Szklane bombki

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Szklane bombki

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natom...

Zacznijmy od tego, iż w swojej ofercie prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną wszystkich szklanych bombek. Bombki szklane w odcieniach pastelowych, matowych i tych bardziej wyrazistych z połyskiem. Przy zakupie opakowania bombek otrzymacie Państwo gotowy mix.
Co to oznacza? Ilość bombek zazwyczaj jest parzysta. Połowa z nich będzie matowa natomiast druga połowa błyszcząca. Uważamy, że przy dekorowaniu choinki powinny zostać również zachowane proporcje, dlatego takie rozwiązanie jest najbardziej trafne.

Różne wzory bombek ze szkła

Bombki szklane - geometryczne

W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o bombki geometryczne. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim są w formie ostrosłupów, sześcianów, itp. Każdy bok jest dzielony za pomocą dodatkowego usztywnienia. Szklane bombki geometryczne to totalna nowość na polskim rynku.

Szklane bombki z wypełnieniem w środku

Jeżeli szklana bombka jest transparentna, to warto ją wyposażyć o ciekawe dodatki w jej wnętrzu :-). Jeżeli robimy to na własną rękę, mogą to być dekoracje z filcu, piórka florystyczne, pomponiki dekoracyjne, itp. My oferujemy bombki których ręcznie nie uda nam się wykonać. W ich wnętrzu są drewniane domki oraz sztuczny śnieg. Bombka na grubym sznurze, daje to naprawdę niesamowity efekt!

Bombki transparentne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przezroczystych bombek. Są idealne jako baza do tworzenia własnej dekoracji. Powyżej wymieniliśmy parę ciekawych dodatków które możemy zastosować do stworzenia kompozycji. Nasze bombki są wysokiej jakości. Nie widać na nich śladów zgrzewów i jakichkolwiek skaz, zadrapań, innych ubytków.

Czubek na choinkę

Każda choinką powinna posiadać również szpic czy gwiazdę betlejemską na jej czubku. To idealne dopełnienie naszej udekorowanej choinki. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy z czubkami oraz same czubki w ozdobny opakowaniu.


szklane bombki

Więcej
 Mamy 152 produktów
na stronę
 • 11,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się gwiazda wykonana z białego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się gwiazda wykonana z czerwonego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się serduszko wykonane z czerwonego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się śnieżynka wykonana z białego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 11,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci filcu, drewnianych koralików oraz wstążki.W środku bombki znajduje się serduszko wykonane z białego filcu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada zawieszkę, całość widoczna na zdjęciu.Piękna dekoracja świąteczna drzewka na Boże Narodzenie.

  Na magazynie
 • 16,99 zł

  Szklana bombka w kolorze brązowym z białym płatkiem śniegu Bombka wygląda jak malowana, charakter postarzałego drewna. Średnica: 8cm. Pięknie wykończona brązową wstążką (skóra PU), zawieszka w kolorze złotym retro.

  Na magazynie
 • 16,99 zł

  Szklana bombka w kolorze brązowym z ciemno-brązowym płatkiem śniegu Bombka wygląda jak malowana, charakter postarzałego drewna. Średnica: 8cm. Pięknie wykończona brązową wstążką (skóra PU), zawieszka w kolorze złotym retro.

  Na magazynie
 • 18,99 zł

  Szklana bombka matowo-welurowa w kolorze bordowym Kształt okrągły.Średnica: 8cm.Wykończenie dodatkowe: złote koraliki, złota zawieszka, satynowa wstążka (bordowa).Przepiękna bombka w kształcie sopla, bardzo ładnie prezentuje się wśród innych dodatków w kolorze bordowym.

  Na magazynie
 • 18,99 zł

  Szklana bombka matowo-welurowa w kolorze butelkowej zieleni Kształt okrągły.Średnica: 8cm.Wykończenie dodatkowe: złote koraliki, złota zawieszka, satynowa wstążka (zielona).Przepiękna bombka w kształcie sopla, bardzo ładnie prezentuje się wśród innych dodatków w kolorze butelkowej zieleni.

  Na magazynie
 • 18,99 zł

  Szklana bombka matowo-welurowa w kolorze bordowym Kształt sopel.Średnica: 8cm.Wykończenie dodatkowe: złote koraliki, złota zawieszka, satynowa wstążka (bordowa).Przepiękna bombka w kształcie sopla, bardzo ładnie prezentuje się wśród innych dodatków w kolorze bordowym.

  Na magazynie
 • 18,99 zł

  Szklana bombka matowo-welurowa w kolorze butelkowej zieleni Kształt sopla.Wymiary: 8cm wysokość.Wykończenie dodatkowe: złote koraliki, złota zawieszka, satynowa wstążka (zielona).Przepiękna bombka w kształcie sopla, bardzo ładnie prezentuje się wśród innych dodatków w kolorze butelkowej zieleni.

  Na magazynie
 • 19,99 zł

  Szklana bombka zawierająca w sobie dodatki w postaci:drewnianej scenerii z jeleniem w roli głównej, drewnianej podstawy, w środku również elementy sztucznego śniegu.Średnica bombki wynosi 8cm.Bombka posiada grubą zawieszkę z gotowanej wełny.Wysoka jakość, nietuzinkowy design. Producent: Kaemingk.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 152 produkty
Potrzebujesz pomocy?