Wstążki ozdobne

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Wstążki ozdobne

Wstążki ozdobne i tasiemki mają cały szereg zastosowań. Wstążki satynowe są niemal niezbędne przy zdobieniu kwiatów, dlatego przygotowaliśmy je we wszystkich możliwych kolorach i szerokościach. Duże, marszczone, papierowe wstążki świetnie sprawdzą się przy bukietach. Wstążki brokatowe przydadzą się podczas pakowania prezentów, tworzenia różnorod...

Wstążki ozdobne i tasiemki mają cały szereg zastosowań. Wstążki satynowe są niemal niezbędne przy zdobieniu kwiatów, dlatego przygotowaliśmy je we wszystkich możliwych kolorach i szerokościach. Duże, marszczone, papierowe wstążki świetnie sprawdzą się przy bukietach. Wstążki brokatowe przydadzą się podczas pakowania prezentów, tworzenia różnorodnych stroików lub przyozdabiania choinki. Ponadto, w Naszej Ofercie znajdą Państwo rypsowe i satynowe tasiemki ze wzorami, które można wykorzystać do ozdabiania opakowań i własnoręcznie przygotowywanych dekoracji. Wszystkie wstążki i tasiemki znajdą u Państwa wiele zastosowań, są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej.

Wstążki ozdobne dostępne w naszym sklepie

Wstążki satynowe - wysokiej jakości wstążki, najbardziej uniwersalne, mogą zostać użyte dosłownie przy tworzeniu każdej kompozycji, dekoracji. Wstążki w rozmiarze od 6mm do 10cm, o długości od 25m do 32m. W naszej ofercie również: wstążki satynowe w kropki, wstążki satynowe z drutem, wstążki w kratkę.
Wstążki brokatowe - wstążki które najczęściej używamy podczas tworzenia stroików świątecznych, czy też innych dekoracji na święta. Wstążki tkane - ozdobne, używane przede wszystkim podczas tworzenia kompozycji kwiatowych, ale i nie tylko. Ze względu na ich charakter np. wstążka tkana w kształcie koronki, możemy jej użyć przy zdobieniu techniką decoupage. Wyróżniamy również: wstążki jutowe, wstążki rybackie.


wstążki ozdobne

Więcej
 Mamy 148 produktów
na stronę
Pokaż 1 - 12 of 148 produkty
Potrzebujesz pomocy?