Happenings Logo
Zaproszenie na 90 urodziny Scottish Whisky
Zaproszenie na 90 urodziny Scottish Whisky

Zaproszenie na 90 urodziny Scottish Whisky

(0)
1,49 zł
Obliczam czas wysyłki...

Zaproszenie na 80te urodziny Scottish Whisky”Ciekawe i unikalne zaproszenie na 90 urodziny z motywem szota whisky!Drukowane najlepszą z możliwych technik, tak zwany druk offsetowy.Wysoka jakość użytych materiałów, papier 300g.Rozmiar złożonego zaproszenia 10,5 cm x 14,8 cm.Do każdego zaproszenia dajemy samoprzylepną kopertę!Unikalne i jedyne w swoim rodzaju, zaproszenie naszej produkcji!


SzczegółyDostawaOpinie (0)

Wykropkowane miejsca możemy uzupełnić za Ciebie!

Czas realizacji spersonalizowanych zaproszeń – do 7 dni roboczych. 

Wystarczy, że zmienisz opcję ‘Uzupełnienie informacji (wykropkowane miejsca)’ na Tak. Minimalna ilość zaproszeń do wykonania usługi wynosi 40 sztuk, zmieni się ona automatycznie po ustawieniu ‘Tak’. Jeżeli wybierzesz te opcje, po zakupie prosimy o pobranie i odesłanie nam uzupełnionego formularza dostępnego TUTAJ. Po uzupełnionym formularzu wszystkie zaproszenia zostaną do Ciebie wysłane.

Zaproszeń personalizowanych nie wysyłamy za pobraniem! Jeżeli wybierzecie Państwo opcję 40 personalizowanych zaproszeń wysyłka za pobraniem, nie zostaną one wysłane!

SKU: 1007199006773

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 50 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 400zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

google-logo

Doskonała

Na podstawie 125 opinii

Grzegorz Nowak

2023-02-16

Swoją opinią chciałbym pochwalić przedewszystkim podejście do klienta. W czasach gdzie wszędzie wymagana jest kompleksowa obsługa i kontakt z klientem niestety nie jest to takie oczywiste. W przypadku happenings firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. O wszystkim informują i próbują znaleźć rozwiązanie. Zaproszenia oraz winietki bardzo starannie wykonane. Paczka starannie zapakowana i przygotowana na kurierów (fanów piłki nożnej). W skrócie - Polecam.Pozdrowienia dla całej ekipy Happenings 😀

Tomasz Szczypiorowski

2022-09-15

Doradztwo rewelacja

Aneta Januszek

2022-09-06

Super miejsce Znajdziesz tu na każdą okazję dla każdego coś pięknego:) Balony jako dodatek do prezentu PETARDA POMYSŁ Polecam

Happenings © 2015 - 2023. All Rights Reserved.