Tiul

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Tiul

Tiul w rolce to wyjątkowy materiał stosowany we florystyce oraz dekoracji wnętrz. Jego zastosowania są bardzo szerokie – można go również używać do tworzenia kreacji (np. sukni, spódnic). Świetnie sprawdzi się podczas dekoracji sali weselnej, stołu lub pojazdu. Tiul jest bardzo plastyczny i pół-przezroczysty, co potęguje jego delikatność i zwięk...

Tiul w rolce to wyjątkowy materiał stosowany we florystyce oraz dekoracji wnętrz. Jego zastosowania są bardzo szerokie – można go również używać do tworzenia kreacji (np. sukni, spódnic). Świetnie sprawdzi się podczas dekoracji sali weselnej, stołu lub pojazdu. Tiul jest bardzo plastyczny i pół-przezroczysty, co potęguje jego delikatność i zwiększa ilość zastosowań. Tiul w rolce to idealny materiał do przystrajania bukietów oraz tworzenia podwieszanych dekoracji w pomieszczeniach – tiul sprawia, że wnętrze, nawet bez innych dekoracji, zmienia swoje oblicze. W Naszej Ofercie dostępny we wszystkich kolorach.

W naszej ofercie naszej hurtowni znajdziecie Państwo różne szerokości tiuli:

 • tiul w rolce 15cm
 • tiul w rolce 30cm
 • tiul w rolce 50cm
 • tiul dekoracyjny szeroki cięty z beli od metra


tiul

Więcej
 Mamy 19 produktów
na stronę
 • 8,99 zł

  Tiul dekoracyjny w kolorze biały, brokatowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 8,99 zł

  Tiul dekoracyjny w kolorze różowy, brokatowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 8,99 zł

  Tiul dekoracyjny w kolorze złotym, brokatowy Pięknie mieniący się tiul. Łatwo się go przycina, ugniata oraz rwie. Sprawdzi się jako dodatek do dekoracji na wesele, urodziny, chrzciny, komunie, jak i również podczas świąt Bożego Narodzenia.Długość 9m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm biały Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Znajdzie również zastosowanie przy tworzeniu...

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm bordowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm błękitny Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm ecru Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm jasnoróżowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm miętowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Chwilowo niedostępny
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm niebieski Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm pomarańczowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
 • 5,99 zł

  Tiul dekoracyjny 15cm różowy Delikatny i uniwersalny materiał do dekoracji sali, stołu, kościoła, samochodu jak również można go wykorzystać do przystrojenia wystawy sklepowej. Zastosowania tiulu są nieograniczone. Najczęściej wykorzystuje się go do tworzenia dekoracji podwieszanych sufitu tzw kule tiulowe. Długość 9,1m Szerokość 15cm.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 19 produkty
Potrzebujesz pomocy?