Zaproszenia na urodziny

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30 urodziny, zaproszenia na 40 urodziny, zaproszenia na 50 urodziny, inne zaproszenia na urodzinki. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszeni...

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30 urodziny, zaproszenia na 40 urodziny, zaproszenia na 50 urodziny, inne zaproszenia na urodzinki. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, o gramaturze 250-300g. Grafika jest odporna na działania wody, a sam papier się nie zagina ani nie roluje na rogach. Każde zaproszenie posiada unikalny tekst. Każdy z nich jest zabawny i odpowiednio dostosowany dla Państwa gości. Wiele wzorów do wyboru, na pewno znajdziecie Państwo zaproszenia dla siebie!

Dekoracje pod zaproszenia na urodziny

Oczywiście możemy iść w jednym kanonie. Jeżeli np. nasze zaproszenia są w różowe misie to zadbajmy o to żeby na naszej imprezie było różowo i zaprosimy same miśki ;-) Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, ale dużo z prezentowanych przez nas zaproszeń jest po prostu tematyczna. Zaproszenia na urodziny nie muszą więc być wcale nudne, a tym bardziej organizowane wraz z nimi urodziny. Gratisowe zawieszki Przy zakupie każdych 10 sztuk otrzymacie od nas Państwo dwie zawieszki na alkohol jako gratis. Załóżmy, że wybrana ilość to 40 sztuk, wtedy gratisowych zawieszek będzie 8. Dodatkowo do każdego zaproszenia dokładamy białą kopertę.

Nasze "nieszablonowe" zaproszenia

Aktualnie pracujemy nad zaproszeniami personalizowanymi. Uświadomiliśmy sobie, że jest na to coraz większe zapotrzebowanie. Zaproszenia na roczek ze zdjęciem naszej pociechy, oraz zaproszenia 18 z wybranym tekstem oraz motywem graficznym. Już niedługo powinny pojawić się w naszej sprzedaży!

zaproszenia na urodziny

Więcej
 Mamy 79 produktów
na stronę
 • 6,99 zł

  Różowe zaproszenia z JednorożcemOpakowanie zawiera 6 szt zaproszeń z kopertą.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Niebieskie zaproszenia z misiem i balonemz cyfrą 1 dla chłopczyka.Dwustronna kartka posiada tekst na tylnej stronie,drukowana metodą cyfrową.Biała koperta w niebieskie grochy w zestawie.Wymiary: zaproszenia 10x15 cm, koperty 11x16 cm.Opakowanie zawiera 6 zaproszeń z kopertą

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Różowe zaproszenia z misiem i balonemz cyfrą 1 dla dziewczynki.Dwustronna kartka posiada tekst na tylnej stronie,drukowana metodą cyfrową.Biała koperta w różowe grochy w zestawie.Wymiary: zaproszenia 10x15 cm, koperty 11x16 cm.Opakowanie zawiera 6 zaproszeń z kopertą.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 18-stka  Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Zaproszenia z motywem konika dla dziewczynki. Opakowanie zawiera 6 sztuk wraz z kopertą w kolorze różowym.Zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Zaproszenia urodzinowe niebieskie w srebrne groszki. Idealnie wpasowujące się w styl glamour. Posiadamy również kubeczki, talerzyki, czapeczki oraz pudełeczka na łakocie pasujące do owego stylu. Opakowanie zawiera 6szt. zaproszeń wraz z białą kopertą.

  Na magazynie
 • 4,99 zł

  Zaproszenia urodzinowe różowe w złote groszki. Idealnie wpasowujące się w styl glamour. Posiadamy również kubeczki, talerzyki, czapeczki oraz pudełeczka na łakocie pasujące do owego stylu. Opakowanie zawiera 6szt. zaproszeń wraz z białą kopertą.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie z jednorożcem Wysokiej jakości wydruk, zaproszenie w 100% pokryte tuszem. Gramatura papieru 250g! Dzięki czemu zaproszenie jest sztywne, a przy tym bardzo łatwo można je wypisać.Do zaproszenia dodatkowo samoklejąca koperta. Zamawiając np 12 zaproszeń, otrzymasz dodatkowo 12 kopert. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5cm x 14,8cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na 18-stke Oryginalne, zaproszenie na 18ste urodziny w formie "dowodu osobistego". Humorystyczne zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji osiągnięcia wieku dojrzałości.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń...

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 79 produkty
Potrzebujesz pomocy?