Szklane bombki

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natom...

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natomiast druga połowa błyszcząca. Uważamy, że przy dekorowaniu choinki powinny zostać również zachowane proporcje, dlatego takie rozwiązanie jest najbardziej trafne.

Różne wzory bombek ze szkła

Bombki geometryczne

W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o bombki geometryczne. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim są w formie ostrosłupów, sześcianów, itp. Każdy bok jest dzielony za pomocą dodatkowego usztywnienia. Bombki geometryczne to totalna nowość na polskim rynku.

Szklane bombki z wypełnieniem w środku

Jeżeli szklana bombka jest transparentna, to warto ją wyposażyć o ciekawe dodatki w jej wnętrzu :-). Jeżeli robimy to na własną rękę, mogą to być dekoracje z filcu, piórka florystyczne, pomponiki dekoracyjne, itp. My oferujemy bombki których ręcznie nie uda nam się wykonać. W ich wnętrzu są drewniane domki oraz sztuczny śnieg. Bombka na grubym sznurze, daje to naprawdę niesamowity efekt!

Bombki transparentne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przezroczystych bombek. Są idealne jako baza do tworzenia własnej dekoracji. Powyżej wymieniliśmy parę ciekawych dodatków które możemy zastosować do stworzenia kompozycji. Nasze bombki są wysokiej jakości. Nie widać na nich śladów zgrzewów i jakichkolwiek skaz, zadrapań, innych ubytków.

Czubek na choinkę

Każda choinką powinna posiadać również szpic czy gwiazdę betlejemską na jej czubku. To idealne dopełnienie naszej udekorowanej choinki. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy z czubkami oraz same czubki w ozdobny opakowaniu.

Więcej
 Mamy 149 produktów
na stronę
 • 9,99 zł

  Szklana bombka dekorowana aniołek z serduszkiemBombka zdobiona, wzór widoczny na zdjęciu.W środku serca białe piórka.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość całości 12cm.Średnica samej bombki 8cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 8,99 zł

  Szklana bombka dekorowana Bombka w kształcie jajka, przeźroczysta, zdobiona białym oraz srebrnym brokatem wraz z dżetami.Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 12cm.Szerokość bombki 8,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana haftowanym wzorkiemBombka w kształcie jajka, przeźroczysta, zdobiona białym brokatem wraz z perłowymi koralikami.Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana z haftowanym motywem widocznym na zdjęciuBombka w kształcie jajka, przeźroczysta, góra zdobiona (mieniąca)Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana materiałem w kolorze miętowymBombka w kształcie jajka, zdobiona materiałem oraz białymi perełkami.Wzór jak na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Szklana bombka dekorowana, przeźroczystaBombka w kształcie jajka, zdobiona białym, błyszczącym brokatem oraz perełkami.Wzór widoczny na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość bombki: 6cm.Szerokość bombki 4,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana materiałem w kolorze różowymBombka w kształcie jajka, zdobiona perłowymi koralikami oraz srebrnymi cekinami.Wzór widoczny na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana materiałem, różowaBombka w kształcie jajka, zdobiona perłową aplikacją z kwiatkami oraz białym brokatem.Wzór jak na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana materiałem, różowaBombka w kształcie jajka, zdobiona materiałem.Wzór jak na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona z materiałem typu organza.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana w kolorze srebrnym Bombka w kształcie jajka, zdobiona białym brokatem oraz materiałem.Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana w kolorze srebrnym Bombka w kształcie jajka, zdobiona białym brokatem oraz materiałem.Wzór widoczny na zdjęciu.Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
 • 7,99 zł

  Szklana bombka dekorowana "stokrotka"Bombka w kształcie jajka, przeźroczysta, zdobiona białym brokatem.Haftowany kwiatek jako ozdoba, pośrodku perłowy koralik.Srebrna zawieszka połączona ze wstążką z organzy.Wysokość bombki: 10cm.Szerokość bombki 7,5cm.Cena za 1 sztukę.Producent: Paula.Wysoka jakość, polski producent, niesamowity design.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 149 produkty
Potrzebujesz pomocy?