Zaproszenia na urodziny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na urodziny

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30, na 40-stke, 50-tke, 60-tke, 70-te oraz 80-te urodziny, inne. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości pa...

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30, na 40-stke, 50-tke, 60-tke, 70-te oraz 80-te urodziny, inne. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, o gramaturze 250-300g. Grafika jest odporna na działania wody, a sam papier się nie zagina ani nie roluje na rogach. Każde zaproszenie posiada unikalny tekst. Każdy z nich jest zabawny i odpowiednio dostosowany dla Państwa gości. Wiele wzorów do wyboru, na pewno znajdziecie Państwo zaproszenia dla siebie!

Większość z prezentowanych zaproszeń jest naszego autorstwa i do ich stworzenia został wykorzystany:

 • Wysokiej jakości papier perłowy, lub też matowy. Perłowy gwarantuje połysk oraz lustrzane odbicie kolorów metalicznych. Stosujemy go przede wszystkim przy zaproszeniach w kolorze rose gold, złotym i srebrnym. Matowy dajemy wszędzie tam gdzie główną rolę odgrywają barwy pastelowe.
 • Odpowiednie docięcie oraz big w zaproszeniach. Każda z naszych kartek posiada big, który symetrycznie oddziela od siebie dwie strony i nie powoduje odkształcanie się papieru. Przycinanie jest odpowiednio wykonane za pomocą specjalnej maszyny przemysłowej. Jest ono proste i wykonane z największą precyzją!
 • Koperta idealnie dopasowana do zaproszenia. Biała koperta w formacie c6 która jest dołączona do każdej sztuki.

Dekoracje pod zaproszenia na urodziny

Oczywiście możemy iść w jednym kanonie. Jeżeli np. nasze zaproszenia są w różowe misie to zadbajmy o to żeby na naszej imprezie było różowo i zaprosimy same miśki ;-) Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, ale dużo z prezentowanych przez nas zaproszeń jest po prostu tematyczna. Zaproszenia na urodziny nie muszą więc być wcale nudne, a tym bardziej organizowane wraz z nimi urodziny. Gratisowe zawieszki Przy zakupie każdych 10 sztuk otrzymacie od nas Państwo dwie zawieszki na alkohol jako gratis. Załóżmy, że wybrana ilość to 40 sztuk, wtedy gratisowych zawieszek będzie 8. Dodatkowo do każdego zaproszenia dokładamy białą kopertę.

Nasze "nieszablonowe" zaproszenia urodzinowe

Mały Edit! Personalizuj swoje zaproszenie!
Zaproszenia z Twoim tekstem! Przy każdym zaproszeniu dajemy możliwość autouzupełnienia! Nie musisz wypisywać informacji o miejscu, dacie, gościach ręcznie. Zrobimy to za Ciebie! Opcja jest dostępna dla każdego rodzaju zaproszeń, a jedyne co musisz zrobić to zaznaczyć w zakładce "uzupełnienie informacji" opcję --> Tak.

zaproszenia urodzinowe


zaproszenia na urodziny

Więcej
 Mamy 104 produktów

Podkategorie

 • Zaproszenia na roczek

  Jeżeli szukacie wyjątkowych zaproszeń dla swoich pociech, to nie mogliście lepiej trafić! Prezentujemy wysokiej jakości zaproszenia na roczek, 1 urodziny waszych pociech. Nie bez powodu uważamy, że zaproszenia są wysokiej jakości, do ich produkcji wykorzystujemy specjalny papier satynowy oraz kredowy. Jeden i drugi papier wykorzystywany jest do zadań specjalnych. Przy gramaturze papieru 250-350 w grę wchodzi druk offsetowy. Dzięki któremu arkusze są odpowiednio pokryte tuszem, ten nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci, jego wierzchnia warstwa jest odpowiednio wyczuwalna pod palcem. Wystarczy delikatnie przejechać opuszkiem po zaproszeniu. Kolory złote, srebrne, metalizowane delikatnie odbijają światło. Całość zwieńcza odpowiednio użyty big pośrodku zaproszenia. Prezentowane przez nas zaproszenia na roczek są w super cenie. Gratis do każdego z nich jest biała koperta. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę wzorów, od leśnych zwierzaków, bajkowych stworów, po klasyczne, uniwersalne grafiki.

 • Zaproszenia na 18

  Niepowtarzalne, wyjątkowe, jedyne w sowim rodzaju zaproszenia na 18 urodziny! Przestawiamy zupełnie nowe wzory, dopasowane do potrzeb każdego kto pragnie się wyróżnić! Tylko modne wzory, złote, srebrne kolory oraz popularny rose gold. Zaproszenia w 100% glamour, gdzie zwykłe zaproszenie staje się początkiem pięknej dekoracji. Wszystkie dostępne zaproszenia są naszego autorstwa, nie znajdziecie lepszych zaproszeń w całych internetach :) Gwarantujemy. Naszą gwarancją jest jakość zaproszeń. Używamy tylko najlepszych papierów do zadań specjalnych przy druku offsetowym. Kreda oraz satyna. Wierzchnia warstwa pokryta jest tuszem który nie tylko nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci, ale jest wyczuwalny po delikatnym przejechaniu palcem. Metalizowane kolory zaproszeń na 18stkę lekko się mienią pod światłem. Oryginalne i niebanalne teksty są wisienką na torcie, która przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie.

 • Zaproszenia na okrągłe...

  Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offsetowego. Używamy tylko i wyłącznie papieru o gramaturze 250-350 który jest sztywny. Zaproszenia nie zaginają się na rogach. Tusz pokrywa w taki sposób zaproszenia, że jego gruba warstwa wyczuwalna jest po delikatnym przejechaniu palcem. Dodatkowo w przypadku zaproszeń w kolorach metalizowanych tusz mieni się pod światłem.

 • Zaproszenia na...

  W tym dziale znajdziecie wszystkie zaproszenia które dedykowane są na każdy rodzaj urodzin bez względu na wiek. Zaproszenia wpasują się świetnie na roczek jak i 18 czy też 12, 15, 25, 48 itd urodziny :). Niepowtarzalne wzory naszego autorstwa, w tym totalny hit - nowość! Zaproszenia z jednorożcem! Pastelowe, lub też metalizowane kolory. Druk offsetowy na papierze do zadań specjalnych w macie, pół macie, satyna oraz kreda. O jakości naszych zaproszeń świadczą przede wszystkim wysokie opinie :). Gwarantujemy, że po zakupie zaproszeń nie przyjcie Wam na myśl zwrot, dlaczego? Zaproszenia w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą, każdy znajdzie zaproszenia dostosowane do potrzeb i obchodzonych urodzin!

na stronę
 • 79,90 zł

  Księga jest wymiaru 20,5cm x 20,5cm oraz posiada 48 kartek (96 stron). >Księga gości oprawiona w perłowy biały papier który mieni się pod światłem.>Dodatkowo na księdze wykonujemy personalizacje tj. naklejamy w kolorze złotym napis 18-stka + imię dziecka>Napis jest metalizowany złoty i mieni się pod światłem.>Księga bardzo pięknie się prezentuje.

  Na magazynie
 • 79,90 zł

  Księga gości oprawiona w perłowy czarny papier który mieni się pod światłem.Dodatkowo na księdze wykonujemy personalizacje tj. naklejamy w kolorze złotym napis 18-stka + imię dziecka. Księga jest wymiaru 20,5cm x 20,5cm oraz posiada 48 kartek (96 stron). >Napis jest metalizowany złoty i mieni się pod światłem.>Księga bardzo pięknie się prezentuje.

  Na magazynie
 • 15,99 zł

  Zaproszenie idealne dla dziewczynki w różowym kolorze. Ilość: 10 szt. Wymiary zaproszenia: 14,6x14,6cm. Zaproszenie jednokartkowe, dwustronne. Zaproszenia są gotowe do wypełnienia, wystarczy wpisać potrzebne informacje.Wykropkowane miejsca o dobranej długości. 

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 18-stka  Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 60-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie z jednorożcem wzór "Brokatowy Jednorożec" Wysokiej jakości zadruk, zaproszenie w 100% pokryte tuszem. Gramatura papieru 300g! Dzięki czemu zaproszenie jest sztywne, a przy tym bardzo łatwo można je wypisać.Do zaproszenia dodatkowo samoklejąca koperta. Zamawiając np 12 zaproszeń, otrzymasz dodatkowo 12 kopert. Orientacyjny rozmiar złożonego...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie z jednorożcem Wysokiej jakości wydruk, zaproszenie w 100% pokryte tuszem. Gramatura papieru 300g! Dzięki czemu zaproszenie jest sztywne, a przy tym bardzo łatwo można je wypisać.Do zaproszenia dodatkowo samoklejąca koperta. Zamawiając np 12 zaproszeń, otrzymasz dodatkowo 12 kopert. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5cm x 14,8cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na 18 urodziny "Flaming Party"Szukasz niebanalnych zaproszeń na swoje wyjątkowe urodziny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego dzięki czemu zaskoczysz zaproszone osoby!  Nowy wzór, delikatnie się mieniący, na nim popularne flamingi z koroną i tekst w środku "będziemy trzymać fason jak flamingi"!Druk offsetowy na papierze 300g, wykropkowane miejsca...

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenie na 18 urodziny w charakterze filmu Great Gatsby.Bardzo eleganckie wykonanie, złoty nadruk lekko się mieniący pod światłem. Wysokiej jakości wydruk offsetowy na papierze 300g. Zaproszenie z charakterem, ciekawy cytat z filmu oraz środek do własnoręcznego uzupełnienia.Do każdego zaproszenia przydzielona jest samoklejąca koperta w zestawie.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 104 produkty
Potrzebujesz pomocy?