Zaproszenia na urodziny

Szukaj na blogu

Filtruj kolory

Kolor Dominujący

Zaproszenia na urodziny

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30, na 40-stke, 50-tke, 60-tke, 70-te oraz 80-te urodziny, inne. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości pa...

W tej zakładce znajdziecie różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30, na 40-stke, 50-tke, 60-tke, 70-te oraz 80-te urodziny, inne. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, o gramaturze 250-300g. Grafika jest odporna na działania wody, a sam papier się nie zagina ani nie roluje na rogach. Każde zaproszenie posiada unikalny tekst. Każdy z nich jest zabawny i odpowiednio dostosowany dla Państwa gości. Wiele wzorów do wyboru, na pewno znajdziecie Państwo zaproszenia dla siebie!

Większość z prezentowanych zaproszeń jest naszego autorstwa i do ich stworzenia został wykorzystany:

 • Wysokiej jakości papier perłowy, lub też matowy. Perłowy gwarantuje połysk oraz lustrzane odbicie kolorów metalicznych. Stosujemy go przede wszystkim przy zaproszeniach w kolorze rose gold, złotym i srebrnym. Matowy dajemy wszędzie tam gdzie główną rolę odgrywają barwy pastelowe.
 • Odpowiednie docięcie oraz big w zaproszeniach. Każda z naszych kartek posiada big, który symetrycznie oddziela od siebie dwie strony i nie powoduje odkształcanie się papieru. Przycinanie jest odpowiednio wykonane za pomocą specjalnej maszyny przemysłowej. Jest ono proste i wykonane z największą precyzją!
 • Koperta idealnie dopasowana do zaproszenia. Biała koperta w formacie c6 która jest dołączona do każdej sztuki.

Dekoracje pod zaproszenia na urodziny

Oczywiście możemy iść w jednym kanonie. Jeżeli np. nasze zaproszenia są w różowe misie to zadbajmy o to żeby na naszej imprezie było różowo i zaprosimy same miśki ;-) Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, ale dużo z prezentowanych przez nas zaproszeń jest po prostu tematyczna. Zaproszenia na urodziny nie muszą więc być wcale nudne, a tym bardziej organizowane wraz z nimi urodziny. Gratisowe zawieszki Przy zakupie każdych 10 sztuk otrzymacie od nas Państwo dwie zawieszki na alkohol jako gratis. Załóżmy, że wybrana ilość to 40 sztuk, wtedy gratisowych zawieszek będzie 8. Dodatkowo do każdego zaproszenia dokładamy białą kopertę.

Nasze "nieszablonowe" zaproszenia urodzinowe

Mały Edit! Personalizuj swoje zaproszenie!
Zaproszenia z Twoim tekstem! Przy każdym zaproszeniu dajemy możliwość autouzupełnienia! Nie musisz wypisywać informacji o miejscu, dacie, gościach ręcznie. Zrobimy to za Ciebie! Opcja jest dostępna dla każdego rodzaju zaproszeń, a jedyne co musisz zrobić to zaznaczyć w zakładce "uzupełnienie informacji" opcję --> Tak.

zaproszenia urodzinowe


zaproszenia na urodziny

Więcej
 Mamy 149 produktów

Podkategorie

 • Zaproszenia na roczek

  Jeżeli szukacie wyjątkowych zaproszeń dla swoich pociech, to nie mogliście lepiej trafić! Prezentujemy wysokiej jakości zaproszenia na roczek, 1 urodziny waszych pociech. Nie bez powodu uważamy, że zaproszenia są wysokiej jakości, do ich produkcji wykorzystujemy specjalny papier satynowy oraz kredowy. Jeden i drugi papier wykorzystywany jest do zadań specjalnych. Przy gramaturze papieru 250-350 w grę wchodzi druk offsetowy. Dzięki któremu arkusze są odpowiednio pokryte tuszem, ten nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci, jego wierzchnia warstwa jest odpowiednio wyczuwalna pod palcem. Wystarczy delikatnie przejechać opuszkiem po zaproszeniu. Kolory złote, srebrne, metalizowane delikatnie odbijają światło. Całość zwieńcza odpowiednio użyty big pośrodku zaproszenia. Prezentowane przez nas zaproszenia na roczek są w super cenie. Gratis do każdego z nich jest biała koperta. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę wzorów, od leśnych zwierzaków, bajkowych stworów, po klasyczne, uniwersalne grafiki.

 • Zaproszenia na 18

  Niepowtarzalne, wyjątkowe, jedyne w sowim rodzaju zaproszenia na 18 urodziny! Przestawiamy zupełnie nowe wzory, dopasowane do potrzeb każdego kto pragnie się wyróżnić! Tylko modne wzory, złote, srebrne kolory oraz popularny rose gold. Zaproszenia w 100% glamour, gdzie zwykłe zaproszenie staje się początkiem pięknej dekoracji. Wszystkie dostępne zaproszenia są naszego autorstwa, nie znajdziecie lepszych zaproszeń w całych internetach :) Gwarantujemy. Naszą gwarancją jest jakość zaproszeń. Używamy tylko najlepszych papierów do zadań specjalnych przy druku offsetowym. Kreda oraz satyna. Wierzchnia warstwa pokryta jest tuszem który nie tylko nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci, ale jest wyczuwalny po delikatnym przejechaniu palcem. Metalizowane kolory zaproszeń na 18stkę lekko się mienią pod światłem. Oryginalne i niebanalne teksty są wisienką na torcie, która przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie.

 • Zaproszenia na okrągłe...

  Przedstawiamy Wam unikalne, niebanalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 urodziny! Dla każdego "coś"! I to coś gwarantujemy, że jest piękne, na czasie oraz wysokiej jakości. Nasze wzory tworzymy w oparciu o aktualne potrzeby rynku. Wzory naszego autorstwa drukujemy na specjalnej maszynie do tak zwanego druku offsetowego. Używamy tylko i wyłącznie papieru o gramaturze 250-350 który jest sztywny. Zaproszenia nie zaginają się na rogach. Tusz pokrywa w taki sposób zaproszenia, że jego gruba warstwa wyczuwalna jest po delikatnym przejechaniu palcem. Dodatkowo w przypadku zaproszeń w kolorach metalizowanych tusz mieni się pod światłem.

 • Zaproszenia na...

  W tym dziale znajdziecie wszystkie zaproszenia które dedykowane są na każdy rodzaj urodzin bez względu na wiek. Zaproszenia wpasują się świetnie na roczek jak i 18 czy też 12, 15, 25, 48 itd urodziny :). Niepowtarzalne wzory naszego autorstwa, w tym totalny hit - nowość! Zaproszenia z jednorożcem! Pastelowe, lub też metalizowane kolory. Druk offsetowy na papierze do zadań specjalnych w macie, pół macie, satyna oraz kreda. O jakości naszych zaproszeń świadczą przede wszystkim wysokie opinie :). Gwarantujemy, że po zakupie zaproszeń nie przyjcie Wam na myśl zwrot, dlaczego? Zaproszenia w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej. Zachęcamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą, każdy znajdzie zaproszenia dostosowane do potrzeb i obchodzonych urodzin!

na stronę
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodzinki w kolorze różowym z uroczym misiem i kolorowym nadrukiem.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na 18-stke Zaproszenie na najbardziej zakręconą imprezę urodzinową w mieście! 18ste urodziny to wyjątkowa okazja, zatem należy odpowiednio ją celebrować!Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Do każdego zaproszenia samoklejąca koperta gratis.

  Na magazynie
 • 4,49 zł 4,99 zł -10%

  Różowe zaproszenia z misiem i balonemz cyfrą 1 dla dziewczynki.Dwustronna kartka posiada tekst na tylnej stronie,drukowana metodą cyfrową.Biała koperta w różowe grochy w zestawie.Wymiary: zaproszenia 10x15 cm, koperty 11x16 cm.Opakowanie zawiera 6 zaproszeń z kopertą.

  Obniżona cena
  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 18-stka  Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,99 zł

  Zaproszenia na urodziny johnnie 60-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 0,99 zł

  Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki.Obrazek przedstawia księżniczkę.Drukowane techniką offestową dzięki czemu grafika oraz tekst nie rozmazują się pod wpływem wilgosci. Wysokiej jakości papier o gramaturze 300g, powoduje nie zaginanie oraz rolowanie się zaproszeń na rogach. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodziny dla chłopczyka.Zaproszenie z motywem pirackim!Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

  Na magazynie
 • 1,00 zł

  Zaproszenie na urodzinki Zaproszenie na urodzinki, uniwersalne dla chłopca lub dziewczynki.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm. Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę.

  Na magazynie
 • 6,99 zł

  Zaproszenia urodzinowe niebieskie w srebrne groszki. Idealnie wpasowujące się w styl glamour. Posiadamy również kubeczki, talerzyki, czapeczki oraz pudełeczka na łakocie pasujące do owego stylu. Opakowanie zawiera 6szt. zaproszeń wraz z białą kopertą.

  Na magazynie
Pokaż 1 - 12 of 149 produkty
Potrzebujesz pomocy?