Happenings Logo
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist
Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist

Zaproszenie Ślubne RSVP Mistery Mist

(0)
1,49 zł
Obliczam czas wysyłki...

Zaproszenie na ślub, jednokartkowe + wkładka + naklejka na kopertę – “Mistery Mist”Kolorem roku wg. Pantone został niebieski. Prezentujemy więc zaproszenia w tym kolorze z odrobiną mroku i tajemniczości.Zaproszenia drukowane na drukarce offsetowej, na półmatowym papierze 300g.Wymiary zaproszenia: 14,6×14,6cm.Do każdego zaproszenia biała koperta gratis.

Pełny opis poniżej.


SzczegółyDostawaOpinie (0)

Dane techniczne:

Zaproszenie drukowane na drukarce typu offset. Papier 300g, półmat. Odpowiednie zestawienie ze sobą kolorów pastelowych z kolorem złotym który lekko mieni się pod światłem. Całość odpowiednio, równo docięta laserową gilotyną. Wkładka również drukowana na półmatowym papierze 300g, odpowiednio docięta. Każda koperta jest wykonana na matowym (złota), ekologicznym (brązowa), lub półmatowym (biała) papierze 120g. Naklejka została wydrukowana na specjalnym, wodoodpornym papierze.

Wymiary: 1 – Zaproszenie – 14,6×14,6cm, 2– R.S.V.P – 12x8cm, 3 – Naklejka na kopertę – średnica 4cm.

Każde zaproszenie zawiera:

1 – 1 zaproszenie w formie dwustronnej kartki, 2 – 1 wkładkę do zaproszenia R.S.V.P (do wyboru 6 rodzai), 3 – 1 kopertę w kolorze białym, 4 – 1 naklejkę na kopertę.

Zaproszenia są personalizowane przy zakupie powyżej 40 sztuk, cena 2,99zł/sztuka. Poniżej 40 sztuk zaproszenia nie są personalizowane, cena 1,99zł/sztuka (na froncie kartki znajduje się napis Zaproszenie na ślub”, na odwrocie wykropkowane miejsca do wypisania, RSVP wykropkowane miejsca do wypisania, naklejka na kopertę posiada jedynie wzór).

Czym jest personalizacja i jakie dane możemy uzupełnić?

Personalizacja wydruku to nic innego jak uzupełnienie zaproszenia o dodatkowe informacje, takie jak:

1. Zaproszenie/kartka: 1 – Wasze imiona, lub inicjały, 2 – Data ślubu, 3 – Nazwa i adres kościoła/stanu cywilnego, 4 – Nazwa i adres przyjęcia weselnego.

2. Wkładka/RSVP: 1 – Wasze inicjały, 2 – Czas na potwierdzenie przybycia, 3 – Numer telefonu Pan Młody, 4 – Numer telefonu Pani Młoda.

3. Naklejka na kopertę: 1 – Wasze inicjały, 2 -Data ślubu.

Jeżeli wybierzecie opcję personalizacji te wszystkie informacje zostaną przez nas uzupełnione. Warunkim jest uzupełnieniu przez Was specjalnego formularza do pobrania TUTAJ i odesłaniu go do nas za pomocą poczty elektronicznej mailem na info@happenings.pl, lub też na naszego firmowego messengera.

W formularzu znajduje się również zakładka z wyborem wkładki/RSVP którą chcecie otrzymać.

Uwaga – zaproszenia personalizowane nie podlegają zwrotowi!

Możliwość wyboru innej koperty niż biała

W przedstawionych przez nas wariantach dostępna jest również koperta złota 1,49zł/1 sztuka oraz koperta naturalna 0,49zł/ 1 sztuka. Koperta biała jest standardową kopertą wliczoną w cenę zaproszenia.

Czas realizacji standardowy oraz usługa ekspres

Standardowy czas realizacji wynosi 7 dni roboczych. W przypadku skorzystania z usługi ekspres są to maksymalnie 2 dni robocze. Czas ten liczony jest tylko i wyłącznie dla zaproszeń personalizowanych od momentu przesłania przez klienta uzupełnionego o wszystkie dane pliku.

Ślicznie prezentują się wraz z winietkami z tej samej kolekcji

https://happenings.pl/winietki-slubne-mistery-mist

Zaproszeń personalizowanych nie wysyłamy za pobraniem! Jeżeli wybierzecie Państwo opcję 40 personalizowanych zaproszeń wysyłka za pobraniem, nie zostaną one wysłane!Czas realizacji zaproszeń spersonalizowanych – do 7 dni roboczych. 

Rozwiń opis

SKU: 1007199007956

Newsletter Happenings

Zapisz się do newslettera

I odbierz 10 zł na pierwsze zakupy*

* Rabat jest jednorazowy, obejmuje wszystkie produkty i jest ważny przy zakupach za min. 100zł.

 

Po kliknięciu w przycisk „Dołącz” otrzymasz wiadomość potwierdzającą zapisanie się do newslettera. W celu dokończenia procesu subskrypcji prosimy o kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości.

Średnia Ocen: 4.7

Liczba Ocen: 137

Wszystkie opinie
profile photo

Piotr M.

28 marca 2024

profile photo

Joanna Kuczynska

29 stycznia 2024

Z czystym sumieniem mogę dać 5/5 gwiazdek, sprzedający rzetelny, miły, bezproblemowy, gotowy do pomocy i współpracy. Gdyby wszyscy tacy byli zakupy online byłyby zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze. Szybka reakcja na kontakt, wszystko załatwione w mgnieniu oka, towar spakowany bezpiecznie i zgodny z opisem. Bardzo polecam zakupy od happenings.

profile photo

Kamil Herbert

28 grudnia 2023

Super sklep, bardzo sympatyczna i pomocna Pani z obsługi.

profile photo

Madelaina Zmudka

14 grudnia 2023

Wspaniała obsługa!! Pani przemiła, pomocna, uśmiechnięta i bardzo cierpliwa! ;)) dziękuję ślicznie za taką cudowną obsługę ;))

profile photo

Fabian Pawlik

23 października 2023

Super sklep, ogromny wybór na każdą okazję i przemiła obsługa.

Happenings © 2015 - 2024. All Rights Reserved.