Zaproszenia na urodziny

Szukaj na blogu

Filtruj

Włączone filtry:

  Zaproszenia na urodziny

  W tej zakładce znajdziecie Państwo różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30 urodziny, zaproszenia na 40 urodziny, zaproszenia na 50 urodziny, inne zaproszenia na urodzinki. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze za...

  W tej zakładce znajdziecie Państwo różnej maści zaproszenia na urodziny. W swojej ofercie prezentujemy między innymi: zaproszenia na roczek, zaproszenia na 18 urodziny, zaproszenia na 30 urodziny, zaproszenia na 40 urodziny, zaproszenia na 50 urodziny, inne zaproszenia na urodzinki. W tych ostatnich wpisują Państwo wiek urodzin ręcznie. Nasze zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości papieru, o gramaturze 250-300g. Grafika jest odporna na działania wody, a sam papier się nie zagina ani nie roluje na rogach. Każde zaproszenie posiada unikalny tekst. Każdy z nich jest zabawny i odpowiednio dostosowany dla Państwa gości. Wiele wzorów do wyboru, na pewno znajdziecie Państwo zaproszenia dla siebie!

  Dekoracje pod zaproszenia

  Oczywiście możemy iść w jednym kanionie. Jeżeli np. nasze zaproszenia są w różowe misie to zadbajmy o to żeby na naszej imprezie było różowo i zaprosimy same miśki ;-) Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, ale dużo z prezentowanych przez nas zaproszeń jest po prostu tematyczna. Zaproszenia na urodziny nie muszą więc być wcale nudne, a tym bardziej organizowane wraz z nimi urodziny. Gratisowe zawieszki Przy zakupie każdych 10 sztuk otrzymacie od nas Państwo dwie zawieszki na alkohol jako gratis. Załóżmy, że wybrana ilość to 40 sztuk, wtedy gratisowych zawieszek będzie 8. Dodatkowo do każdego zaproszenia dokładamy białą kopertę.

  Więcej
   Mamy 37 produktów
  na stronę
  • 7,99 zł

   Zaproszenia 6szt frozen kraina lodu Urocze urodzinowe zaproszenia w stylu bajkowej krainy lodu Zaproszenia 6szt "Frozen" Opakowanie: 6 szt. W komplecie zaproszenia w kształcie płatków śniegu z kopertami, zaproszenia srebrne, koperty niebieskie.Wymiary złożonego zaproszenia: 14x9 cm Wymiary koperty: 14,5x9,5 cm 

   Chwilowo niedostępny
  • 7,99 zł

   Zaproszenia 6szt frozen kraina lodu "Frozen"opakowanie: 6 szt. W komplecie zaproszenia w kształcie płatków śniegu z kopertami, zaproszenia srebrne, koperty niebieskie. Wymiary złożonego zaproszenia: 14x9 cm Wymiary koperty: 14,5x9,5 cm 

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Zaproszenia na urodziny johnnie 18-stka  Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Zaproszenia Johnnie Walker 30-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Zaproszenia na urodziny johnnie 40-tka Drukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Zaproszenia na urodziny johnnie 50-tkaDrukowane techniką offsetową (tekst nie rozmazuje się pod wpływem wilgoci) na półmatowym papierze 300 g. Wykropkowane miejsca o tak dobranej długości, aby zmieścić wszystkie potrzebne informacje.Samoklejąca koperta zawarta w cenie zaproszenia.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

   Na magazynie
  • 4,99 zł

   Zaproszenia z motywem konika dla dziewczynki. Opakowanie zawiera 6 sztuk wraz z kopertą w kolorze różowym.Zaproszenia do samodzielnego wypisania.

   Na magazynie
  • 6,99 zł

   Zaproszenia urodzinowe Minionki.Zestaw 6 sztuk wraz z kopertą. Koperty w żółtym kolorze.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Oryginalne zaproszenia - wezwanie na urodzinowe przyjęcie. Zaproszenie na 18ste urodziny.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń dorzucamy 2 zawieszki na butelkę!Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Oryginalne zaproszenie - wezwanie na urodzinowe przyjęcie. Humorystyczna, niestandardowa wersja zaproszenia na urodzinowe przyjęcie z okazji osiągnięcia pełnoletności.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń dorzucamy 2 zawieszki na butelkę!Orientacyjny rozmiar złożonego...

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Zaproszenie na 18-stke Oryginalne, zaproszenie na 18ste urodziny w formie "dowodu osobistego". Humorystyczne zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji osiągnięcia wieku dojrzałości.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Do każdego zaproszenia otrzymujecie Państwo w gratisie samoklejącą kopertę. Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń...

   Na magazynie
  • 1,00 zł

   Humorystyczne wezwanie - zaproszenie na urodzinowe przyjęcie z okazji 18stych urodzin. Zabawna forma policyjnego wezwania z pewnością przypadnie do gustu jubilatowi. Musisz je mieć!Cena dotyczy 1 sztuki wraz z 1 kopertą.Orientacyjny rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,5 cm.Dodatkowo przy kupnie każdorazowo 10zaproszeń dorzucamy 2 zawieszki na butelkę!

   Na magazynie
  Pokaż 1 - 12 of 37 produkty