 6 sztuk połysk).Kolor: biały.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze błękituPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12.Kolor: błękitny.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze czerwonymPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12 (6 sztuk matowe, 6 sztuk połysk).Kolor: czerwony.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze różowymPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12 (6 sztuk matowe, 6 sztuk połysk).Kolor: jasny róż.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze srebrnymPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12 (6 sztuk matowe, 6 sztuk połysk)Kolor: srebro.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Bombki w kształcie gwiazdy w kolorze złotymPrzepiękne jako dekoracja na świątecznym drzewku. Wykorzystywane również podczas prac kreatywnych np. w przypadku tworzenia świątecznego stroika.Sprzedawany w ozdobny opakowaniu.Wysokość: 4cm.Ilość sztuk: 12 (6 sztuk matowe, 6 sztuk połysk).Kolor: złoty.

  Na magazynie
 • 29,99 zł

  Bombki wykonane metodą polygon art.Każda bombka zawiera wstążkę satynową, dzięki czemu możemy je z łatwością zawiesić na choince.Wstążka w kolorze brązowym.Sprzedawane w ozdobnym opakowaniu.Opakowanie zawiera 3 sztuki.Średnica każdej bombki 8cm.

  Na magazynie
 • 19,99 zł

  Bombki wykonane metodą polygon art.Każda bombka zawiera wstążkę satynową w kolorze brązowym.Sprzedawane w ozdobnym pudełku.Opakowanie zawiera 2 sztuki.Wymiary każdej bombki 7x9,5cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 116 produkty